Lombard Jelenia Góra to miejsce, w którym szybko znajdziemy różnego rodzaju towary w bardzo konkurencyjnych cenach. Często w tego typu punktach są dostępne urządzenia elektroniczne, sprzęt AGD, RTV, czy artykuły hobbystyczne w świetnym stanie, które zakupimy z atrakcyjnymi zniżkami niemal od ręki. Jest to także miejsce, które może być dla nas doskonałą alternatywą, jeśli nie mamy zdolności kredytowej, a naszym obszarem zamieszkiwania jest Jelenia Góra. Lombard pozwala na zaciągnięcie ekspresowej pożyczki pod zastaw lub całkowitą sprzedaż towarów z opłacalnymi warunkami.

Lombard Jelenia Góra – co go wyróżnia? 

Każdy wybrany przez nas Lombard Jelenia będzie miał swoje unikalne oferty i usługi. W związku z tym, jeśli nie możesz otrzymać kredytu i pozornie jedyną opcją jest pożyczka online, faktycznie warto sprawdzić, co oferuje każdy Lombard Jelenia Góra. Co więcej, jeśli chcesz wydać swoje oszczędności na różnego rodzaju towary w niższej cenie, lombardy w Jeleniej Górze będą doskonałym wyborem. 

Podstawą zakresu usług takich punktów jest tzw. zastaw. Opiera się on na tym, że otrzymujemy określoną gotówkę za zastawiony towar. Jednocześnie zobowiązujemy się wykupić dany produkt w określonym terminie, spłacając przy tym pożyczkę z oprocentowaniem. Jest to doskonała opcja dla osób, które nie chcą całkowicie pozbywać się określonych rzeczy, np. z powodu sentymentu. Pożyczka pod zastaw bowiem pozwala na otrzymanie potrzebnej kwoty i ponowne odzyskanie towaru po ustalonym okresie. 

Co cechuje sprzedaż lombardową?

Lombardy nie opierają się wyłącznie na usłudze zastawu. Dużą popularnością cieszy się również sprzedaż posiadanych przedmiotów. W takim przypadku od razu otrzymujemy umówioną kwotę opartą na wycenie produktu przez pracownika. Do przeprowadzenia transakcji wystarczy dowód osobisty i podanie niezbędnych danych osobowych. Po przeprowadzeniu krótkiej procedury następuje przekazanie przedmiotu i gotówki. Po tym towar zazwyczaj trafia bezpośrednio do sprzedaży w punkcie.

Co możemy sprzedać lub zastawić w lombardzie?

Korzystanie z  usług dostępnych w lombardach nie opiera się wyłącznie na zastawianiu swoich przedmiotów, choć dla wielu osób jest to główny powód, dla którego się tam udają. Faktycznie jednak z powodzeniem możemy nie tylko sprzedać i zastawić, ale też nabyć rozmaite rzeczy ruchome. Tu mogą być uwzględnione zarówno dzieła sztuki, biżuteria, jak i sprzęt sportowy, elektroniczny oraz rozmaite akcesoria hobbystyczne. Co za tym idzie, z powodzeniem możemy udać się do punktu z takimi przedmiotami jak:

 • Zegarki;
 • Obrazy;
 • Biżuteria;
 • Rowery, skutery, deskorolki i inne podobne pojazdy;
 • Aparaty fotograficzne oraz akcesoria;
 • Sprzęt stereo;
 • Urządzenia elektroniczne;
 • Sprzęt RTV i AGD (sprzęt wolnostojący);
 • Zabytkowe monety;
 • Artykuły kolekcjonerskie;
 • Sprzęt militarny;
 • Złoto i srebro.

Każdy lokal z powodzeniem przyjmie również inne, bardziej nietypowe przedmioty. To już podlega jednak indywidualnym negocjacjom i warto zadbać o uzyskanie odpowiedniej wartości zastawu lub sprzedaży. Zdarza się, że niektóre punkty skupują nawet akcje i obligacje.

Lombardy Jelenia Góra

Lombardy Jelenia Góra są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Posiadają nieco różne godziny otwarcia i zakres usług. Z tego też powodu przed wybraniem się do placówki, warto sprawdzić, gdzie dokładnie są otwarte lombardy oraz o jakich porach skorzystamy z zastawu lub sprzedaży w poszczególnych punktach.

Lombard Wojska Polskiego Jelenia Góra

— Lombard Komis Kantor

Adres: aleja Wojska Polskiego 27, 58-500 Jelenia Góra

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do niedzieli: 08:00-22:00

— Komis-Lombard

Adres: aleja Wojska Polskiego 48, 58-500 Jelenia Góra

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do niedzieli: 8:00-22:00

Lombard Jelenia Góra Cieplice

W tym obszarze Jeleniej Góry można znaleźć dwa lokale umiejscowione przy ulicy Wolności. Każdy Lombard Jelenia Góra wolności cechuje się unikalną ofertą.

— Serwis-Lombard „Magic”

Adres: ul. Wolności 230, 58-500 Jelenia Góra

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku: 9:00-18:00. W soboty: 9:00-15:00. W niedzielę lokal jest zamknięty.

— Loombard.pl

Adres: ul. Wolności 242, 58-500 Jelenie Góra

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku: 8:00-21:00. W soboty i niedziele: 9:00-19:00.

Lombard J.G. Gold w Jeleniej Górze

Na uwagę zasługuje również lombard Jelenia Góra (1 maja 33), na którego stronie na Facebooku znajdziemy aktualne informacje i godziny otwarcia. Są to:

Adres: ul. 1-go Maja 33, 58-500 Jelenia Góra.

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku: 09:00-18:00. W soboty: 10:00-15:00. W niedziele zamknięte.

Lombard Kaufland Jelenia Góra

Adres: aleja Jana Pawła II 24, 58-506 Jelenia Góra

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do soboty: 8:00-21:00. W niedziele zamknięte.

Lombard Jelenia Góra Zabobrze

W tej części miasta można znaleźć wspomniany wcześniej punkt przy Kauflandzie, a także następujące lokale:

— Lombard Lombi

Adres: Elsnera 3, 58-506 Jelenia Góra

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do niedzieli: 09:00-21:00

—  Lombard. Telefony komórkowe, skup złota, pożyczki pod zastaw.

Adres: ul. Różyckiego 19, 58-500 Jelenia Góra

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 09:00-17:00. W soboty 09:00-14:00. W niedziele zamknięte.

— Aleksis. PW. Lombard

Adres: ul. Różyckiego 58, 58-506 Jelenia Góra

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 10:00-17:00. W soboty: 09:00-14:00. W niedziele zamknięte.

5/5 - (2 oddanych głosów)