netcredit opinie

NASZA OCENA

5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

400 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W NETCREDIT >>

Nasza opinia o Net Credit

Można powiedzieć, że to jedna z najpopularniejszych firm pożyczkowych w Polsce. Oferta firmy jest o tyle atrakcyjna, iż do pozyskania dodatkowych środków nie są potrzebne dodatkowe zaświadczenia, a kwota do 5000 złotych jest przyznawana z minimum formalności. Jako nowy klient Net Credit możesz skorzystać z oferty darmowego finansowania do kwoty 1500 złotych, czyli z zerowymi kosztami odsetkowymi.

Wady i zalety pożyczki NetCredit

Zalety Wady
kciuk Wysoki kwoty pierwszej i następnych chwilówek kciuk w dół Krótki okres spłaty nawet dla wysokich kwot
kciuk Niskie, przejrzyste koszty kciuk w dół Możliwe opóźnienia w wypłacie dla klientów niektórych banków
kciuk Nieskomplikowany wniosek
kciuk Dopuszczalne są zaległości w BIK i rejestrach dłużników
kciuk Możliwość indywidualnego rozwiązania problemów ze spłatą
kciuk Nie trzeba dostarczać zaświadczeń
kciuk Dobre opnie klientów
kciuk Długie godziny pracy BOK

NetCredit kontakt

Nazwa Firmy NetCredit Sp. z o.o.
Adres ul. Prosta 68, Warszawa
Kontakt 22 598 77 99; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-21:00;

sobota – niedziela 8:00-19:00

Niestety, nie mamy wielu możliwości wyboru, by bezpośrednio skontaktować się z NetCredit: telefon na infolinię oraz droga mailowa. Trzeba pamiętać, że odpowiedzi należy spodziewać się tylko w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Pożyczka w NetCredit

Ten pożyczkodawca oferuje standardowe zobowiązania krótkoterminowe, czyli chwilówki. NetCredit nie zmienił znacząco swojej oferty w ciągu kilku ostatnich lat. Aktualnie prezentuje się ona następująco:

NetCredit pierwsza pożyczka. Nowi klienci firmy mogą pożyczyć do 1500 złotych na 30 dni za darmo. Okres ten zawsze będzie wynosił tyle samo, niezależnie od pożyczonej kwoty.

NetCredit kolejna pożyczka. Każda druga i kolejna pożyczka NetCredit to maksymalnie 5000 złotych. Okres spłaty również w tym przypadku wynosi 30 dni, i podobnie jest on niezmienny.

Aktualnie w ofercie Net Credit znajduje się pożyczka za darmo, dostępna na nowych klientów tej firmy. Nasz ranking pożyczek online zawiera inne oferty, które gdzie możesz znaleźć innych pożyczkodawców oferujących darmowe finansowanie.

Kto może wziąć pożyczkę NetCredit?

W NetCredit pożyczka dostępna jest także dla osób mających inne zobowiązania finansowe. Jest to tak zwany kredyt dla zadłużonych, i może być udzielony osobom, które spłacają inne kredyty, pożyczki lub raty, a które przez to nie mają szans na uzyskanie kredytu w banku.

Poza tym, oferowane przez Net Credit pożyczki są dostępne dla osób, które spełniają poniższe warunki:

 • wiek od 20 do 70 lat
 • polskie obywatelstwo
 • cel pożyczki: własne potrzeby (NetCredit nie udziela pożyczek dla firm)
 • zamieszkanie i zameldowanie w Polsce
 • odpowiednio wysokie dochody, które pozwolą na spłatę pożyczki
 • brak zaległości finansowych w NetCredit
 • osobiste konto bankowe (konieczny jest dostęp do bankowości elektronicznej)
 • telefon komórkowy
 • adres e-mail

Przed udzieleniem pożyczki, NetCredit sprawdzi także wiarygodność finansową wnioskodawców. Sięgnie po informacje z rejestrów:

 • BIK;
 • KRD;
 • BIG Infomonitor;
 • Rejestr Dłużników ERIF;
 • EUCB – European Union Credit Bureau

Jakkolwiek pożyczkodawca nie wyklucza udzielenia pożyczki osobie, która ma negatywne wpisy w tych rejestrach. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie i z reguły zależy od wysokości dochodów i formy zatrudnienia.

Warto wspomnieć przy tym, że w Net Credit pozyczka udzielana jest także osobom, które pracują za granicą. Muszą jednak otrzymywać wypłatę na polskie konto bankowe – w najlepszej sytuacji będą więc ci klienci, którzy są zatrudnieni przez agencję pracy i są pracownikami sezonowymi.

Jak wziąć pożyczkę Net Credit?

Możemy wziąć pożyczkę w NetCredit online, co oznacza, że wszystkie formalności załatwimy internetowo, bez wychodzenia z domu. Jest to także pożyczka bez zaświadczeń – potrzebny jest tylko dowód osobisty, a właściwie widniejące na nim dane.

Pożyczka w Net Credit krok po kroku:

 1. Wybór kwoty pożyczki.
 2. Rejestracja i wniosek. Podać trzeba tylko podstawowe informacje: imię i nazwisko, adres, numer dowodu osobistego, PESEL, numer telefonu, e-mail, wysokość dochodów i miesięcznych zobowiązań.
 3. Weryfikacja. Konieczne jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego, ale można to zrobić za pomocą Blue Media, dzięki czemu pożyczkodawca otrzyma wpłatę natychmiastowo.
 4. Decyzja pożyczkowa. Zwykle zajmuje to od kilku do kilkunastu minut.
 5. Wypłata pieniędzy.

