W dzisiejszych czasach to banki muszą dostosowywać się do potrzeb konsumentów. Z tego względu coraz więcej instytucji finansowych udostępnia różnorodne formy kontaktu. W jaki sposób połączyć się z konsultantem banku Citi Handlowy? Czy ta instytucja korzysta z nowoczesnych form przekazywania informacji? Sprawdźmy!

Citi Handlowy – jak skontaktować się z bankiem?

Nie ulega wątpliwości, że infolinia Citi Handlowy to najłatwiejszy sposób na załatwienie pilnych spraw związanych z bankowością. Kontakt z tą instytucją możliwy jest na kilku płaszczyznach, a mianowicie:

 • infolinia;
 • e-mail;
 • czat online;
 • korespondencja tradycyjna.

Jak widać, jest wiele możliwości porozumienia się z pracownikiem banku Citi Handlowy. Kontakt w zależności od wybranej opcji dostępny jest w ściśle określonych godzinach.

Uwaga! Stawki za połączenie z infolinią banku Citi Handlowy są zgodne z tymi, jakie oferuje operator sieci telekomunikacyjnej.

Ze względu rodzaj klientów, Citi Handlowy dzieli możliwości kontaktu na takie przeznaczone dla konsumentów:

 • indywidualnych;
 • biznesowych;
 • korporacyjnych.

Taki podział sprawia, że klienci mogą już na samym początku połączenia wybrać interesujący ich temat. W ten sposób rozmowa zostanie przekazana do odpowiedniego działu bankowego, gdzie konsultanci udzielają rzetelnej pomocy.

Bank Citi Handlowy – jak wygląda kontakt telefoniczny z bankiem?

W Citi Handlowy infolinia działa w dni robocze od godziny 8:00 do 17:00. Są to standardowe pracy zarówno dla placówek na terenie całej Polski, jak i doradców telefonicznych. Aby jednak skontaktować się z infolinią w określonej sprawie, warto znać poszczególne numery dla klientów indywidualnych i biznesowych. W Citi Handlowy kontakt z konsultantem jest prosty i ogranicza się do wybrania odpowiedniego numeru.

infolinia

CitiService

801 24 84 24

+48 (22) 690 19 81 

Adres mailowy: [email protected]

Pod tymi numerami konsumenci mogą liczyć na bieżącą obsługę rachunku. Dzwoniąc na infolinię Citi Handlowego można także otrzymać odpowiedzi na zapytania i reklamacje klientów korporacyjnych. Warto zaznaczyć, że klienci w ten sposób mogą prosić o wydanie zaświadczeń i opinii bankowych.

infolinia

HelpDesk

801 343 978

+48 (22) 690 15 21

Adres mailowy: [email protected]

Pod powyższymi numerami przyjmowane są serwisowe zgłoszenia przez Citi Handlowy. Kontakt telefoniczny w tym przypadku dotyczy głównie pomocy technicznej w zakresie użytkowania systemu bankowości elektronicznej.

infolinia

Obsługa kart korporacyjnych

+48 (22) 692 24 39 Karty Przedpłacone

+48 (22) 692 26 62 lub 800 120 111 Karty Visa Business

*zastrzeżenie karty 24h/7

Wybierając powyższe numery można aktywować lub zablokować kartę płatniczą, złożyć reklamację oraz uzyskać pomoc w zakresie korzystania z bankowości elektronicznej i nie tylko.

infolinia

Platforma walutowa

801 307 269

+48 (22) 657 76 4

Citi Handlowy powyższe numery przeznaczył do obsługi klientów korzystających z rachunków walutowych oraz kantoru online.

Pozostałe formy kontaktu z Citi Handlowy – jak rozwiązywać problemy?

Bank Citi Handlowy kontakt oferuje na wielu płaszczyznach. Wygodną opcją jest korzystanie z czatu Citi Handlowy – online. Kontakt w tej formie dostępny jest dla klientów indywidualnych i biznesowych bez ograniczeń. Aby rozpocząć rozmowę na czacie, wystarczy:

 1. Wejść na stronę banku Citi Handlowy. 
 2. Otworzyć zakładkę czatu online.
 3. Wpisać swoje dane.
 4. Określić temat rozmowy.
 5. Rozpocząć konwersację po dołączeniu konsultanta.

