Pożyczka bez umowy o pracę to zobowiązanie, które możemy zaciągnąć niemalże od ręki. Jest oferowana przez większość parabanków na podstawie oświadczenia o dochodach. Tego typu dokument wypełniamy samodzielnie i przesyłamy do firmy pożyczkowej, która rozpatruje nasz wniosek. Pomoc finansowa w ramach takiej opcji jak kredyt bez umowy o pracę jest coraz częściej stosowana przez osoby pilnie potrzebujące gotówki. Jakie warunki trzeba spełnić, aby pożyczka bez umowy o pracę została nam przyznana?

Kwota pożyczki:
Okres:
  • Chwilówka
  • Pożyczka na raty
  • Pierwsza Darmowa
  • Bez BIK
Pokaż więcej pożyczek

Kredyt na dowód bez umowy o pracę — dla kogo?

Pożyczka bez umowy o pracę jest udzielana osobom spełniającym konkretne zasady. Są one niezbędne zarówno w bankach, jak i w firmach pożyczkowych. Przede wszystkim musimy być osobami pełnoletnimi, które mieszkają na terenie Polski i mają polskie obywatelstwo. Dodatkowo niezbędne będzie posiadanie ważnego dowodu osobistego i konta w banku. Wyjątkiem w przypadku ostatniego elementu jest sytuacja, gdy w rankingu chwilówek online zaciekawiła nas oferta z wypłatą gotówki za pomocą czeku GIRO. Wówczas nie jest konieczne posiadanie rachunku osobistego w banku, gdyż środki zostaną nam wypłacone do rąk w wybranej placówce pocztowej. Jest to doskonała opcja dla osób, które spodziewają się egzekucji z powodu niespłaconych długów. Wielu konsumentów martwi się, ile może zabrać komornik z umowy o pracę, dlatego decyduje się na zaciągnięcie pomocy finansowej jak pożyczka bez umowy.

Pożyczki bez umowy o pracęCzy pożyczka bez umowy jest dostępna dla bezrobotnych?

Wiemy już, że brak umowy o prace a kredyt to elementy, które mogą iść ze sobą w parze. Nie musimy już obawiać się, że pracując dorywczo np. W ramach umowy cywilnoprawnej, kredyt bez bik nie zostanie nam udzielony. Warto jednak wiedzieć, że pożyczka bez umowy o pracę jest udzielana nawet osobom bezrobotnym. Wystarczy, że otrzymujemy dochody np. z emerytury, renty, 500 plus, zapomogi, innego rodzaju świadczeń. Możemy otrzymywać nawet zasiłek dla bezrobotnych, który posłuży jako swoiste zabezpieczenie dla parabanku, że konsument jest wypłacalny. 

Które pożyczki bez umowy najlepsze?

Aby znaleźć korzystne rozwiązanie, warto zapoznać się z aktualnymi rankingami pożyczek. Są to zestawienia online, do których każdy z nas ma dostęp na wyciągnięcie ręki. Możemy wówczas zdecydować się na skorzystanie z porównywarki, która samodzielnie wyliczy wszelkie koszta związane z zaciągnięciem pożyczki i wyświetli dostępne oferty. W sieci znajdziemy także gotowe rankingi, które układane są przez specjalistów finansowych. Dzięki temu zyskujemy pewność, że umowę podpiszemy z wiarygodną firmą i nie narazimy się na zbyt wysokie koszty.