W wyniku niespodziewanych sytuacji często zdarza się, że pilnie potrzebujemy dodatkowych pieniędzy. Wówczas możemy udać się do banku i wnioskować o pożyczkę, jednak nie zawsze mamy odpowiednią zdolność kredytową. Z pomocą przychodzą nam lombardy Białystok, w których od ręki otrzymamy wsparcie finansowe. Wystarczy zabrać ze sobą wartościowy przedmiot i skorzystać z usług pobliskiego punktu. Co posiada w ofercie lombard Białystok i jakie wymogi musimy spełnić, żeby szybko pozyskać gotówkę na ważne wydatki?

Lombard Białystok – usługi

Gdy dotknie nas trudna sytuacja materialna i pilnie potrzebujemy środków na zapłatę rachunków albo inne wydatki, warto sprawdzić, jakie usługi oferuje lombard Białystok lipowa i skorzystać z najlepszej dla nas opcji. W tego typu miejscu możemy w mgnieniu oka sprzedać cenne przedmioty bez spełniania surowych warunków i dopełniania wielu formalności. Dodatkowo, lombardy proponują nam pożyczki długoterminowe pod zastaw towarów, z których coraz chętniej korzystają mieszkańcy Białegostoku. 

Sprzedaż w białostockim lombardzie

Niemal wszystkie lombardy oferują odkupienie różnego rodzaju przedmiotów, co możemy zrealizować w zaledwie kilka minut. Wystarczy udać się do wybranego punktu, poprosić o wycenę rzeczy, a po zaakceptowaniu warunków, podpisać umowę sprzedaży. Wówczas otrzymamy potrzebną gotówkę, a lombard stanie się nowym właścicielem przedmiotu. Zwykle placówki skupują takie rzeczy jak: sprzęty AGD i RTV, urządzenia mobilne, dzieła sztuki, antyki, obrazy, biżuterię, złoto i srebro, kamienie szlachetne, sprzęty i akcesoria komputerowe (np. laptopy, głośniki), meble, sprzęt fotograficzny, akcesoria i sprzęt sportowy (np. narty, deski surfingowe), akcesoria hobbystyczne, rowery, skutery, motocykle itp. Wiele punktów chętnie kupuje także samochody, papiery wartościowe, a nawet akcje i obligacje lub nieruchomości. Taką usługę oferuje np. lombard białystok hallera. 

Pożyczka pod zastaw w lombardzie Białystok

W lombardzie możemy również zastawić towar. Tego typu usługa to swego rodzaju kredyt bez bik, udzielany na określony czas, w którym musimy spłacić zadłużenie. Wówczas w umowie zostaje wskazany okres spłaty, który musi być dotrzymany przez pożyczkobiorcę. W przeciwnym razie lombard posiada prawo przejęcia towaru i wykorzystania go np. do sprzedaży innym osobom. Aby podpisać umowę o pożyczkę pod zastaw, wystarczy ważny dowód osobisty i chwila wolnego czasu. Pamiętajmy, że kwota, jaką proponują lombardy za zastawienie przedmiotów zawsze jest niższa niż ta w przypadku całkowitej sprzedaży. Jest to jednak świetna opcja, jeśli nie chcemy na zawsze pozbyć się danej rzeczy. 

5/5 - (1 oddanych głosów)