euroloan opinie

NASZA OCENA

3,6/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

300 – 40 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W EUROLOAN >>

Nasza opinia o Euroloan

Chcesz wziąć pożyczkę pozabankową, ale nie wiesz, na jaką formę finansowania ostatecznie się zdecydować? Możesz wybrać propozycję Euroloan. To pożyczkodawca, który w naszej opinii jest godny zaufania. Dlaczego? Otóż wysoka kwota finansowania jest udzielana na elastycznych warunkach, a proces wnioskowania można załatwić w 100% online. Co więcej, Euroloan ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansowej.

Wady i zalety pożyczki Euroloan

Zalety Wady
kciuk Bardzo elastyczna oferta kciuk w dół Możliwe dłuższe procedury i wypłata pieniędzy
kciuk Wysoka kwota limitu kciuk w dół Weryfikacja tylko za pomocą przelewu weryfikacyjnego
kciuk Długi okres spłaty kciuk w dół Wnikliwa weryfikacja w bazach dłużników
kciuk Każda spłata powiększa dostępny limit kciuk w dół BOK nie pracuje w weekendy
kciuk Łatwe procedury
kciuk Zaufany, uczciwy pożyczkodawcy
kciuk Niska dolna granica wieku (18 lat)

Euroloan kontakt

Nazwa Firmy EUROLOAN CONSUMER FINANCE SP. Z O.O
Adres ul. Aleje Jerozolimskie 172, Warszawa
Kontakt 22 13 33 111; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-18:00

Oferta od Euroloan

Jak już wspomnieliśmy, w Euroloan pożyczki przyjmują formę odnawialnego limitu pożyczkowego. W ramach tego limitu możemy wnioskować nawet o 40 tysięcy złotych, a następnie korzystać z niego dokładnie wtedy, kiedy potrzebujemy pieniędzy. Dodatkowo, regularnie oddając  pieniądze, powiększamy dostępny limit. Pożyczki długoterminowe online w Euroloan mogą więc być jednymi z najkorzystniejszych dla klientów.

Maksymalny okres spłaty w Euroloan wynosi natomiast 60 miesięcy – w tym czasie trzeba spłacić całe zobowiązanie. W takim przypadku koszty całkowite wyniosą nas 62 134 złote.

Kto może wziąć pożyczkę Euroloan?

Pożyczki Euroloan mogą zaciągnąć osoby, które:

 • są pełnoletnie;
 • są polskimi obywatelami zamieszkałymi w Polsce;
 • mają ważny dowód osobisty,
 • mają zdolność kredytową
 • mają konto w banku, telefon komórkowy i adres e-mail.

Niestety, nie są to pożyczki bez baz. Euroloan dokładnie sprawdzi rejestry BIK oraz wszystkie bazy należące do BIG (KRD, BIG Infomonitor, KBIG, ERIF) i odrzuci wniosek tych, którzy mają w tych bazach negatywne rejestry. Warto więc wcześniej zapoznać się ze stanem swoich kont w tych rejestrach. Może się bowiem okazać, że w BIK widnieją przestarzałe informacje, które można usunąć – jeśli w takim przypadku zdecydujemy się na czyszczenie BIK, możemy być w korzystniejszej sytuacji i uzyskać pożyczkę Euroloan i nie tylko.

Jak zaciągnąć pożyczkę Euroloan?

Cała procedura pożyczkowa w Euroloan przebiega internetowo, a w sprzyjających warunkach możemy nawet otrzymać pożyczki online w 15 minut. Aby tak się stało, należy:

 1. Wybrać kwotę limitu odnawialnego Euroloan.
 2. Wypełnić formularz rejestracyjny, ustawiając przy tym swój login i hasło.
 3. Wypełnić wniosek.
 4. Zweryfikować tożsamość za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 złotego.
 5. Poczekać na przyznanie pożyczki.
 6. Zaakceptować przyznany limit.
 7. Wypłacać pieniądze według własnego uznania.

