Lombard Bydgoszcz to miejsce, w którym od ręki otrzymamy wsparcie finansowe, dzięki sprzedaży towarów lub pożyczce pod zastaw. Jest to opcja, z której chętnie korzystają osoby, którym zależy na czasie, a także konsumenci bez zdolności kredytowej, którzy nie dostaną pożyczki w banku. Dzięki tego typu rozwiązaniu, bez spełniania wymogów, możemy uzyskać potrzebną gotówkę na ważne wydatki. Jak szybko zastawić lub sprzedać towar? Lombardy Bydgoszcz umożliwiają nam to o każdej porze dnia i nocy w mgnieniu oka. Sprawdźmy najważniejsze informacje. 

Lombard 24h Bydgoszcz

Bydgoskie lombardy coraz częściej decydują się na świadczenie usług przez całą dobę. Dzięki temu, niezależnie od tego, o której godzinie mamy wolną chwilę, w sytuacji podbramkowej, możemy odwiedzić punkty nawet w środku nocy. Tego typu możliwość daje nam przykładowo lombard dworcowa Bydgoszcz, w którym aby sprzedać lub zastawić przedmiot, musimy posiadać jedynie ważny dowód osobisty. Dodatkowo, nie spełniamy wymagających procedur, jak w przypadku wnioskowania o kredyty w banku. 

Jakie usługi oferuje lombard Bydgoszcz?

W bydgoskich punktach lombardowych możemy od ręki sprzedać wartościowe towary, których chcemy pozbyć się na stałe i uzyskać potrzebne środki. Lombardy skupują wiele różnego rodzaju przedmiotów, np.: sprzęty RTV i AGD, meble, biżuterię, kamienie szlachetne, akcesoria hobbystyczne (filatelistyczne, wędkarskie, maszyny do szycia, znaczki pocztowe), sprzęt sportowy, obrazy, antyki, dzieła sztuki, złoto, srebro i platynę, zegarki, telefony komórkowe, tablety, laptopy, aparaty fotograficzne, kolekcje zabytkowe (np. monety), sprzęt sportowy (np. rowery, narty). Dodatkowo, wiele lombardów chętnie kupuje również pojazdy, tj. samochody, skutery, motocykle, a nawet akcje, obligacje i papiery wartościowe. Jak widać, w takich placówkach możemy sprzedać bardzo wiele rzeczy bez spełniania wielu warunków. 

Ponadto, lombard w Bydgoszczy jest punktem, w którym nie tylko sprzedamy, ale też zastawimy towar. Takie opcje to nic innego jak swego rodzaju kredyty dla zadłużonych, nazywane inaczej pożyczką lombardową. Tego typu rozwiązanie polega na zastawie przyniesionego przedmiotu i zaciągnięciu zobowiązania na ustaloną kwotę, które musimy spłacić w umówionym czasie. Jeśli nie wywiążemy się z umowy, punkt staje się właścicielem zastawionej rzeczy i może wystawić ją na sprzedaż. Zdarza się również, że w przypadku braku spłaty naliczane są odsetki karne, jednak zwykle dotyczy to dłuższych okresów. 

Lombard w Bydgoszczy – jak sprzedać lub zastawić towar?

Jeśli chcemy skorzystać z pożyczki pod zastaw lub ze sprzedaży w lombardzie, wystarczy posiadać ważny dowód osobisty i udać się z przedmiotem do wybranego punktu. Na miejscu specjalista wyceni towar i zaproponuje nam kwotę, która w przypadku całkowitej sprzedaży zawsze będzie wyższa. Po ustaleniu warunków, podpisujemy umowę z określonymi zapisami, m.in. o zobowiązaniu do spłaty w przypadku wyboru pożyczki lombardowej. Nie musimy dopełniać wielu formalności i udostępniać oświadczeń o dochodach. 

5/5 - (1 oddanych głosów)