Z racji tego, że możemy skorzystać ekspresowego przelewu weryfikacyjnego, a NetCredit ma relatywnie dużo kont bankowych (PKO BP, Santander, Pekao SA, Millennium, Alior, mBank, ING Bank), jest on przykładem pożyczki na weekend – pieniądze otrzymamy nawet w 15 minut.

Naszych użytkowników, którym nie do końca odpowiada internetowa forma pożyczania, zapraszamy do zapoznania się z naszymi rankingami lokalnymi – np. pożyczki Wrocław. Ciągle tworzymy listy dla nowych miast.

NetCredit logowanie

W firmie NetCredit logowanie możliwe jest za pomocą strony internetowej pożyczkodawcy, bez konieczności instalowania żadnych aplikacji lub innego oprogramowania. Dzięki temu uzyskamy dostęp do wszystkich najważniejszych informacji na temat swojej pożyczki NetCredit, w tym:

 • terminu spłaty;
 • konta, na które trzeba oddać pieniądze;
 • możliwości refinansowania;
 • dostępność indywidualnych promocji dla klientów NetCredit.

Aby dostać się do profilu w Net Credit logowanie będzie wymagało podania swojego adresu e-mail oraz hasła ustawionego podczas zaciągania pierwszej pożyczki. W razie konieczności można także skorzystać z opcji przypomnienia hasła. Należy wtedy podać swój adres mailowy oraz przepisać kod z obrazka weryfikującego. Po tym otrzymamy link do dezaktywacji hasła i będziemy mogli ustawić nowe.

Spłata pożyczki Net Credit

Pożyczki NetCredit można refinansować na 7,14 lub 30 dni. Dostępne w serwisie www netcredit pl logowanie do konta klienta umożliwi nam skorzystanie z tej opcji bez konieczności dzwonienia do pożyczkodawcy lub składania wniosków.

Ta usługa jest płatna, ale wciąż jest to lepsze rozwiązanie niż unikanie kontaktu i niespłacanie. Konsekwencje niespłacania mogą być bowiem poważne. Trzeba liczyć się z:

 • odsetkami karnymi za zwłokę
 • monitami
 • przejęciem długu przez firmę windykacyjną
 • skierowaniem sprawy do sądu
 • egzekucją komorniczą
 • wpisaniem na listę dłużników

Jeśli refinansowanie zostało już wykorzystane, a nadal brak funduszy na spłatę, pozostaje tylko bezpośrednio zwrócić się do pożyczkodawcy. Nawiązany z NetCredit kontakt, rzetelne przedstawienie swojej sytuacji i wykazanie chęci spłaty może sporo zdziałać. Prawdopodobnie uda się wynegocjować indywidualne warunki spłaty. Zawsze można skorzystać również z konsolidacji chwilówek.

NetCredit opinie klientów

Zebrane przez nas na temat firmy Net Credit opinie świadczą o niej pozytywnie, ale trzymamy rękę na pulsie i na bieżąco monitorujemy to, co dzieje się z pożyczkodawcą i jego ofertą. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w obecnej sytuacji. Dlatego, jeśli korzystaliście już z usług tej firmy i możecie podzielić się swoimi doświadczeniami, zachęcamy, by zostawiać swoje opinie. NetCredit z pewnością będzie mógł się dzięki temu rozwijać, a inni – rozsądnie korzystać z produktów finansowych.

Pytania i odpowiedzi

NetCredit oferuje głównie pożyczki krótkoterminowe, zazwyczaj na okres 30 dni. Co ciekawe, NetCredit umożliwia rozłożenie długu na raty.

W normalnych okolicznościach, firmy pożyczkowe nie powinny kontaktować się z pracodawcą klienta bez jego zgody. NetCredit nie dzwoni do pracodawcy celem weryfikacji klienta.

W przypadku niespłacenia zobowiązania, NetCredit, jak każda inna firma pożyczkowa, ma prawo podjąć odpowiednie działania, w tym skierowanie sprawy do sądu.

Przedłużenie pożyczki w NetCredit jest możliwe do 3 razy. Warto dodać, że pożyczkobiorca może przedłużyć okres spłaty pożyczki, ale pod rygorem naliczenia przez pożyczkodawcę dodatkowych prowizji i odsetek.

NetCredit to firma działająca od 2011 roku, której właścicielem jest spółka Net Credit z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pożyczkodawcą jest firma Fincard Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Tak, NetCredit sprawdza wiarygodność finansową klientów, co obejmuje sprawdzenie w BIK (Biurze Informacji Kredytowej).

NetCredit zazwyczaj oferuje pożyczki krótkoterminowe do 30 dni na spłatę długu. Niemniej jednak warto skontaktować się z pożyczkodawcą, celem ustalenia możliwości rozłożenia długu na raty.

Odstąpienie od pożyczki w NetCredit jest możliwe w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy - oczywiście pod rygorem zwrotu całej otrzymanej kwoty.

W przypadku niespłacenia pożyczki, mogą naliczać się dodatkowe opłaty i odsetki. NetCredit może również podjąć działania prawne w celu odzyskania długu.

4.9/5 - (65 oddanych głosów)