Niestety, Euroloan nie podaje, w jakich bankach posiada konta. Jeśli będzie to ten sam bank, co nasz, otrzymamy pieniądze w ciągu 5 minut. Musimy jednak liczyć się z tym, że może to zająć nawet 1 dzień roboczy. Niestety, nie są to też pożyczki bez weryfikacji konta, więc sporo czasu może zająć także zaksięgowanie przelewu weryfikacyjnego.

Euroloan logowanie

W Euroloan logowanie służy nie tylko do tego, by mieć dostęp do wszystkich szczegółów pożyczki. Znacznie ważniejsze jest to, że dzięki dostępowi do swojego panelu możesz wypłacać pieniądze z przyznanego limitu. Jeśli chcesz z tego skorzystać, to po wejściu na stronę Euroloan zaloguj się do swojego konta (podając login i hasło), a następnie zleć wypłatę odpowiedniej kwoty i potwierdź ją kodem SMS.

Spłata pożyczki Euroloan

W przypadku, gdy nie spłacamy pożyczki Euroloan, pożyczkodawca ma prawo podjąć działania windykacyjne. Będą to w szczególności (podawane w kolejności, w której zwykle następują):

 • odsetki karne za zwłokę,
 • monitowanie mailowe, listowne i telefoniczne,
 • oddanie długu firmie windykacyjnej,
 • windykacja terenowa,
 • postępowanie sądowe,
 • egzekucja komornicza,
 • wpisanie do rejestru dłużników.

Pamiętajmy jednak, że jako dłużnik także mamy swoje prawa. Windykacja nie może naruszać RODO ani naszych dóbr osobistych. Windykator nie może nas też zastraszać, kłamać na temat zadłużenia, czy kontaktować się z naszą rodziną, znajomymi i rodziną. To samo dotyczy komornika – musi on prowadzić egzekucję w zgodzie z prawem (np. nie może zająć całej wypłaty, wszystkich oszczędności, czy przedmiotów osobistych). Jeśli łamie on przepisy, zawsze przysługuje nam skarga na komornika.

Euroloan opinie klientów

W sekcji Euroloan Opinie gromadzimy doświadczenia klientów, które korzystały lub wciąż korzystają z limitu odnawialnego. Zachęcamy do tego, by opisywać nawet drobne szczegóły, które wydają się ważne lub przeszkadzają w bezproblemowym korzystaniu z oferty. To bardzo ważne dla innych!

Pytania i odpowiedzi

W przypadku niespłacenia zobowiązań przez klienta Euroloan kieruje sprawę na drogę sądową. Firma traktuje poważnie wszelkie niespłacone długi i stara się dochodzić swoich praw. Działanie to ma na celu zapewnienie odpowiedzialności finansowej pożyczkobiorców.

Euroloan oferuje przedłużenie terminu spłaty. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, dlatego należy skontaktować się bezpośrednio z firmą w celu uzyskania dokładnych informacji.

Pożyczkodawca Euroloan dokładnie sprawdza rejestry dłużników. W tym zakresie firma bierze pod uwagę również informacje z BIK.

Zaciągnięcie pierwszej pożyczki w Euroloan nie jest darmowe. Firma nalicza standardowe opłaty za jej udzielenie.

W Euroloan można pożyczyć kwoty w przedziale od 300 zł do 40 000 zł. Kwota dostępna do pożyczenia zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Firma dokładnie analizuje sytuację finansową potencjalnych klientów. Dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo kontroli zatrudnienia pożyczkobiorcy.

Firma pożyczkowa Euroloan należy do fińskiej Grupy Mash, która działa na terenie Polski, Szwecji Hiszpanii oraz Finlandii.

Euroloan dokładnie sprawdza dochody klientów. Jest to jeden z ważniejszych aspektów przy ocenie zdolności kredytowej.

4.5/5 - (2 oddanych głosów)