halo pożyczka logowanie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 5000 zł

WNIOSEK W HALOPOZYCZKA >>

Nasza opinia o HaloPożyczka

 Według naszej oceny to firma, która naprawdę jest warta uwagi. W tym przypadku możesz skorzystać z oferty pożyczki na oświadczenie, dzięki czemu pozyskasz dodatkową kwotę bez zbędnej weryfikacji dochodów. W HaloPożyczka oferta finansowania jest dostępna z dogodnym okresem spłaty, co przekłada się na opłacalność zainteresowania tą propozycją wsparcia finansowego do 5000 złotych.

Wady i zalety Halopożyczka

Zalety Wady
kciuk Niskie koszty kciuk w dół Maksymalna kwota dopiero za 3. pożyczeniem
kciuk Wysoka kwota pożyczki kciuk w dół Weryfikacja w wielu rejestrach dłużników
kciuk Bez zaświadczeń i formalności kciuk w dół Brak refinansowania
kciuk Błyskawiczna weryfikacja
kciuk Duża liczba kont bankowych
kciuk BOK pracuje także w sobotę
kciuk Możliwość ustawienia okresu spłaty krótszego niż 30 dni

Halopozyczka kontakt

Nazwa Firmy Primus Finance Sp. z o.o.
Adres ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa
Kontakt 22 205 06 61; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-20:00

sobota 8:00-15:00

Kto może wziąć pożyczkę HaloPożyczka?

Z oferty Halo Pożyczki można skorzystać po spełnieniu poniższych warunków:

 • wiek 18-75 lat;
 • polskie obywatelstwo;
 • aktualny dowód osobisty;
 • zdolność kredytowa (dochody w odpowiedniej wysokości);
 • adres zamieszkania i zameldowania na terenie Polski;
 • konto bankowe (nie w SKOK-u), adres mailowy i telefon komórkowy.

Choć jest to kredyt dla zadłużonych (zaciągniemy go także wtedy, gdy mamy na głowie inne kredyty, pożyczki, czy raty), to nie jest on dostępny dla osób, które nie są wiarygodne finansowo. Móc otrzymać zobowiązanie w HaloPożyczka, nie można mieć negatywnych wpisów w rejestrach:

 • BIK;
 • KRD;
 • BIG Infomonitor;
 • ERIF;
 • KBIG;
 • Credit Check.

Jak zaciągnąć pożyczkę HaloPożyczka?

Procedura pożyczkowa w HaloPożyczka jest prosta i krótka. Niestety, jest dostępna tylko online. Osobom, które zainteresowane są pożyczaniem stacjonarnym, polecamy nasze listy pożyczkodawców, którzy mogą pożyczyć pieniądze na miejscu – to np. pożyczka bez BIK Warszawa.

Proces pożyczkowy składa się tylko z kilku etapów.

 1. Wybór kwoty i okresu spłaty. Przed przejściem dalej koniecznie jednak zapoznajmy się z całkowitymi kosztami zobowiązania.
 2. Rejestracja konta klienta. Posłuży nam ono w dalszej procedurze pożyczkowej, a także w przyszłości – do kontrolowania stanu spłaty W Halo Pożyczka logowanie do swojego konta jest niezbędne  do złożenia wniosku.
 3. Wniosek. Po zalogowaniu się do serwisu HaloPożyczka musimy wypełnić wniosek, podając w nim swoje dane osobowe, adresowe i finansowe.
 4. Weryfikacja. Możemy wykonać zwykły przelew weryfikacyjny lub skorzystać z aplikacji Szybka Identyfikacja.
 5. Decyzja pożyczkowa. Zwykle zajmuje nie więcej niż 15 minut, oczywiście, jeśli złożymy wniosek w godzinach pracy firmy.
 6. Wypłata pieniędzy.

HaloPożyczka ma konta w wielu działających w Polsce bankach, w tym: Alior Bank, Millennium, BOŚ, Bank Pocztowy, PKO BP, Credit Agricole, Eurobank, Getin Noble Bank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, Santander Bank, T-Mobile Bank, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Inteligo, BPS Bank, BS Wschowa, Raiffeisen Bank.

