pożyczka hapi opinie

NASZA OCENA

4,2/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

2 000 – 15 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W HAPI >>

Nasza opinia o HapiPozyczki

Nasza opinia o Hapi jest jak najbardziej pozytywna. Dlaczego? Otóż ta firma gwarantuje pełne bezpieczeństwo na etapie ubiegania się o pożyczkę w kwocie do 15 tys. złotych. Minimum formalności oraz długi okres spłaty do 24-miesięcy to kolejne atuty tej instytucji. Co więcej, firma przygotowuje swoje oferty, wskazując na pełną transparentność warunków finansowania – w tym przypadku pożyczkobiorca nigdy nie narazi się na ukryte koszty.

Wady i zalety Hapi Pożyczki

Zalety Wady
kciuk Dogodny wybór kwot i okresu spłaty kciuk w dół Weryfikacja w wielu rejestrach
kciuk Duża elastyczność kciuk w dół Stali klienci mogą pożyczyć mniej niż nowi
kciuk Niskie koszty
kciuk Bardzo tania oferta dla nowych klientów
kciuk Wystarczy niewielka zdolność kredytowa
kciuk Weryfikacja za pomocą Blue Media
kciuk Pożyczka dostępna w 15 minut i w weekend

HapiPożyczki kontakt

Nazwa Firmy IPF Polska Sp. z o.o.
Adres Al. Jerozolimskie 136, Warszawa
Kontakt 22 395 85 85; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-20:00;

sobota – niedziela 9:00-17:00

Jakie kwoty są dostępne w HapiPożyczki?

Pożyczka Hapi do świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiej i wysokiej pożyczki na raty. Aktualnie firma przygotowała aż dwie oferty:

Standardowa. Dostępne jest od 2000 do 10000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy.

Dla nowych klientów. Długoterminowe pożyczki Hapi w tej wersji dostępne są w wysokości do 15000 zł na 24 miesiące. Ten wariant odróżniają przede wszystkim bardzo niskie koszty – RRSO wyniesie poniżej 9% (będzie to więc tańsze niż w banku).

Dla kogo jest oferta pożyczki Hapi?

Hapipożyczki nie stawia wygórowanych wymagań swoich klientom i są one takie same, niezależnie od tego, z jakiej oferty się korzysta. Pożyczkę Hapi może otrzymać każdy, kto:

 • jest pełnoletni;
 • ma ważny dowód osobisty;
 • jest zameldowany w Polsce;
 • ma regularne dochody (w Hapi Pożyczki dostępne są pożyczki bez umowy o pracę akceptowane są wszystkie dochody, również takie jak zasiłek czy alimenty, renta itp.);
 • nie ma długów;
 • ma własne konto bankowe z dostępem do bankowości elektronicznej (trzeba być jedynym właścicielem);
 • ma telefon komórkowy i adres e-mail.

Niestety, w Hapi Pożyczki nie są dostępne pożyczki bez sprawdzania baz. Firma dokładnie sprawdza swoich klientów w:

 • KRD;
 • BIG Infomonitor;
 • BIK;
 • Rejestr Dłużników ERIF;
 • KBIG;
 • Związek Banków Polskich;
 • baza danych IPF Polska;
 • baza danych Provident Polska.

Happy Pożyczki a inne zobowiązania

Wielu klientów zastanawia się, czy spłacając inne zobowiązania, dostanie pomoc finansową w Happy pożyczki? Kwestia ta jest uzależniona przede wszystkim od tego, czy wywiązujemy się ze spłatą w terminach podanych w harmonogramie. Jeśli interesuje nas happy pożyczka, musimy zdawać sobie sprawę, że wniosek zostanie zweryfikowany przez firmę również pod kątem różnego rodzaju rejestrów. W związku z tym Hapi będzie sprawdzała nie tylko naszą historię w BIK, ale również KRD czy inne rejestry dłużników w celu sprawdzenia, czy nie ma w nich negatywnych wpisów. Jeśli więc nie płacimy wszystkich rat w terminach i mamy w związku z tym negatywny scoring w BIK, komornika na koncie, czy też wpisy w rejestrach zadłużonych, nie mamy szans na otrzymanie pozytywnej decyzji pożyczkowej w Hapi. W takiej sytuacji możemy sprawdzić oferty innych firm, które oferują pożyczki dla zadłużonych z komornikiem. Z kolei gdy wszystkie raty uiszczamy w terminie i mamy dobrą ocenę historii kredytowej, śmiało możemy wnioskować o wsparcie finansowe w Hapi.

Jak skorzystać z oferty Hapipożyczki online?

Hapipożyczka dostępna jest wyłącznie internetowo, co oznacza, że pożyczkodawca nie ma własnych punktów stacjonarnych i nie otrzymamy np. pożyczki Warszawa. Dla niektórych może być to wada, ale nie mniej warto skorzystać z tego rozwiązania niezależnie od miejsca zamieszkania. Procedura jest łatwa i wyjątkowo prosta.

