W życiu każdego z nas może zdarzyć się sytuacja, gdy pilnie potrzebujemy wsparcia finansowego. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie otrzymać pomoc od najbliższych lub dostać kredyt w banku. W przypadku braku zdolności kredytowej, nie możemy również często liczyć na pożyczkę w firmach pozabankowych, które weryfikują BIK i inne rejestry. Wówczas z pomocą przychodzi punkt, w którym bez przeszkód zaciągniemy szybką pożyczkę lub sprzedamy towar, czyli lombard. Opole posiada wiele tego typu placówek, zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Dzięki temu możemy dowolnie wybierać spośród dostępnych ofert, porównywać ich warunki i skorzystać z tej, która przyniesie nam największe korzyści. Jakie usługi oferują lombardy Opole? Kto może skorzystać z ich oferty i gdzie dokładnie się znajdują takie miejsca? 

Lombard Opole — jaka jest oferta?

Lombard to miejsce, które kojarzy większość z nas, jednak nie zawsze dokładnie wiemy, z jakich usług skorzystamy w takim punkcie. Jak się okazuje, tego typu firmy nie tylko przyjmują różnego rodzaju przedmioty pod zastaw, ale równie chętnie skupują je na stałe. Dzięki temu w zależności od potrzeby możemy albo całkowicie pozbyć się wartościowych rzeczy, zyskując przy tym dużą gotówkę, albo skorzystać z pożyczki pod zastaw i za określony czas wykupić pozostawiony przedmiot, do którego mamy sentyment. 

Lombard Opole udzieli pożyczki 

Niezależnie od tego, które lombardy Opole nas interesują, w każdym z nich znajdziemy najpopularniejszą usługę, jaką jest zastaw przedmiotów. Tego typu oferta dotyczy przede wszystkim możliwości zastawienia danej rzeczy na ustalony z punktem okres, po którym zobowiązujemy się do wykupienia jej, spłacając pożyczkę. Z tego też powodu jest inaczej nazywana pożyczką pod zastaw, gdyż zastawiając konkretne przedmioty, otrzymujemy pieniądze, które później należy zwrócić z określonymi odsetkami. Tego typu rozwiązanie jest szczególnie polecane osobom, które nie chcą na stałe pozbywać się wartościowych rzeczy, gdyż np. mają do nich sentyment, czy też stanowią one pamiątkę rodzinną. Wówczas nie chcemy korzystać ze sprzedaży, ryzykując przy tym, że zanim otrzymamy dochód, to nie zdążymy ponownie ich wykupić. 

Tego typu pożyczka działa kredyt bez sprawdzania baz w parabanku, gdyż jest udzielana bez skomplikowanych weryfikacji. Aby ją zaciągnąć, potrzebujemy jedynie dowodu osobistego i dowodu zakupu danej rzeczy, zwłaszcza jeśli jest wartościowa. 

Sprzedaż w lombardach

Oprócz wyżej wymienionej pożyczki, w lombardach możemy też na stałe pozbyć się rzeczy, które zajmują nam miejsce. Wówczas otrzymujemy najczęściej nieco korzystniejszą ofertę, zwłaszcza pod względem zaproponowanej kwoty. Jest to spowodowane bowiem faktem, że w przypadku zastawu, punkt lombardowy ponosi ryzyko braku spłaty pożyczki, a zawiązując transakcję sprzedaży, sytuacja jest nieco pewniejsza. 

W lombardzie możemy sprzedać lub zastawić takie przedmioty jak: 

— Telefony, smartfony, urządzenia mobilne;

— Biżuterię, kamienie szlachetne, złoto i srebro;

— Dzieła sztuki;

— Antyki;

— Banknoty i monety kolekcjonerskie;

— Klasery i znaczki filatelistyczne;

— Inne artykuły hobbystyczne;

— Sprzęty AGD i RTV;

— Urządzenia Audio;

— Aparaty fotograficzne i akcesoria;

— Meble;

— Akcje i obligacje;

— Inne. 

Lombard Opole Wrocławska

Adres: ul. Wrocławska 6, 45-707 Opole

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Sobota: Od 08:00 do 21:00

Niedziela: Od 09:00 do 18:00. 

Loombard na ulicy Wrocławskiej w Opolu odwiedzimy przez 7 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych. Pozwala to nam na zjawienie się w punkcie w celu nawiązania umowy nawet w pilnych sytuacjach, gdy koniecznie szybko potrzebujemy dodatkowej gotówki. Jest to znana firma, którą chwalą sobie klienci w całej Polsce, gdyż jej oddziały znajdują się w wielu miastach i mniejszych miejscowościach. 

Lombard Opole Ozimska

Adres 1: ul. Ozimska 34, 45-058 Opole

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: Od 10:00 do 19:00

Sobota: Od 10:00 do 15:00

Niedziela: Zamknięte. 

KANTOR wymiany walut i lombard w jednym. To miejsce oferuje skup i sprzedaż złota, srebra, telefonów, sprzętu RTV i AGD, laptopów, konsol i innego rodzaju asortymentu. Lombard gwarantuje najniższe oprocentowanie w mieście przy zastawie towarów oraz możliwość negocjacji.

Adres 2: ul. Ozimska 26, 45-058 Opole

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Niedziela: Od 08:00 do 21:00. 

Kolejny punkt W opolu firmy loombard.pl, która cieszy się duża popularnością wśród mieszkańców. Na stronie www tego punktu możemy dokładnie sprawdzić, jakie urządzenia skupuje i co chętnie przyjmuje pod zastaw. Jest to jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku. Ten punkt lombardowy również odwiedzimy przez cały tydzień o dowolnej porze, gdyż jest otwarty aż do 21:00. 

Lombard Opole 1 Maja

Adres: ul. 1 Maja 18, 46-020 Opole

Godziny otwarcia: 

Od poniedziałku do niedzieli: Czynne całą dobę. 

Lombard 24h oferujący sprzedaż, zastawy i skup złota, srebra, elektroniki, elektronarzędzi, biżuterii, antyków, innego rodzaju urządzeń i wielu innych. Punkty otwarty całą dobę to doskonałe miejsce, które warto odwiedzić, gdy wydarzy się pilna sytuacja, w której ekspresowo potrzebujemy pieniędzy. Ten punkt oferuje niskie oprocentowanie i elastyczne podejście do klienta. 

Lombard Opole Sosnkowskiego

Adres: ul. Generała Kazimierza Sosnkowskiego 4A/17, 45-273 Opole

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Sobota: Od 08:00 do 21:00

Niedziela: Od 09:00 do 18:00. 

Na ul. Sosnkowskiego w Opolu znajduje się spory punkt lombardowy, w którym zastawimy również większe gabarytowo sprzęty i innego rodzaju przedmioty. Jest to kolejny lombard świadczący swoje usługi przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możemy odwiedzić go nawet w weekend. 

5/5 - (1 oddanych głosów)