Millennium Bank to instytucja, która działa na polskim rynku finansowym już od wielu lat. Warto mieć na uwadze fakt, że coraz większa liczba konsumentów decyduje się na korzystanie z usług i produktów tej instytucji finansowej. Sprawdź, jaką propozycję przygotował bank w zakresie kart kredytowych dla nowych oraz aktualnych klientów. To naprawdę ciekawa opcja, która pozwala na skorzystanie z dodatkowej gotówki w dowolnym momencie!

Bank Millennium karta kredytowa – co warto wiedzieć o ofercie tej instytucji?

Bank Millennium karta kredytowa

W Bank Millennium karta kredytowa występuje w kilku odmianach dopasowanych do zmieniających się potrzeb konsumentów. Dzięki temu instytucja przyciąga uwagę wielu konsumentów na terenie kraju. Aktywacja karty kredytowej Bank Millennium jest możliwa na kilka sposobów. Możesz to zrobić przez serwis transakcyjny nawet jeśli nie masz jeszcze fizycznej karty. Drugą opcją jest wykonanie transakcji (ale nie zbliżeniowej) z opcją wpisania kodu PIN ustalonego dla danej karty z limitem kredytowym. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jaka jest karta kredytowa Bank Millennium? Opłaty, prowizje oraz możliwości wykorzystania są różne. Szczegółowe warunki zawsze znajdziesz bezpośrednio na stronie internetowej banku lub możesz zadzwonić do konsultanta – Bank Millennium. Kontakt poprzez infolinię jest przede wszystkim szybki i bezproblemowy, a doradcy telefoniczni odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania takie, jak np. jak spłacić kartę kredytową w Banku Millennium? Aktualna oferta jaką przedstawia Bank Millennium obejmuje takie karty, jak:

 • Millennium Visa/Mastercard Gold;
 • WWF Millennium Mastercard;
 • Millennium Impresja;
 • Millennium Visa Platinum;
 • Millennium Visa/Mastercard;
 • Millennium Alfa.

Jak widzisz, Bank Millennium karty kredytowe udostępnia w wielu różnych opcjach, które są dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających konsumentów. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa karta kredytowa w Banku Millenium, oto krótki opis jej funkcjonalności:

 • możliwość płatności w sklepach online oraz stacjonarnych (nawet bez fizycznej karty);
 • dostęp do licznych akcji promocyjnych np. bony na Allegro;
 • dostęp do pomocy specjalistów z zakresu Concierge i nie tylko;
 • brak ukrytych opłat za wydanie i korzystanie z karty kredytowej;
 • i wiele więcej…

Inne kredyty oferowane przez Millennium Bank

millennium kredyt gotówkowy
millennium kredyt hipoteczny
millennium kredyt konsolidacyjny

Millennium Impresja – co to za karta kredytowa?

Zanim poznasz funkcjonalności karty kredytowej Impresja Bank Millennium, koniecznie dowiedz się, jak zamówić kartę kredytową w Banku Millennium. To dość proste. Wystarczy, że złożysz odpowiedni wniosek poprzez stronę internetową lub udasz się do wybranego oddziału i z pomocą doradcy podejmiesz ostateczną decyzję. Pamiętaj, że karta nigdy nie jest wydawana natychmiastowo. A więc ile się czeka na kartę kredytową w Banku Millennium? Najczęściej jest to kilka dni roboczych, w czasie których bank wysyła fizyczną kartę na adres korespondencyjny klienta.  Karta z limitem kredytowym o nazwie Impresja to następujące warunki:

 • aż do 400 złotych na karcie podarunkowej do serwisu Allegro;
 • brak kosztów za obsługę karty przy min. 1 transakcji bezgotówkowej w ciągu roku;
 • aż 5% zwrotu za zakupy w określonych sklepach partnerskich;
 • dostęp do wygodnych rat 0%;
 • indywidualnie ustalany limit kredytowy (nie mniejszy niż 3000 złotych);
 • okres bezodsetkowy trwający aż 51 dni.

Bank Millennium zwiększenie limitu na karcie kredytowej umożliwia dopiero po złożeniu stosownej dyspozycji np. przez serwis transakcyjny oraz sprawdzeniu zdolności kredytowej klienta. Dopiero na tej podstawie pojawia się szansa na uzyskanie dostępu do większej kwoty limitu.

Millennium Bank Gold – co to za karta kredytowa?

Jedną z najchętniej wybieranych kart z limitem jest właśnie ta oznaczona jako karta Millennium Gold. Chcesz wiedzieć, czy kartę kredytową w Banku Millennium można spłacać w ratach? W tym przypadku jak najbardziej tak. Wystarczy, że złożysz stosowną dyspozycję w banku. Jakie korzyści niesie ze sobą uruchomienie tego produktu bankowego? Oto kilka z nich:

 • maksimum bezpieczeństwa ze względu na usługę powiadomień SMS;
 • dostęp do płatności zbliżeniowych;
 • opcja wykonania płatności w internecie bez użycia fizycznej karty;
 • wygodne raty z RRSO 23%;
 • gwarancja bezpieczeństwa dzięki usługą 3D-Secure;
 • dostęp do pakietu ubezpieczeń;
 • limit kredytowy do 50 000 złotych;
 • aż 51 dni na spłatę zadłużenia bez odsetek.

