lime kredyt

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 4000 zł

WNIOSEK W LIMEKREDYT >>

Nasza opinia o Lime Kredyt

Lime to instytucja pozabankowa, na której ofertę warto zwrócić szczególną uwagę. W naszej opinii jest to atrakcyjna opcja finansowania z minimum kosztów oraz przejrzystymi warunkami spłaty. Nie musisz martwić się o formalności – wystarczy, że złożysz wniosek o przyznanie finansowania, a kwota do 4000 złotych może zostać wypłacone na Twój rachunek bankowy praktycznie od ręki. Propozycja firmy Lime Kredyt jest skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich osiągających dochody w wysokości co najmniej 2000 złotych miesięcznie.

Wady i zalety pożyczki Lime

Zalety Wady
kciuk Uczciwa firma kciuk w dół Niskie kwoty i krótki okres spłaty
kciuk Proste procedury kciuk w dół Weryfikacja w wielu bazach
kciuk Dostępna już od 18 lat kciuk w dół Tylko jedno konto bankowe
kciuk Krótki wniosek pożyczkowy kciuk w dół Brak pożyczki w weekendy
kciuk Szybka decyzja
kciuk Błyskawiczna weryfikacja

Lime Kredyt kontakt

Nazwa Firmy Lime Kredyt Sp. z o.o.
Adres ul. Św. Filipa 23/6, Kraków
Kontakt 22 389 50 55; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 9:00-17:00

Kto może wziąć pożyczkę Lime Kredyt?

W Lime Kredyt pożyczki mogą otrzymać osoby, które:

 • są pełnoletnie, ale mają nie więcej niż 75 lat;
 • mieszkają i pracują w Polsce;
 • są polskimi obywatelami;
 • mają aktualny dowód osobisty;
 • mają co najmniej 2000 złotych wpływów miesięcznych;
 • nie mają żadnych zobowiązań ani niespłaconych w terminie pożyczek Lime Kredyt;
 • mają osobiste konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail.

Niestety, w Lime Kredyt nie są dostępne kredyty bez BIK i KRD. Firma skrupulatnie sprawdzi bazy informacji kredytowej i rejestry dłużników. W szczególności będą to:

 • BIK;
 • KBIG;
 • Rejestr Kaczmarski Inkasso;
 • BIG Infomonitor;
 • KRD;
 • ERIF.

Każdy negatywny wpis w tych bazach będzie powodem odrzucenia wniosku pożyczkowego w Lime Kredyt.

Jak zaciągnąć pożyczkę Lime Kredyt online?

W Lime Kredyt pożyczki  możemy zaciągnąć internetowo, według takiego samego schematu, jak w większości firm pożyczkowych. Procedura pożyczkowa przebiega w następujący sposób:

 1. Wybór kwoty i okresy spłaty.
 2. Formularz rejestracyjny. Trzeba w nim podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail oraz numer telefonu. W Lime Kredyt logowanie do konta po raz pierwszy musimy potwierdzić wysłanym przez firmę kodem SMS.
 3. Wniosek pożyczkowy. Można do niego dołączyć dokument uwiarygadniający dochody, ale nie trzeba tego robić.
 4. Weryfikacja. Lime Kredyt to pożyczki bez weryfikacji konta – nie musimy więc wykonywać przelewu weryfikacyjnego, a zamiast tego możemy skorzystać z błyskawicznej aplikacji.
 5. Decyzja pożyczkowa.
 6. Wypłata pieniędzy.

Lime Kredyt podaje, że ma konto wyłącznie w banku Santander. W większości przypadków pieniędzy nie otrzymamy więc natychmiast, a najpewniej następnego dnia roboczego lub później. Zwykle nie będzie także dostępna pożyczka w weekend – jeśli poszukujemy takiej, bezpieczniej będzie skorzystać z innej oferty.

Lime Kredyt logowanie

W Lime Kredyt logowanie do swojego konta również nie odbiega znacząco od przyjętych standardów. To tylko kilka kroków: 1) wejście na stronę pożyczkodawcy, 2) kliknięcie przycisku znajdującego się na głównej stronie Lime Kredyt ZALOGUJ 3) podanie swojego adresu e-mail oraz hasła. W razie problemów z hasłem możemy skorzystać z opcji jego przypomnienia – na nasz numer telefonu zostanie wysłany kod SMS, którym można zresetować stare hasło.

Spłata pożyczki Lime Kredyt

W Lime Kredyt pożyczka powinna, a wręcz musi być spłacana terminowo. Jest to bardzo ważne, gdyż pożyczkodawca nie zaoferował nam opcji przedłużenia okresu spłaty lub refinansowania. Warto też wiedzieć, że pożyczkodawca może dochodzić spłaty i naliczać odsetki już pierwszego dnia po upływie terminu spłaty. Dodatkowo, w Lime Kredyt windykacja jest dość szybka i rygorystyczna. Może obejmować poniższe etapy:

 • windykacja bezpośrednia przez pożyczkodawcę – telefonowanie, wysyłanie monitów;
 • oddanie długu profesjonalnej firmie windykacyjnej (przez co w Lime Kredyt windykacja terenowa również jest możliwa);
 • oddanie sprawy do sądu;
 • wszczęcie egzekucji komorniczej;
 • wpisanie do rejestru dłużników.

Z tego względu wszelkie problemy z Lime Kredyt należy rozwiązywać na bieżąco, najszybciej, jak to możliwe. Warto już zawczasu nawiązać kontakt z pożyczkodawcą lub skorzystać z rozwiązań zewnętrznych, takich jak kredyt konsolidacyjny. Pamiętajmy tylko, że konsolidacji podlegają wyłącznie zobowiązania nieprzeterminowane.

Lime Kredyt opinie klientów

Choć dostępne na temat firmy Lime Kredyt opinie klientów są dość dobre, to wskazują kilka obszarów, które należałoby poprawić. Być może przyczyni się to do ulepszenia oferty przez firmę, a innym pomoże dobrze wybrać. Warto więc na bieżąco zostawiać swoje opinie o tej firmie i opisywać wszystkie zgromadzone doświadczenia.

4.6/5 - (52 oddanych głosów)