Jeśli także jesteśmy klientami tych banków, przelew otrzymamy po kilku minutach.

HaloPożyczka logowanie

W Halo Pożyczka logowanie jest bardzo proste i wygodne – panel klienta dostępny jest na stronie internetowej pożyczkodawcy. Zrobimy to poprzez przycisk znajdujący się na głównej stronie serwisu HaloPożyczka: ZALOGUJ. Zostaniemy przeniesieni do formularza logowania, w którym wystarczy wpisać jedynie swój login oraz hasło. W każdej chwili można skorzystać również z opcji „Przypomnij hasło”, by otrzymać link resetujący i umożliwiający ustawienie nowego.

Spłata pożyczki HaloPożyczka

Jak każde zobowiązanie, również HaloPożyczka musi zostać spłacona w terminie. Nie mamy bowiem możliwości skorzystania z refinansowania lub innego sposobu wydłużenia spłaty. W przypadku, gdy będziemy zwlekać z oddaniem pieniędzy, w Halo Pożyczka windykacja rozpocznie się niemal natychmiast i będzie miała poważne i długotrwałe skutki. Wśród nich możemy wymienić:

 • karne odsetki;
 • monitowanie;
 • windykację terenową;
 • postępowanie sądowe;
 • egzekucję komorniczą;
 • wpisanie do rejestru dłużników.

W naprawdę trudnej sytuacji powinniśmy nawiązać z firmą Halo Pożyczka kontakt w celu ustalenia sposobu postępowania. Być może uda mi się dojść do porozumienia i ustalić indywidualny harmonogram spłaty. Jeśli nie – możemy sięgnąć po inne rozwiązania, takie jak na przykład konsolidacja chwilówek.

HaloPożyczka opinie klientów

Gromadząc na temat firmy HaloPożyczka opinie klientów i naszych użytkowników, mamy nadzieję, że posłuży to wielu osobom i pomoże im wybrać najlepszą dla siebie ofertę. Zachęcamy więc do tego, by dzielić się swoimi doświadczeniami. Opinie konsumenckie są ważne również dla samego pożyczkodawcy i pomagają mu ulepszać ofertę.

Pytania i odpowiedzi

Ten pożyczkodawca oferuje tylko pożyczki online. Taką formę finansowania można zaciągnąć mając już na głowie inne zobowiązania. Warunkami są między innymi: 18-75 lat, polskie obywatelstwo, adres zameldowania na terenie Polski , konto bankowe i odpowiednia zdolność kredytowa.

Taka sytuacja jest możliwa, lecz istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo. W większości przypadków wystarczy tylko zaświadczenie o dochodach.

Tak, jeżeli nie spłacimy pożyczki w odpowiednim terminie Halopożyczka może wejść na drogę sądową. W takiej sytuacji należy nawiązać kontakt z firmą, ponieważ istnieje możliwość ugody, o ile sprawa nie została jeszcze rozpatrzona przez sąd.

Aby móc otrzymać pomoc finansową w Halopożyczka nie można mieć negatywnych wpisów w rejestrach: BIK, KRD, BIG Infomonitor, ERIF oraz KBIG.

Kontrola zatrudnienia potencjalnego pożyczkobiorcy jest normalną procedurą w Halopożyczka. Firma upewnia się w ten sposób, że klient będzie miał z czego spłacać swoje zadłużenie.

Firma nie podaje informacji o promocjach dotyczących zaciągnięcia pierwszej pożyczki. Przed złożeniem wniosku na stronie Halopożyczka należy zapoznać się z kosztami oferowanych pożyczek, aby uniknąć zaskoczenia.

Na decyzję w Halopożyczka czeka się przeważnie do 15 minut, jeżeli złożymy wniosek w godzinach pracy firmy. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może się wydłużyć do kilku godzin.

Pożyczkę spłaca się w terminie ustalonym przy zaciąganiu zobowiązania. Jeżeli nie spłacimy pieniędzy we właściwym terminie, to możemy być pewni, że Halopożyczka rozpocznie natychmiastowy proces windykacji. Taka sytuacja może przyciągnąć poważne i długotrwałe skutki.

4.6/5 - (54 oddanych głosów)