Płatności Internetowe to coraz popularniejsza forma regulowania zobowiązania podczas zakupów w sieci lub innych transakcji, które wymagają płatności w ten sposób. Warto wiedzieć, że nie wszystkie metody umożliwiające płacenie w internecie za usługi i towary są bezpieczne, dlatego przed wykonaniem transakcji trzeba dokładnie sprawdzić dostawcę takiej usługi. Dzięki temu środki pieniężne oraz dostęp do konta bankowego będzie bezpieczny, a ryzyko ataku ze strony hakera zminimalizowane. 

Bluemedia – co to jest? 

Bluemedia to dostawca usługi sieciowej, za pomocą której użytkownicy mogą dokonywać transakcji płatniczych z dowolnego miejsca na ziemi. Usługodawca tego rozwiązania w znacznym stopniu wspiera sprzedaż towarów i usług online, a także przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa bankowości elektronicznej. Blue Media działa na prostych zasadach, które zostały ustalone wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim. 

bluemedia co to

Bluemedia – czy warto korzystać z tej usługi? 

Niezależnie od miejsca zamieszkania oraz tego, z jakiego dostawcy usług finansowych korzysta dany użytkownik, Bluemedia będzie najlepszym wyborem jeśli chodzi o bezpieczne płatności online. Szybkość działania, wysoki poziom szyfrowania transakcji, a także wsparcie dla wielu platform sprzedażowych to główne atuty usługi dostarczanej przez Bluemedia. Doładowania telefonów to kolejny element, który zalicza się do metod działania tego typu płatności internetowych. Darmowe pożyczki w internecie są coraz częściej spotykane przez użytkowników, jednakże, aby mieć pewność, że firma udzielająca zobowiązania jest rzetelna, warto sprawdzić, czy korzysta z infrastruktury Bluemedia. Logowanie do serwisu jest bardzo proste, dlatego coraz większa liczba użytkowników bankowości internetowej i zwolenników zakupów online decyduje się na korzystanie z tej platformy. 

Bluemedia – dodatkowe funkcje 

Kupując towary lub rezerwując usługi w internecie najczęściej można spotkać się z platformą Bluemedia. Co to jest bezpieczna płatność internetowa i jak odpowiednio ją wykonać? Po każdej transakcji użytkownicy serwisów partnerskich są przekierowywani do oddzielnej podstrony, na której można wybrać dowolną metodę płatności. Wszelkie działania są szyfrowane za pomocą bezpiecznego certyfikatu SSL. Przy pomocy Bluemedia, przelew natychmiast trafia do odbiorcy, umożliwiając przy tym o wiele szybszą realizację zamówień w sklepach internetowych. Paypal jest jednym z serwisów, który używa do weryfikacji przelewów właśnie tego systemu, co przekłada się na spore zadowolenie konsumentów usługi. 

Bluemedia – wady i zalety 

Można wyróżnić wiele zalet, jakie niesie ze sobą korzystanie z platformy do internetowych płatności. Bluemedia to jeden z najpopularniejszych dostawców tego typu usług o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Szybkość działania, prosty interfejs oraz intuicyjny tryb logowania to główne zalety Bluemedia. Sprawdzenie przelewu, który został wykonany, jest bardzo proste i wymaga tylko odczytania potwierdzenia ze swojej skrzynki e-mail. Jak każda usługa internetowa, także ta posiada swoje wady. Jest to przede wszystkim ryzyko włamania na konto przy niezachowaniu odpowiednich zasad bezpieczeństwa podczas realizacji przelewu. W razie wycieku danych osobowych można narazić się na kredyt dla zadłużonych, który zostanie zaciągnięty przez osoby trzecie, co wiąże się z podpisaniem dokumentu, jakim jest umowa pożyczki

Bluemedia – opinie i kontakt 

Zaletą korzystania z powyższej usługi płatności internetowych jest możliwość założenia aplikacji kontomatik. Jest to program mobilny umożliwiający szybką autoryzację użytkownika korzystającego z płatności online przy pomocy Bluemedia. Opinie na temat działania obydwu usług są pozytywne i wynikają z zastosowania prostego interfejsu oraz dostępności platform przez całą dobę. Bezpieczeństwo to główna cecha, jaką kierują się twórcy Bluemedia. Kontakt z zapleczem serwisowym w razie problemów możliwy jest dzięki całodobowej infolinii oraz ogólnodostępnym adresom e-mail. 

Warto zwrócić jednak uwagę, że istnieje wiele funkcjonalności, jakie oferuje Bluemedia. Co to są internetowe płatności? To proste transakcje, które dzięki takiej platformie są całkowicie bezpieczne i realizowane natychmiastowo po wykonaniu przelewu. 

Czy warto korzystać z Bluemedia? 

Zdecydowanie warto korzystać z tej platformy, jako bezpiecznej alternatywy dla szybkich płatności online. Wysoki poziom bezpieczeństwa, przejrzyste warunki transakcji oraz niewielkie koszty realizacji pozwalają na codzienne korzystanie z tego typu usług bez zbędnych obaw o dwoje dane osobowe i oszczędności. Decydując się jednak na korzystanie z serwisu, warto poznać jego dokładny regulamin, warunki korzystania oraz ewentualną tabelę opłat za dodatkowe transakcje nieujęte w podstawowej ofercie. 

5/5 - (1 oddanych głosów)