intratka

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 10 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W INTRATKA >>

Nasza opinia o Intratka

Szukasz jak najlepszej oferty pożyczki i nie wiesz, jaką firmę wybrać? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Intratka, która udziela szybkich pożyczek online w 15 minut.  W tym przypadku wystarczy, że masz dowód tożsamości, a otrzymasz kwotę do 10 tys. złotych na okres spłaty 24 miesiące. Warunkiem udzielenia finansowania jest brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników oraz minimalny wiek pożyczkobiorcy to 20 lat.

Wady i zalety pożyczki Intratka

Zalety Wady
kciuk Intuicyjny wniosek kciuk w dół Tylko 10 tys. złotych do pożyczenia
kciuk Pożyczka bez zaświadczeń kciuk w dół Liczba rat zależy od wysokości pożyczki
kciuk Dwa sposoby weryfikacji kciuk w dół Weryfikacja we wszystkich bazach dłużników
kciuk Duża liczba kont bankowych
kciuk Firma pracuje również w soboty

Intratka kontakt

Nazwa Firmy Multicredit Sp. z o.o
Adres ul. Świętokrzyska 30 lok. 63 ,Warszawa
Kontakt 22 228 20 01; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-21:00;

sobota 8:00-17:00

Oferta od Intratka

W Intratka możemy otrzymać zobowiązanie na raty – od 500 do 10 000 złotych. Okres spłaty w przypadku tej oferty wynosi natomiast minimum 3, a maksimum 24 miesiące.

Pożyczkę Intratka można otrzymać po spełnieniu poniższych warunków:

 • wiek od 20 do 70 lat;
 • dowód osobisty;
 • zdolność kredytowa (przy czym Intratka oferuje chwilówki dla zadłużonych, więc można je otrzymać, nawet mając inne zobowiązania kredytowe);
 • brak wpisów w bazach BIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor i KBIG.
 • konto bankowe;
 • telefon komórkowy oraz adres e-mail.

Jak wziąć pożyczkę Intratka?

W Intratka pożyczki możemy zaciągnąć na takiej samej zasadzie jak w wiodących firmach, takich jak Vivus czy NetCredit. W skład procedury pożyczkowej wchodzi:

 1. Wybór parametrów pożyczki.
 2. Rejestracja w serwisie. Bez założenia konta klienta nie będzie możliwe włożenie wniosku. W Intratka logowanie do konta możemy przeprowadzić jednak tuż po wypełnieniu krótkiego formularza.
 3. Wysłanie wniosku.
 4. Weryfikacja tożsamości za pomocą przelewu na 1 grosz lub aplikacji Kontomatik.
 5. Decyzja pożyczkowa.
 6. Wypłata pieniędzy. W Intratka pożyczki wysyłane są z kont bankowych w: Santander Bank, PKO BP, Pekao, Alior Bank, Millennium Bank, mBank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Getin Bank. Klienci tego banku otrzymają pieniądze po 15 minutach. Pożyczkę Intratka możemy wypłacić również na poczcie za pomocą czeku GIRO.

Intratka logowanie

Do konta klienta Intratka zalogować możemy się za pomocą strony internetowej tego pożyczkodawcy, korzystając z czerwonego przycisku znajdującego się w prawym górnym rogu serwisu. W Intratka logowanie umożliwi nam zaciągnięcie kolejnej pożyczki, dostęp do harmonogramu i bieżącego stanu spłaty, a także innych dokumentów pożyczkowych.

Intratka opinie klientów

Opinie o Intratka mogą pomóc innym wybrać najlepszą ofertę. Są też jednym z czynników, dzięki którym pożyczka Intratka może stawać się jeszcze lepsza. Warto więc aktywnie opisywać, jak wyglądały Wasze doświadczenia z tą firmą.

Pytania i odpowiedzi

Intratka to 6 prostych kroków: Wybór parametrów pożyczki, rejestracja w serwisie, wysłanie wniosku, weryfikacja tożsamości, decyzja pożyczkowa i wypłata pieniędzy. Sprawdź, jakie to proste!

Pracownicy Intratka mogą skontaktować się z pracodawcą w celu potwierdzenia zatrudnienia.

W przypadku braku spłaty zobowiązań finansowych zgodnie z umową pożyczki, Intratka może podjąć kroki w celu odzyskania długu, w tym zgłoszenie sprawy do sądu. Dokładne procedury i działania, jakie firma może podjąć w przypadku niespłacenia pożyczki, określone są w umowie pożyczki oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.

Intratka weryfikuje BIK, KRD, ERIF, BIG InfoMonitor i KBIG pod kątem negatywnych wpisów.

Intratka może dokonać weryfikacji zatrudnienia swoich klientów w celu oceny ich zdolności kredytowej i możliwości spłaty pożyczki. Jednak procedury weryfikacji mogą się różnić w zależności od produktu. Co więcej, decyzja w 15 minut i praca w weekend wymaga od nas szybkości działania.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy dogodną pożyczkę ratalną w kwocie od 500 do 10000 zł, którą można uzyskać na okres od 3 do 24 miesięcy. Pożyczka jest oprocentowana i mogą być z nią związane dodatkowe koszty.

Decyzja kredytowa w Intratka jest zazwyczaj podejmowana bardzo szybko, często w 15 min. od złożenia wniosku. Dzięki temu możesz otrzymać odpowiedź i finansowanie w krótkim czasie po przesłaniu do nas wniosku!

Spłata pożyczki w Intratka odbywa się zgodnie z warunkami określonymi w umowie pożyczkowej. Zazwyczaj jednak kwota pożyczki spłacana jest w ratach.

4/5 - (42 oddanych głosów)