Dodatkowo w ramach karty kredytowej otrzymasz nawet do 400 złotych bonu podarunkowego do serwisu Allegro. Chcesz wiedzieć, jak uniknąć opłaty za kartę kredytową w Banku Millennium? To proste! Zrealizuj w ciągu roku minimum 1 operację bezgotówkową w każdym miesiącu, a za obsługę karty nie zapłacisz ani złotówki. 

WWF Millennium Mastercard – najważniejsze informacje

W kwestii tego, ile wynosi opłata za kartę kredytową tego typu, warto zajrzeć w tabelę opłat i prowizji, dostępną bezpośrednio na stronie internetowej banku. W ten sposób dowiesz się szybko nie tylko o podstawowych opłatach, ale też o tym, ile kosztuje przelew z karty kredytowej Bank Millennium na własne konto bankowe. Karta WWF w tej instytucji to przede wszystkim taka, która cechuje się następującymi elementami:

 • jest w 100% ekologiczna, dzięki czemu wspierasz ochronę środowiska;
 • masz możliwość rozłożenia wykorzystanego limitu na karcie na dogodne do spłaty raty;
 • limit kredytowy w tym przypadku wynosi 50 000 złotych;
 • bezodsetkowy okres na spłatę zobowiązania to aż 51 dni.

Oprócz powyższych warto też dodać, że w ramach korzystania z karty kredytowej WWF otrzymasz dostęp do bezpiecznych płatności 3D-Secure oraz płatności zbliżeniowych. Nawet jeśli fizycznie nie masz przy sobie karty, wciąż możesz korzystać z przyznanego przez bank limitu i to bez żadnych ograniczeń. Chcesz wiedzieć, ile jest czasu na spłatę karty kredytowej w Banku Millennium? W większości dostępnych konfiguracji bezodsetkowy okres to 51 dni, a po tym czasie bank nalicza dodatkowe odsetki za wykorzystaną kwotę limitu. 

Karty kredytowe Banku Millennium – opłaty i prowizje

Zastanawiasz się, czym wyróżnia się każda karta kredytowa Bank Millennium? Warunki dla poszczególnych rachunków są bardzo podobne i najczęściej różnią się RRSO oraz dostępnym limitem kwotowym. W przypadku głównej karty z limitem, opłata miesięczna za użytkowanie to 4,99 złotych. Oczywiście możesz jej uniknąć, o spełnisz określone warunki wynikające z umowy promocyjnej. Dzięki temu zredukujesz koszty użytkowania karty do zera. W przypadku karty kredytowej WWF warunkiem jest wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu poprzedzającym. Za dodatkową kartę kredytową do tego samego limitu opłata standardowa wynosi 2,99 złotych, ale tej także możesz w prosty sposób uniknąć. Jeśli chcesz poznać dodatkowe opłaty i prowizje za karty Millennium Banku, koniecznie pobierz wykaz dokumentów ze strony banku.

Jakie dokumenty są wymagane na etapie wnioskowania o kartę kredytową w Millennium Banku?

Wiesz już, ile kosztuje przelew z karty kredytowej na konto Millennium, a także czym charakteryzuje się oferta, jaką aktualnie przedstawia Bank Millennium. Karta kredytowa – promocja to kwestia, o jaką pyta wielu konsumentów. Na tę chwilę w ramach akcji promocyjnej bank proponuje aż 400 złotych bonu podarunkowego do serwisu Allegro oraz darmowe korzystanie z karty, pod warunkiem spełnienia określonych w umowie warunków. Na etapie wnioskowania o limit kredytowy na karcie ten bank wymaga takich dokumentów, jak:

 • zaświadczenia o dochodach;
 • PIT za ostatni rok;
 • wyciągi z przelewami na konto bankowe z ostatnich 3 miesięcy.

Oczywiście zakres potrzebnej dokumentacji zależy od tego, jaki rodzaj dochodu osiągasz. Powyższe kwestie dotyczą głównie umowy o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą są zobowiązane do dostarczenia książki przychodów i rozchodów, a także rocznego zeznania podatkowego przedsiębiorstwa. Złożenie wniosku wraz z niezbędną dokumentacją do przyznania karty kredytowej z odpowiednio wysokim limitem jest możliwe na trzy sposoby:

 • przez internet;
 • przez serwis TeleMillennium;
 • w placówkach na terenie kraju.