Rozmowa z Internetowym konsultantem to tylko jedna z możliwości. Pytanie dotyczące wybranej oferty można także zadać przez formularz kontaktowy. Obsługa klienta odbywa się również w stacjonarnych oddziałach Citi Handlowy na terenie kraju.

Citi Handlowy – adres korespondencyjny

W przypadku Citi Handlowy adres korespondencyjny wygląda następująco:

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa

Właśnie pod tym adresem można przesyłać korespondencję tradycyjną do Citi Handlowy. Kontakt – centrala to właśnie ten adres.

Jakie sprawy można załatwić kontaktując się z Citi Handlowy?

Nie każdy wie, jakie sprawy załatwia Citi handlowy infolinia. Telefon do konsultanta jest wystarczający w przypadku:

 • blokady/odblokowania karty płatniczej;
 • odzyskania dostępu do serwisu transakcyjnego;
 • potwierdzenia transakcji;
 • zlecenia przelewu;
 • zapoznania się z aktualną ofertą produktów finansowych.

Oczywiście jest też wiele innych spraw, jakie da się załatwić z pomocą konsultanta telefonicznego lub na czacie online. Warto jednak mieć na uwadze, że oprócz szybkiego kontaktu telefonicznego, wszelkie usterki działania serwisu Internetowego można zgłaszać bezpośrednio na adres e-mail banku.

Czego nie można załatwić na infolinii banku Citi Handlowy?

Istnieją pewne sprawy, które nie są rozpatrywane na odległość przez Citi Handlowy. Kontakt – infolinia to dobra opcja w sytuacjach kryzysowych. Są jednak sprawy wymagające osobistej wizyty w placówce Citi Handlowy. Jakie? Oto kilka z nich:

 • uzupełnienie formalności i dokumentacji do kredytu;
 • podpisanie umowy kredytowej np. hipotecznej;
 • zmiana danych osobowych lub teleadresowych;
 • i wiele więcej…

Warto o tym pamiętać, gdyż wizyta w placówce banku wcale nie musi być czasochłonna. Citi Handlowy dokłada wszelkich starań, by zapewnić konsumentom jak najlepszą jakość świadczonych usług. Przekłada się to na spore zainteresowanie konsumentów usługami tej instytucji.

Infolinia Citi Handlowy – opinie konsumentów

Infolinia w banku Citi Handlowy działa szczególnie sprawnie. Warto zaznaczyć, iż ta instytucja stawia przede wszystkim na zadowolenie swoich kontrahentów. Według recenzji krążących w sieci można zauważyć, iż konsumenci doceniają przede wszystkim:

 • dobrze dopasowane godziny pracy infolinii;
 • wiele numerów telefonów dostępnych w odrębnych kwestiach;
 • całodobowa infolinia do blokady kart płatniczych;
 • oddzielna infolinia dla klientów biznesowych.

Oczywiście to tylko niektóre kwestie, jakie są doceniane przez klientów Citi Handlowy. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie atuty infolinii banku, a także atrakcyjność oferty – można śmiało zastanowić się nad możliwością nawiązania współpracy z tą instytucją finansową.

Kiedy nie mamy możliwości skontaktowania się z pracownikiem banku poprzez infolinię, możemy wejść także w zakładkę FAQ na stronie Internetowej. W tym miejscu znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez konsumentów pytania. To ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu klienci szybko znajdują odpowiedzi w różnych kwestiach – nawet poza godzinami pracy banku.

Kontakt z bankiem Citi Handlowy jest zawsze bezproblemowy. Niezależnie od wybranej metody kontaktu, każdy klient może liczyć na indywidualne podejście doradcy. Przekłada się to na zadowolenie dzwoniących konsumentów, a także stale zwiększającą się ich liczbę. Co ciekawe, infolinia banku, jak i czat Internetowy dostępne są zarówno dla aktualnych kontrahentów, jak i tych nowych – dopiero zastanawiających się nad skorzystaniem z oferty.

citi handlowy sesje
citi handlowy swift
citi handlowy jak zamknąć konto
5/5 - (1 oddanych głosów)