autokapital opinie

NASZA OCENA

4,2/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

20 000 – 100 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W AUTOKAPITAL >>

Nasza opinia o AutoKapital

Naszym zdaniem firma Autokapital jest zgodna uwagi, chociażby ze względu na możliwość uzyskania wysokiej kwoty nawet do 100 tysięcy złotych pod zastaw samochodu prywatnego lub firmowego. Wyróżnikiem tej firmy pożyczkowej jest minimum formalności, doskonała obsługa klienta oraz brak wymaganych zaświadczeń o dochodach na etapie wnioskowania o pożyczkę.

Wady i zalety pożyczki Autokapital

Zalety Wady
kciuk wypełnienie wniosku to tylko kilka minut kciuk w dół konieczność prowadzenia samochodu jako zabezpieczenia finansowania
kciuk klient otrzymuje natychmiastową informację o przyznaniu pożyczki kciuk w dół okres finansowania to maksymalnie 48 miesięcy
kciuk ekspresowa wypłata w ciągu 24 godzin
kciuk pełna pomoc konsultanta na etapie wnioskowania
kciuk brak wymaganych zaświadczeń o dochodach
kciuk nawet dla osób w bazach

Autokapital kontakt

Nazwa Firmy PSFLoans Sp. z o. o.
Adres Aleje Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa
Kontakt [email protected], +48 22 777 49 87 do 89
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

Decydując się na pożyczkę pod zastaw samochodu w Autokapital nie musisz martwić się o formalności, a w razie jakichkolwiek problemów możesz skontaktować się z doradcą, aby rozwiać swoje wątpliwości.

Jak można wziąć pożyczkę w Autokapital? Krok po kroku

Chcesz dowiedzieć się, jak można wziąć pożyczkę w Autokapital? To naprawdę proste. Wystarczy, że przejdziesz przez trzy proste kroki, a kwota nawet do 100 tysięcy złotych znajdzie się na Twoim rachunku bankowym jeszcze w ten sam dzień. Sposób wnioskowania o finansowanie jest podobny jak w przypadku innych pozabankowych ofert, np. pożyczki bez sprawdzania baz.

 1. Pierwszy krok to wycena posiadanego pojazdu. Musisz uzupełnić formularz, podając wszystkie istotne parametry pojazdu. Im więcej danych podasz pożyczkodawcy Autokapital, tym szybciej otrzymasz wycenę i propozycję pożyczki.
 2. Drugi krok to uzupełnienie dodatkowych parametrów auta oraz danych osobowych, które są niezbędne do przygotowania umowy pożyczki pod zastaw auta w Autokapital.
 3. Ostatni etap to podpisanie umowy i wypłata należnych środków.

Pożyczka pod zastaw auta w Autokapital to naprawdę wygodny sposób na pozyskanie dodatkowych środków z minimum formalności i bez weryfikacji dochodów. Przedstawiciel firmy pożyczkowej kontaktuje się z każdym klientem w celu umówienia terminu podpisania umowy, przekazania dokumentów oraz ustanowienia zabezpieczenia pożyczki na pojeździe posiadanym przez pożyczkobiorcę.

Kto może skorzystać z oferty pożyczki w Autokapital?

Z oferty pożyczki w Autokapital może skorzystać każdy, kto ma ukończone co najmniej 18 lat, pełną zdolność do czynności prawnych oraz prowadzi własną działalność gospodarczą. To podstawowe warunki do spełnienia, aby móc ubiegać się o pożyczkę w firmie Autokapital.

Oferta tego pożyczkodawcy to pożyczki długoterminowe na prowadzenie działalności gospodarczej wraz z zabezpieczeniem, które może być pojazd osobowy lub dostawczy. To naprawdę wygodna opcja dla przedsiębiorców, którzy potrzebują dodatkowej gotówki, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępności do pojazdu.

Dodatkowe warunki do spełnienia, aby pojazd mógł zostać zabezpieczeniem pożyczki pod zastaw samochodu w Autokapital to:

 • typ auta: osobowe lub dostawcze do 3,5 tony,
 • wiek pojazdu: osobowe do 10 lat, dostawcze do 6 lat,
 • brak ustanowionych zabezpieczeń na pojeździe,
 • w dokumentach pojazdu właścicielem może być tylko jedna osoba, czyli pożyczkobiorca,
 • wymagana jest pełna polisa OC pojazdu.

Dopiero wtedy, kiedy samochód spełnia powyższe warunki można rozpocząć procedurę ubiegania się o pożyczkę pod zastaw pojazdu w Autokapital. Zasady są podobne, jak w przypadku innych ofert finansowania dostępnych na rynku, np. pożyczka bez weryfikacji konta bankowego. Niemniej jednak firma Autokapital sprawdza swoich klientów pod kątem wiarygodności oraz posiadanego mienia, które będzie zabezpieczeniem finansowania.

Jak przebiega spłata pożyczki w Autokapital?

Spłata pożyczki w Autokapital odbywa się standardowo, czyli zgodnie z harmonogramem spłaty wydanym w dniu podpisania umowy pożyczki pod zastaw samochodu w Autokapital. Wystarczy przelewać środki terminowo na wskazany rachunek bankowy, aby spłacić zaciągniętą pożyczkę pod zastaw pojazdu firmowego. Co więcej, kwota pożyczki może zostać uregulowana przed terminem. Pożyczkobiorca nie poniesie z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów prowizyjnych.

Aby dowiedzieć się, jakie będą całkowite koszty pożyczki w Autokapital, trzeba przejść do kalkulatora finansowania lub dokładnie przeanalizować warunki udzielenia pożyczki przedstawione przez doradcę. Całkowita i miesięczna kwota do spłaty w ramach finansowania w Autokapital jest uzależniona od kilku parametrów:

 • miesięczna prowizja za udzielenie pożyczki,
 • prowizja za przygotowanie umowy,
 • wysokość odsetek od kapitału.

Na podstawie tych danych można łatwo oszacować, jakie będą całkowite koszty w ramach pożyczki w Autokapital. Na ten moment propozycja finansowania jest dostępna wyłącznie dla przedsiębiorców posiadających samochody osobowe lub dostawcze.

Autokapital opinie klientów

Recenzje potencjalnych klientów to kluczowy wyznacznik opłacalności nawiązania współpracy z firmą pożyczkową. Co mówią pożyczkobiorcy na temat firmy Autokapital? Opinie są najczęściej jednoznaczne i wskazują na pozytywne aspekty zaciągnięcia zobowiązania z zabezpieczeniem na pojeździe.

Osoby zadowolone z oferty pożyczki pod zastaw pojazdu firmowego w Autokapital wskazują głównie na takie aspekty, jak:

 • przejrzystość oferty,
 • niewielkie prowizje i odsetki,
 • prosty harmonogram spłaty,
 • możliwość bezpłatnej wcześniejszej spłaty kapitału,
 • kompleksowa pomoc doradców Autokapital.

Biorąc pod uwagę te aspekty, zdecydowanie warto złożyć wniosek o pożyczkę w Autokapital i skorzystać z dodatkowej gotówki na koncie w kwocie do 100 tysięcy złotych. Co więcej, pieniądze w przypadku tego pożyczkodawcy są wypłacane najpóźniej w terminie do 1 dnia roboczego od czasu podpisania umowy pożyczki.

4.3/5 - (37 oddanych głosów)