finiata opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 100 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W FINIATA >>

Nasza opinia o Finiata

To instytucja pozabankowa, która chętnie udziela zobowiązań kredytowych nawet do 100 tys. złotych. Nasza ocena tego pożyczkobiorcy jest wysoka, chociażby ze względu na prostą procedurę ubiegania się o finansowanie, minimum formalności oraz procedury realizowane w 100% przez internet. To doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców potrzebujących dodatkowego wsparcia finansowego.

Wady i zalety pożyczki Finiata

Zalety Wady
kciuk przejrzyste warunki finansowania kciuk w dół konieczność przesłania skanów dowodu osobistego
kciuk wysokie kwoty pożyczek kciuk w dół krótki okres spłaty zobowiązania
kciuk niskie koszty finansowania
kciuk krótki czas uzyskania decyzji kredytowej

Finiata kontakt

Nazwa Firmy Finiata
Adres Ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa
Kontakt [email protected], +48 22 307 90 76
Godziny otwarcia 24/7

Finiata warunki

Przejrzyste warunki finansowania to główna cecha, jaką charakteryzuje się Finiata. Portal ma w ofercie kredyt dla firm, który udzielany jest całkowicie przez internet. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest dla firm, które sprawnie działają od co najmniej 3-miesięcy i posiadają wpływy na konto bankowe z tytułu płatności faktur VAT. Finiata PL jest serwisem, który zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorców w zakresie udzielania pożyczek nawet do 100-tysięcy złotych. Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić, to przesłanie co najmniej 3-miesięcznego wyciągu z konta bankowego. Ważny będzie także skan dokumentu tożsamości osoby będącej przedstawicielem firmy.

Finiata logowanie

W przypadku portalu Finiata, logowanie jest intuicyjne i proste w obsłudze dla każdego kontrahenta. Aby uzyskać dostęp do prywatnego panelu zarządzania kredytem, wystarczy dokonać wcześniejszej rejestracji przy pomocy dedykowanego formularza. Po poprawnej weryfikacji przedsiębiorstwa udzielany jest pierwszy dostęp do serwisu wraz z możliwością zmiany hasła na nowe.

Finiata opinie klientów

Przedsiębiorstwo Finiata posiada bardzo dobre opinie, które krążą po całej sieci. Ranking kredytów firmowych to jedno z miejsc, które ukazuje, że instytucja jest warta uwagi i godna zaufania. Przejrzyste warunki kredytowania oraz intuicyjny interfejs portalu to główne cechy, jakie wpływają na pozytywne recenzje konsumentów o firmie Finiata. Opinie są bardzo ważne, gdyż pozwalają na sprawdzenie wiarygodności pożyczkodawcy, dlatego warto dzielić się swoimi odczuciami w zakresie współpracy finansowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pożyczek dla przedsiębiorców tej instytucji oraz podzielenia się własną opinią na temat samego działania portalu, jak i warunków kredytowania.

Pytania i odpowiedzi

Spłata pożyczki w firmie Finiata odbywa się na standardowych warunkach. Po podpisaniu umowy klient otrzymuje harmonogram spłaty wraz z numerem konta przeznaczonym do uregulowania zadłużenia.

Biorąc pod uwagę pozytywne opinie pożyczkobiorców ,można śmiało powiedzieć, że firma Finiata jest w 100% godna zaufania i warto pomyśleć o zaciągnięciu pożyczki na warunkach, które proponuje.

Finiata udziela pożyczek online, bez wychodzenia z domu. Rozpatrzenie wniosku i następnie przelanie zapożyczonych pieniędzy na konto bankowe zajmuje średnio kilkanaście minut oraz nie dłużej niż 24 godziny po podpisaniu umowy.

Finiata weryfikuje wiarygodność potencjalnego klienta poprzez sprawdzenie danych dostępnych w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Instytucja sprawdza przede wszystkim punktową ocenę ryzyka kredytowego. Pozostałe rejestry dłużników również są dokładnie weryfikowane.

Otóż nie, możemy złożyć wniosek, ale zostanie on rozpatrzony dopiero następnego dnia roboczego. Podobna sytuacja dotyczy wypłaty należnych środków w ramach pożyczki. Środki wpłyną na rachunek bankowy także zgodnie z sesjami ELIXIR konkretnej instytucji.

Ta instytucja finansowa może zadzwonić do pracodawcy, ale nie praktykuje takich działań. Weryfikacja wiarygodności potencjalnego klienta odbywa się najczęściej na podstawie złożonego oświadczenia o dochodach.

Firma pożyczkowa Finiata może skierować sprawę do sądu, jeśli pożyczkobiorca nie będzie spłacał swojego zobowiązania w terminie, a dodatkowo będzie próbował unikać czynności windykacyjnych. To podstawa do skierowania wniosku do sądu przez pożyczkodawcę, celem odzyskania długu.

Finiata proponuje pożyczki nawet do kwoty 50 000 złotych w 7 minut. Wystarczy złożyć prosty wniosek, aby pozyskać dodatkowy kapitał dla swojego przedsiębiorstwa, bez wychodzenia z domu.

Ten pożyczkodawca obsługuje klientów biznesowych i daje możliwość zaciągnięcia tylko jednej pożyczki w tym samym czasie. O kolejne finansowanie można ubiegać się dopiero po spłacie poprzedniego.

4.6/5 - (58 oddanych głosów)