banknot opinie

NASZA OCENA

4,1/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W BANKNOT >>

Nasza opinia o Banknot

Chcesz dowiedzieć się, czy firma pożyczkowa Banknot jest warta uwagi? Naszym zdaniem tak! To odnawialna linia pożyczkowa, która pozwala na korzystanie z przyznanej kwoty w dowolnie wybranym czasie i to z minimum formalności oraz bez ukrytych kosztów. Co ciekawe, Banknot daje możliwość zaciągnięcia szybkiej chwilówki na raty z bonusem w formie odnawialnego limitu na koncie.

Wady i zalety pożyczki Banknot

Zalety Wady
kciuk Stały dostęp do pieniędzy kciuk w dół Mała kwota
kciuk Bez zaświadczeń i formalności kciuk w dół Krótki okres spłaty
kciuk Niewielkie koszty kciuk w dół BOK nie pracuje w weekendy
kciuk Pożyczka dostępna już od 18 lat
kciuk Duża liczba kont bankowych

Banknot kontakt

Nazwa Firmy Yes Finance S.A.
Adres Puławska 145, Warszawa
Kontakt 22 213 89 10; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 9:00-17:00

Kto może wziąć pożyczkę Banknot?

W Banknot pożyczki mogą zaciągnąć osoby, które:

 • są pełnoletnie, ale mają nie więcej niż 70 lat;
 • mają aktualny dowód osobisty;
 • mieszkają i pracują w Polsce;
 • mają stałe i regularne dochody;
 • mają osobiste konto bankowe (nie może być w SKOK-u);
 • mają telefon komórkowy i adres e-mail.

Nie jest to jednak kredyt bez BIK. Aby pożyczyć w Banknot, należy mieć czyste konto w rejestrach: BIK, KRD, ERIF oraz BIG Infomonitor.

Jak zaciągnąć pożyczkę Banknot?

Choć forma pożyczki Banknot jest nieco inna niż standardowa, to zaciąga się ją w bardzo podobny sposób. Dodatkowo zaciągniemy ją w całości przez Internet, bez pokazywania zaświadczeń. Nie jest natomiast dostępna pożyczka do domu, a firma raczej nie planuje wprowadzenia takiego wariantu do swojej oferty.

Procedura pożyczkowa w Banknot wygląda następująco:

 1. Wybór kwoty pożyczki.
 2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego.
 3. Wypełnienie wniosku.
 4. Weryfikacja tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub Szybkiej Identyfikacji.
 5. Decyzja pożyczkowa.
 6. Wypłata pieniędzy – w trakcie trwania umowy, do dyspozycji może pojawić się dodatkowa kwota, w postaci już spłaconego kapitału. Możemy ją wypłacić w dowolnym momencie.

Banknot ma konta w wielu bankach, więc pieniądze otrzymamy już po kilku minutach. Są to instytucje: Raiffeisen Bank, Alior Bank, PBSbank, mBank, Nest Bank, Santander Bank, Bank PEKAO, Deutsche Bank, PKO BP, Bank Millennium, Credit Agricole, ING Bank Śląski, BNP Paribas, Getin Bank, Bank Pocztowy.

Banknot logowanie

Za pomocą swojego konta klienta w Banknot możemy nie tylko kontrolować stan spłaty swojego zobowiązania, ale też zlecać wypłatę dodatkowych pieniędzy. W serwisie internetowym Banknot logowanie przeprowadzimy standardowo, po prostu korzystając ze znajdującego się na stronie głównej przycisku „Zaloguj się”, a następnie wpisaniu swojego adresu e-mail i hasła.

Banknot opinie klientów

To bardzo rozsądne, by przed złożeniem wniosku poznać dostępne na temat firmy Banknot opinie klientów – umożliwiają one zapoznanie się z ofertą od strony praktycznej, która nie zawsze ujawnia się w inny sposób. Zachęcamy więc do tego, by z takich opinii korzystać, ale też dzielić się swoimi doświadczeniami. To jeden z lepszych sposobów na zweryfikowanie konkretnej oferty i pomoc innym pożyczkobiorcom.

Pytania i odpowiedzi

Niestety, nie ma możliwości dobrania pożyczki w firmie Banknot. Kolejne zobowiązanie jest dostępne dopiero po spłacie poprzedniego.

Zazwyczaj nie. Banknot udziela szybkich pożyczek pozabankowych online z okresem spłaty do 4 miesięcy i kwotą do 5000 złotych. W tym przypadku pożyczkodawca raczej nie dzwoni do pracodawców.

Jak w każdej innej firmie pożyczkowej sprawa związana z brakiem spłaty zadłużenia może zostać skierowana do sądu, szczególnie wtedy, kiedy działania windykacyjne nie przynoszą efektów.

Pożyczkodawca nie informuje o tym, aby klienci mogli przedłużyć okres spłaty zobowiązania. W tym celu warto skontaktować się bezpośrednio z firmą pożyczkową.

Marka Banknot jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Yes Finance Spółka Akcyjna.

Banknot jako pożyczkodawca weryfikuje swoich klientów w różnych bazach dłużników. Po złożeniu wniosku następuje sprawdzenie rejestrów BIG InfoMonitor, ERIF, BIK, KRD.

Niestety nie. W przypadku oferty tego pożyczkodawcy każda pożyczka jest oprocentowana na podstawie wskaźnika RRSO. Zarówno nowi, jak i stali klienci mogą liczyć na takie same warunki finansowania.

Tak, Banknot weryfikuje dochody pożyczkobiorcy podobnie jak jego historię kredytową. Na tej podstawie wydawana jest decyzja o przyznaniu pożyczki lub odrzuceniu wniosku.

Niestety nie. Dwie pożyczki nie są dostępne w tym samym czasie w firmie banknot.

4.7/5 - (52 oddanych głosów)