goldkredyt opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

10 000 – 1 000 000 zł

WNIOSEK W GOLD KREDYT >>

Nasza opinia o GoldKredyt

Mimo faktu, że w Polsce działa wiele firm to jednak GoldKredyt ma ofertę, która jest szczególnie warta uwagi. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że firma udziela legalnych pożyczek do kwoty nawet rzędu miliona złotych. W tym przypadku potrzebny jest dokument tożsamości oraz oświadczenie o prawach do nieruchomości, która będzie zabezpieczeniem zobowiązania finansowego.

Wady i zalety pożyczki GoldKredyt

Zalety Wady
kciuk możliwość kredytowania nawet z zaległościami w ZUS kciuk w dół oferta jest skierowana wyłącznie dla przedsiębiorców
kciuk wysokie kwoty udzielanych pożyczek kciuk w dół maksymalny okres spłaty wynoszący 36-miesięcy
kciuk szybka decyzja kredytowa kciuk w dół konieczność zastawu

GoldKredyt kontakt

Nazwa Firmy Loando Direct Sp. z.o.o.
Adres Prosta 68, 00-838 Warszawa
Kontakt [email protected], 22 100 84 80
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 9:00 – 20:00

Sobota 12:00 – 16:00

GoldKredyt warunki otrzymania finansowania

Kredyt w portalu GoldKredyt może otrzymać każda osoba, która prowadzi własną działalność gospodarczą i jest pełnoletnia. Warunkiem jest także posiadanie własnej nieruchomości, która może być zabezpieczeniem dla udzielonej pożyczki. Podczas składania wniosku wymagane jest posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość, a także oświadczenie o prawach do wskazanej nieruchomości. W GoldKredyt, pożyczka może być zabezpieczona mieszkaniem, domem, działką lub inną nieruchomością. Warto wspomnieć, że portal nie bierze pod uwagę zaległości finansowych w stosunku do instytucji państwowych podczas wydawania decyzji o udzieleniu pożyczki.

GoldKredyt logowanie

Logowanie do portalu jest niezwykle proste. Wystarczy wybrać interesującą nas kwotę i okres jej spłaty, a następnie kliknąć przycisk „złóż wniosek”. Wnioskodawca zostanie poproszony o wypełnienie formularza kontaktowego na podstawie swoich danych osobowych. Kwota pożyczki może sięgać od 10 000 do 1 000 000 złotych pod warunkiem zachowania odpowiedniej zdolności kredytowej. Po wypełnieniu formularza pracownik firmy skontaktuje się z wnioskodawcą i przedstawi ofertę pożyczkową, którą następnie można podpisać całkowicie online.

GoldKredyt opinie klientów

Dla GoldKredyt, opinie wystawiane są głównie przez przedsiębiorców, którzy skorzystali z atrakcyjnej oferty pożyczkowej pod zastaw nieruchomości. Pozytywne wrażenia powodują, że coraz większa liczba klientów pragnie nawiązać współpracę z portalem. Kredyty dla nowych firm to główny profil działalności przedsiębiorstwa. Zachęcamy do dzielenia się swoimi odczuciami po dokonanych transakcjach.

Pytania i odpowiedzi

Aby otrzymać pożyczkę dla firmy w GoldKredyt.pl, wystarczy wypełnić krótki wniosek online dostępny na stronie. Tym samym oszczędzasz czas, który poświęciłbyś na wizytę w stacjonarnej placówce oraz zyskujesz wygodnie rozwiązanie, ponieważ wykonasz wszelkie formalności bez wychodzenia z domu.

Kontakt firmy GoldKredyt z pracodawcą potencjalnego pożyczkobiorcy jest mało prawdopodobny. Istotne jest jednak zaświadczenie o posiadaniu własnej nieruchomości.

W przypadku braku spłaty zadłużenia, firma GoldKredyt podejmuje kroki mające na celu odzyskanie należności. W ostateczności sprawa trafia na drogę sądową.

Firma GoldKredyt może zweryfikować zatrudnienie wnioskodawcy poprzez analizę oświadczenia o dochodach oraz złożone deklaracje we wniosku pożyczkowym.

Składając wniosek o pomoc finansową w GoldKredyt należy liczyć się z dodatkowymi opłatami, ponieważ pierwsza pożyczka nie jest darmowa.

Standardowy czas oczekiwania na decyzję w GoldKredyt wynosi 15 minut.

Czy mogę spłacić pożyczkę przed terminem? Pożyczkę w GoldKredyt zawsze można spłacić wcześniej. Należy w tym celu skontaktować się z naszym konsultantem, aby omówić szczegóły wcześniejszej spłaty.

4.5/5 - (51 oddanych głosów)