Jeśli jesteś klientem banku proces wnioskowania o dodatkową kartę kredytową przebiegnie nieco szybciej, a dyspozycję złożysz szybko przez serwis transakcyjny. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i wypełnisz wniosek, gdzie podasz preferowaną kwotę zobowiązania.

Jak zrobić przelew z karty kredytowej Bank Millennium?

Warto wiedzieć, że Bank Millennium oddziały i bankomaty ma na terenie całej Polski. To dzięki temu konsumenci mogą wygodnie realizować płatności oraz transakcje gotówkowe w dowolnie wybranym czasie. Chcesz wiedzieć, jak zrobić przelew z karty kredytowej Bank Millennium? To niezwykle proste. Wystarczy, że udasz się do dowolnej placówki bankowej lub zlecisz transakcję poprzez serwis transakcyjny. Za taką operację zapłacisz stawkę zgodną z tym, co wynika z tabeli opłat i prowizji dostępnej na stronie internetowej banku.

Wypowiedzenie karty kredytowej Bank Millennium – jak to zrobić?

Zamknięcie karty kredytowej Bank Millennium możliwe jest tylko po całkowitej spłacie zadłużenia wraz z należnymi na rzecz banku odsetkami. Pamiętaj, że wypowiedzenie karty kredytowej Bank Millennium trwa 30 dni i w tym czasie najlepiej tylko uregulować zadłużenie i nie korzystać już z dostępnego limitu. Umowę wypowiesz zarówno przez serwis transakcyjny, osobiście w placówce, jak i przy pomocy infolinii. Pamiętaj, że po złożeniu wypowiedzenia będziesz zobligowany do spłaty całości zadłużenia nie później niż 30 dni po złożeniu dyspozycji. Musisz też w sposób trwały zniszczyć tzw. „plastik” tak, aby nikt nie mógł już z niego korzystać. Pamiętaj, że brak spłaty karty w terminie skutkuje naliczeniem przez bank dodatkowych odsetek karnych! Teraz już wiesz, jak zrezygnować z karty kredytowej w Banku Millennium. Nie zawsze jest to konieczne, choć wtedy, kiedy całkowicie zaprzestałeś jej użytkowania lepiej pozbyć się obciążenia finansowego. Dzięki temu w Twojej historii kredytowej BIK pojawi się wpis o zamknięciu zobowiązania, co być może ułatwi Ci uzyskanie np. kredytu gotówkowego, gdyż Twoja zdolność kredytowa nieco wzrośnie.

Opinie o karcie kredytowej Millennium

Nie każdy wie, czym charakteryzuje się karta kredytowa Bank Millennium. Opinie o tego typu zobowiązaniach finansowych są dość dobre i wskazują głównie na przejrzyste warunki proponowane przez bank. Oprócz tego konsumenci doceniają takie kwestie, jak:

 • długi okres bezodsetkowy aż do 51 dni;
 • wysokie kwoty przyznawanych limitów nawet do 50 000 złotych;
 • niskie prowizje i opłaty za transakcje np. przelewy;
 • możliwość zamówienia duplikatu karty;
 • prosty proces wnioskowania online lub w stacjonarnych oddziałach.

Ranking kont bankowych to dobry wyznacznik tego, czy warto nawiązać współpracę z Bankiem Millennium. W internetowych rankingach ta instytucja zajmuje wysokie pozycje, co przekłada się na stale zwiększającą się liczbę aktywnych konsumentów korzystających nie tylko z rachunków bankowych, ale także kart kredytowych.

Czy warto mieć własną kartę kredytową w Banku Millennium?

Zdecydowanie warto złożyć odpowiedni wniosek i postarać się o przyznanie karty kredytowej przez Bank Millennium. To przede wszystkim dostęp do wielu promocji, możliwości korzystania z dodatkowej gotówki w dowolnym momencie, a także atrakcyjne warunki spłaty zobowiązania. Karta z limitem kredytowym to świetna alternatywa dla wysokooprocentowanych pożyczek pozabankowych, a w niektórych przypadkach nawet dla kredytów gotówkowych. Jeśli już masz fizyczną kartę, ale okazało się, ze ta została skradziona, koniecznie sprawdź, jak zastrzec kartę w Banku Millennium. Zrobisz to szybko przy pomocy konsultanta na infolinii banku lub w serwisie transakcyjnym. Pamiętaj, w tym przypadku czas ma znaczenie i wpływa na bezpieczeństwo Twoich finansów.

W kwestii podsumowania, warto zastanowić się nad współpracą z Millennium Bankiem w zakresie kart kredytowych. Przejrzyste warunki, niskie koszty oraz atrakcyjne promocje – to wszystko, co przyciąga uwagę wielu potencjalnych klientów w Polsce. Przekonaj się sam i wybierz ofertę kart z limitem kredytowym w Millennium – na pewno nie pożałujesz!

5/5 - (1 oddanych głosów)