fastero opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 3000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W FASTERO >>

Nasza opinia o Fastero

Przejrzyste wymagania, proste warunki spłaty oraz szybka decyzja pożyczkowa to główne wyróżniki Fastero. Pożyczkodawca wie, że coraz więcej osób jest w trudnej sytuacji finansowej, dlatego proponuje wsparcie w kwotach od 100 do 3000 złotych. Minusem oferty Fastero może być fakt, że okres spłaty zawsze wynosi 30 dni i nie można go wydłużyć.

Wady i zalety pożyczki Fastero

Zalety Wady
kciuk Mało formalności kciuk w dół Małe kwoty zobowiązania
kciuk Bez zaświadczeń kciuk w dół Tylko 30 dni na spłatę
kciuk Błyskawiczna weryfikacja kciuk w dół Weryfikacja praktycznie w wielu bazach
kciuk Duża liczba kont bankowych
kciuk Firma pracuje również w weekendy

Fastero kontakt

Nazwa Firmy PolCredit Sp. z o.o
Adres ul. Pokorna 2 lok. 1044, Warszawa
Kontakt 22 228 21 23; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-22:00;

sobota – niedziela 9:00-20:00

Oferta od Fastero

W Fastero pożyczki otrzymamy w formie krótkoterminowego zobowiązania w wysokości od 100 do 3000 złotych na 30 dni. Są one dostępne dla osób, które:

  • mają od 20 do 70 lat;
  • posiadają aktualny dowód osobisty i regularne dochody;
  • mają konto bankowe, telefon komórkowy oraz adres e-mail.

W Fastero nie otrzymamy natomiast pożyczki bez baz. Klienci muszą pozytywnie przejść weryfikację w bazach: BIK, KRD, BIG Infomonitor, rejestr Związku Banków Polskich, KBIG, CreditCheck oraz ERIF.

Mankamentem tej pożyczki są też dość małe kwoty zobowiązania i tylko 30 dni na spłatę. W przypadku, gdy domowy budżet nie pozwala na jednorazową spłatę, możemy zdecydować się na zobowiązania długoterminowe, takie jak na przykład Profi Credit.

Jak wziąć pożyczkę Fastero?

Pożyczkę Fastero możemy zaciągnąć prosto i szybko. Cała procedura to:

  1. Wybór parametrów pożyczki Fastero za pomocą prostego suwaka.
  2. Rejestracja w serwisie. Założenie konta klienta jest niezbędne do złożenia wniosku. W Fastero logowanie do swojego konta jest proste i nie wymaga instalowania żadnych aplikacji. Zrobimy to poprzez stronę internetową pożyczkodawcy.
  3. Wysłanie wniosku.
  4. Weryfikacja tożsamości za pomocą aplikacji Kontomatik.
  5. Decyzja pożyczkowa i wypłata pieniędzy.

Dostępne na temat Fastero opinie świadczą o tym, że pieniądze możemy otrzymać bardzo szybko. Firma ma pieniądze w wielu bankach: Santander Bank, Alior Bank, Millennium Bank, PKO BP, mBank, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas i Bank Pocztowy. Osoby, które nie chcą pożyczać drogą internetową mogą skorzystać z opcji wypłaty czekiem GIRO lub skorzystać z pożyczki w domu klienta.

Fastero opinie klientów

Opinie o Fastero są bardzo ważną częścią opisu oferty, gdyż mają realny wpływ na jej wybór przez innych klientów. Zachęcamy więc naszych użytkowników do tego, by aktywnie dzielili się swoimi doświadczeniami i tym samym przyczyniali się do ulepszania oferty.

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jednoznacznych informacji, jakoby firma Fastero dzwoniła do pracodawców w celach weryfikacyjnych. To pośrednik pożyczkowy, a więc nie musi sprawdzać wiarygodności informacji podanych przez klienta.

Fastero nie kieruje spraw do sądu, ale może to zrobić pożyczkodawca, który nie odnotował spłaty zobowiązania zaciągniętego za pośrednictwem tego serwisu. Jeśli długi są mocno przeterminowane, a wierzyciel unika kontaktu z pożyczkodawcą, prawdopodobnie sprawa znajdzie finał w sądzie.

W Fastero można uzyskać pożyczki w kwotach od 100 do 3000 zł. Okres spłaty wynosi 30 dni. Dla nowych klientów istnieje specjalna oferta promocyjna, która pozwala na uzyskanie chwilówki za darmo do kwoty 1500 zł.

Fastero raczej nie weryfikuje historii kredytowej w BIK, gdyż zajmuje się tym firma pożyczkowa, która udziela finansowania. Pośrednik nie potrzebuje informacji o scoringu kredytowym klienta.

Tak, możesz złożyć wniosek o kolejną pożyczkę Fastero, nawet jeśli masz aktywną inną umowę finansowania. Warunkiem jest jednak skorzystanie z oferty innej firmy pożyczkowej niż poprzednio.

Tak, Fastero oferuje specjalną promocję dla nowych klientów. Pierwsza pożyczka do kwoty 1500 zł jest całkowicie darmowa. To świetna okazja dla tych, którzy chcą przetestować usługi Fastero bez dodatkowych kosztów.

Za marką Fastero stoi firma PolCredit Sp. z o.o. Jest to instytucja, która od lat działa na rynku pożyczek pozabankowych i zdobyła zaufanie wielu klientów dzięki swoim uczciwym i transparentnym praktykom.

4.1/5 - (53 oddanych głosów)