 1. Wybór kwoty i okresu spłaty. Na stronie pożyczki Hapi dostępne są proste suwaki, za pomocą których wygodnie ustawimy te parametry. Przed przejściem do dalszego kroku warto zapoznać się z formularzem informacyjnym i wzorem umowy.
 2. Rejestracja. Konto w serwisie zakłada się podając imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz e-mail.
 3. Wniosek. Podstawową informacją we wnioski HapiPożyczki jest – oprócz danych osobowych i kontaktowych – wysokość dochodów oraz ich źródło.
 4. Zweryfikowanie tożsamości. W Hapi Pożyczki weryfikacja odbywa się tylko za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 złotego. Można to jednak zrobić za pomocą platformy Blue Media.
 5. Decyzja. Po kilkunastu minutach firma przedstawi swoją decyzję. UWAGA! Oferowana kwota może być niższa niż ta, o którą się wnioskowało.
 6. Wypłata.

W Hapi Pożyczki obsługa wypłat pieniędzy odbywa się za pomocą platformy błyskawicznych przelewów Blue Media. Dzięki temu możemy liczyć na szybkie pożyczki na weekend, które znajdą się na naszym koncie już po kilkunastu minutach.

HapiPożyczki logowanie

W serwisie internetowym HapiPożyczki logowanie następuje po kliknięciu okrągłej ikonki umieszczonej w prawym górnym rogu witryny (obok zakładki „Obsługa klienta”). Otworzy to podstronę logowania HapiPożyczki, na której należy wpisać swój adres e-mail oraz hasło. UWAGA! Jeśli z usług firmy korzystaliśmy przed 14 września 2016 roku, odmienne jest również logowanie – HapiPożyczki udostępnia link do starszej wersji panelu klienta u dołu strony. Nie zmienia to nic w dostępie do danych informacji; jest to wyłącznie kwestia zmiany systemu bazy danych w międzyczasie.

Spłata w Hapi Pożyczki

Pożyczki Hapi muszą być spłacane w terminie zgodnym z harmonogramem spłaty dołączonym do umowy. W razie problemów ze spłatą można skorzystać z odroczenia jednej lub kilku rat. Aby tak się stało, należy nawiązać z HapiPożyczki kontakt za pomocą swojego panelu klienta. Jest to bowiem usługa, która przyznawana jest indywidualnie.

HapiPożyczki mogą także wydłużyć harmonogram spłaty, jeśli wcześniej zobowiązanie nie zostało zaciągnięte na maksymalną liczbę rat. Oczywiście również w tym przypadku konieczne jest skontaktowanie się z Hapi Pożyczki. Najlepiej, jeśli wykonamy do Hapi Pożyczki telefon i spokojnie wytłumaczymy konsultantowi, jak wygląda nasza sytuacja finansowa i dlaczego nie możemy terminowo spłacać rat. Właściwa argumentacja i wykazanie chęci spłaty prawdopodobnie przekona pożyczkodawcę do ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty. Pamiętajmy, że w takim wypadku koszty pożyczki Hapi mogą wzrosnąć, ale jest to mała cena za spokojne spłacanie dalszych rat.

Pożyczkobiorca, który unika spłaty musi liczyć się z:

 • kosztami odsetek karnych w wysokości 14% w skali roku;
 • monitami i windykacją telefoniczną;
 • windykacją terenową;
 • postępowaniem sądowym i komorniczym;
 • wpisem do rejestru dłużników.

HapiPożyczki opinie klientów

Zebrane na temat HapiPożyczki opinie pomagają innym klientom właściwie zdecydować, czy ten pożyczkodawca będzie dla nich optymalnym wyborem. Zachęcamy więc, by w tej sekcji opisywać swoje doświadczenia z tą firmą – od szybkości otrzymania pieniędzy, poprzez rozwiązywanie problemów ze spłatą, aż do jakości kontaktów z BOK.

Pamiętajmy, że również od klientów zależy jaka będzie pożyczka Hapi – opinie pomagają współtworzyć ofertę i dostosowywać ją do potrzeb rynku.

Pytania i odpowiedzi

Warunki udzielania pożyczek mogą się różnić w zależności od aktualnych ofert i regulaminu HapiPożyczki. Zachęcamy do kontaktu w celu sprawdzenia indywidualnej oferty.

W HapiPożyczki sprawdzamy wiek, dowód osobisty, zameldowanie w Polsce, konto bankowe, czy pożyczkobiorca ma konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail. Zwracamy uwagę także na źródła dochodów i obecne długi. Weryfikujemy także bazy m.in. BIK czy KRD.

Zasady zwrotu prowizji w HapiPożyczki, podobnie, jak w przypadku innych firm pożyczkowych, mogą zależeć od warunków umowy i rodzaju pożyczki. Zazwyczaj prowizja to jeden z kosztów związanych z pożyczką, którą płaci klient.

Analitycy HapiPożyczki mogą skontaktować się z pracodawcą w celu potwierdzenia zatrudnienia.

W HapiPożyczki dostępne są różne rodzaje pożyczek. Możliwość zwiększenia finansowania jest uzależniona od warunków umowy i takich parametrów, jak zdolność do spłaty zobowiązań czy terminowość dotychczasowych spłat .

Tak, w HapiPożyczki sprawdzamy BIK i inne bazy danych informacji. Weryfikujemy bieżące zobowiązania pożyczkobiorców oraz ich dotychczasową historię spłat.

Decyzję otrzymasz w 15 minut. Co ważne, działamy także w weekendy!

Tak. Pożyczkobiorcy, którzy unikają spłaty muszą się liczyć z możliwością rozpoczęcia postępowania sądowego i komorniczego. Co więcej, wzrastają koszty obsługi pożyczki.

4.7/5 - (61 oddanych głosów)