credissimo opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 5000 zł

WNIOSEK W CREDISSIMO >>

Nasza opinia o Credissimo

Jeśli chodzi o firmę Credissimo, warto dodać, że jest to instytucja, która stawia na pełne zadowolenie swoich klientów oraz jasno przedstawia odsetki od udzielonego wsparcia finansowego. Naprawdę warto zastanowić się nad złożeniem wniosku u tego pożyczkodawcy, chociażby ze względu na sporą rozpiętość dostępnych kwot pożyczek od 100 do 5000 złotych.

Wady i zalety pożyczki Credissimo

Zalety Wady
kciuk Dwa rodzaje pożyczek kciuk w dół Brak refinansowania
kciuk Szybka weryfikacja kciuk w dół Mała liczba kont bankowych
kciuk Bez formalności i zaświadczeń kciuk w dół Firma nie pracuje w weekend
kciuk Przejrzyste zasady

Credissimo kontakt

Nazwa Firmy Credissimo Polska Sp. z o.o.
Adres ul. Śniadeckich 10, Warszawa
Kontakt 22 103 30 00; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-18:00

Kto może wziąć pożyczkę Credissimo?

W Credissimo pożyczki mogą otrzymać osoby, które spełniają poniższe warunki:

 • ukończone 21 lat;
 • polskie obywatelstwo;
 • polski adres zamieszkania;
 • zdolność kredytowa;
 • brak negatywnych wpisów w rejestrach: BIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor, a także KBIG.
 • aktualny dowód osobisty;
 • indywidualne konto bankowe;
 • telefon komórkowy;
 • aktywny adres e-mail.

Ciężko jednak powiedzieć, jak dużą przyznawalnością może pochwalić się Credissimo. Z pewnością jednak można ją otrzymać dużo łatwiej niż kredyt gotówkowy.

Jak zaciągnąć pożyczkę Credissimo?

W Credissimo pożyczki dostępne są w całości online, bez formalności i bez zaświadczeń. Cała procedura pożyczkowa zamyka się w kilku etapach:

 1. Wybór kwoty. Na stronie głównej Credissimo możemy skorzystać z prostego suwaka.
 2. Rejestracja. To krótki formularz, który wymaga podania tylko podstawowych danych (imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu, adres e-mail), za pomocą którego założymy konto klienta. W Credissimo logowanie do nowego konta możliwe będzie po aktywowaniu go kodem SMS.
 3. Wniosek pożyczkowy.
 4. Weryfikacja. Możemy skorzystać z błyskawicznej aplikacji Kontomatik.
 5. Decyzja pożyczkowa. 
 6. Wypłata pieniędzy.

Credissimo ma konta wyłącznie w bankach: Nest Bank, BNP Paribas oraz Bank Pocztowy. Nie są to najpopularniejsze instytucje, w związku z czym większość klientów będzie musiała czekać na pieniądze przynajmniej do następnego dnia roboczego. Tym, którym zależy na czasie, polecamy zapoznać się z rankingiem pożyczek online i sprawdzić, które firmy działają najszybciej. Jest ich wiele – dla przykładu dostępne na temat firmy Kuki opinie potwierdzają, że pożyczkę można otrzymać nawet w 15 minut.

Credissimo logowanie

Do swojego konta możemy zalogować się po wejściu na stronę internetową firmy. Wystarczy tylko skorzystać z przycisku znajdującego się na stronie Credissimo – Zaloguj. Następnie – po przejściu do formularza logowania – podajemy ustawione w procesie rejestracji w Credissimo login oraz hasło. Na koncie znajdziemy swoje dane osobowe, wszystkie składane wnioski pożyczkowe, umowy, a także informacje dotyczące bieżącej pożyczki Credissimo.

Spłata pożyczki Credissimo

Pozyczka Credissimo niestety nie ma opcji przedłużenia spłaty lub odroczenia płatności. Trzeba więc ściśle pilnować dat. Opóźniając spłatę lub unikając jej, możemy narazić się na poważne konsekwencje.

W Credissimo windykacja zaczyna się już pierwszego dnia po upływie terminu spłaty – od naliczenia karnych odsetek i wysyłania monitów SMS-owych i mailowych. Po dłuższym czasie pożyczkodawca pewnie zintensyfikuje swoje działania. Może sprzedać dług firmie windykacyjnej, ale może również skierować sprawę do sądu, a potem do komornika.

Warto więc jak najszybciej próbować rozwiązać problem. W pierwszej kolejności powinniśmy nawiązać z Credissimo kontakt i spróbować dogadać się indywidualnie. Dobrym rozwiązaniem może być także konsolidacja chwilówek online, dzięki której rozłożymy należność na więcej rat i odciążymy domowy budżet. Pamiętajmy jednak, by o konsolidację starać się jeszcze przed tym, jak nasza pożyczka Credissimo się przeterminuje.

Credissimo opinie klientów

Publikowane na temat Credissimo opinie klientów są jednym z ważnych czynników, które przemawiają za wyborem akurat tej oferty. Zachęcamy więc naszych użytkowników, którzy zdecydowali się pożyczyć pieniądze w tej firmie, by dzielili się swoimi doświadczeniami.

Pytania i odpowiedzi

Ta firma pożyczkowa nie udostępnia informacji na temat tego, czy sprzedaje przeterminowane długi innym firmom.

Credissimo prawdopodobnie nie ma windykatora terenowego, choć nie ma na ten temat jednoznacznych informacji. W celu pozyskania szczegółowych danych na ten temat warto skontaktować się z pożyczkodawcą.

Nie, Credissimo nie wykonuje telefonów do pracodawców swoich potencjalnych klientów.

W razie nadmiernego przeterminowania zaległości finansowej i braku chęci jej uregulowania mimo działań windykacyjnych, Credissimo może przekazać sprawę do sądu.

Przedłużenie pożyczki w Credissimo jest możliwe, ale tylko po wcześniejszym kontakcie bezpośrednio z pożyczkodawcą. Wtedy w trakcie rozmowy ustalane są indywidualne warunki spłaty zadłużenia.

W Credissimo możesz zaciągnąć pożyczkę tylko wtedy, kiedy nie masz negatywnych wpisów w BIK i BIG, a także wykazujesz odpowiednio wysokie i regularne dochody.

Tak, Credissimo może sprawdzić Twoje zatrudnienie przed udzieleniem finansowania. Najczęściej jednak weryfikowane są tylko dokumenty dostarczone przez wnioskodawcę.

Niestety nie. Credissimo nie udziela pierwszych darmowych pożyczek dla nowych klientów. Wszyscy pożyczkobiorcy są traktowani tak samo, na identycznych warunkach spłaty zobowiązania.

Weryfikacja dochodów w przypadku firmy Credissimo nie jest konieczna. Pożyczkodawca udziela nowych zobowiązań bez formalności i zaświadczeń na naprawdę przejrzystych zasadach.

4/5 - (52 oddanych głosów)