Kontakt z każdą instytucją finansową jest bardzo ważny, gdyż umożliwia załatwienie wielu spraw związanych z prowadzeniem konta, zastrzeżeniem zgubionych kart płatniczych lub wydawaniem polecenia przelewu. Istnieje wiele możliwości, które pozwalają na skontaktowanie się z pracownikiem banku w razie potrzeby. W dzisiejszych czasach można korzystać nie tylko z tradycyjnych połączeń telefonicznych, ale także czatów internetowych, poczty e-mail oraz aplikacji mobilnych. Warto też wiedzieć, że oprócz metod kontaktu na odległość można udać się osobiście do oddziału Millennium w celu złożenia dyspozycji, spłaty kredytu lub z jakąkolwiek inną sprawą związaną z finansami.

Bank Millennium – kontakt dla klientów

infolinia

Infolinia dla klientów indywidualnych

+48 22 598 40 45 (tel. stacjonarny)

801 331 331 (komórka)

Infolinia czynna pon-pt w godzinach 8:00 – 20:00

infolinia

Infolinia dla klientów biznesowych

801 313 131 (komórka)

+48 22 598 41 61 (zastrzeżenie karty)

Infolinia czynna pon-pt w godzinach 8:00 – 19:00

infolinia

Zastrzeganie kart

+48 22 598 41 14

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę

Millennium adres korespondencyjny

E-mail: [email protected]

Skrzynka pocztowa: 

Bank Millennium SA

Stanisława Żaryna 2A

02-593 Warszawa

Bank Millennium kontakt – jak można skontaktować się z tą instytucją?

Dostępnych jest wiele możliwości jeśli chodzi o nawiązanie współpracy z instytucją, jaką jest bank Millennium. Kontakt z konsultantami można uzyskać, dzwoniąc na dedykowany numer telefonu dla danego oddziału lub na ogólną infolinię, która przekieruje sprawę do odpowiedniego działu. Millennium jest prężnie rozwijającym się bankiem, dlatego warto zapoznać się z jego ofertą i spróbować kontaktu poprzez jedną z dostępnych platform. 

Ciekawostką jest fakt, że numer telefonu do banku Millennium jest ogólnodostępny na jego oficjalnej stronie internetowej. Dodatkowo można zdobyć też numery telefonów do poszczególnych placówek w danym mieście, jakie należą do przedsiębiorstwa, jakim jest bank Millennium. Kontakt telefoniczny z tą instytucją pozwala na wykonanie wszelkich operacji płatniczych, autoryzację działań w serwisie mobilnym, a także pozyskanie informacji na temat propozycji kredytowej przygotowanej dla klienta indywidualnego.

Jest także jeszcze inna metoda kontaktu, jaką udostępnił bank Millennium. Obsługa klienta możliwa jest też poprzez aplikację mobilną, czat oraz za pośrednictwem formularza dostępnego na oficjalnej stronie www, którą prowadzi bank Millennium. Kontakt z pracownikami banku jest prosty i wymaga podania tylko podstawowych danych osobowych celem autoryzacji użytkownika. 

Kontakt z bankiem Millennium – godziny pracy

Warto wiedzieć, w jakich godzinach pracuje bank Millennium. Infolinia dla klientów banku w nagłych przypadkach dostępna jest przez całą dobę, natomiast dla osób, które nie potrzebują pilnej konsultacji, funkcjonuje numer telefonu w godzinach od 9:00 do 18:00. Będąc klientem tej instytucji, można liczyć na szybką reakcję w sytuacjach kryzysowych przez pracowników Millennium bank. Infolinia 24h dostępna jest pod specjalnym numerem telefonu i służy wyłącznie do kontaktu w nagłych przypadkach takich, jak np. zgubiona karta płatnicza lub wykrycie włamania na konto bankowe i chęć jego zablokowania.

Bank Millennium – dodatkowe informacje

Zdecydowanie warto korzystać z infolinii banku Millennium, który w nagłych przypadkach udostępnia ją przez całą dobę. Dla osób, które chcą nawiązać współpracę i skorzystać z usług finansowych przystosowano zupełnie inną linię, która po wykręceniu numeru przekieruje konsumenta z jego sprawą do odpowiedniego działu. Szybkość działania, profesjonalne doradztwo oraz możliwość załatwienia wielu spraw finansowych zdalnie to główne zalety korzystania z kontaktu telefonicznego lub mobilnego tej instytucji.

Bank Millennium telefon kontaktowy udostępnia na swojej stronie internetowej oraz w placówkach, by ułatwić konsumentom korzystanie z usług finansowych. Warto wiedzieć, że wszelkie reklamacje oraz zażalenia można przesyłać bezpośrednio do siedziby banku Millennium. Adres korespondencyjny do przesyłania pism urzędowych udostępniony jest na oficjalnej witrynie instytucji. W nagłych sprawach zaleca się jednak szybszy kontakt telefoniczny. Biorąc pod uwagę opinię na temat działania infolinii tego banku oraz serwisu mobilnego, można stwierdzić, że jest to przedsiębiorstwo finansowe godne uwagi.

Inne potrzebne informacje od Millennium

millennium sesje
millennium swift
millennium jak zamknąć konto
5/5 - (1 oddanych głosów)