Sprzedaż towarów w szybkim czasie przydaje się zwłaszcza w sytuacji, gdy mamy konieczność ekspresowego uzyskania dodatkowej gotówki na ważne wydatki. Warto wówczas dowiedzieć się, jakie sprawy możemy załatwić od ręki w punkcie typu lombard Wałbrzych oraz kto może skorzystać z takiej obsługi priorytetowo. Znajdując się chwilowo w trudnej sytuacji finansowej, doskonałym rozwiązaniem będzie zaciągnięcie pożyczki pod zastaw lub skorzystanie z transakcji sprzedaży, czyli z najczęstszych usług oferowanych przez lombardy. Wałbrzych to miejsce, w którym bez problemu znajdziemy wiele tego typu punktów na mapie. Są one zlokalizowane w różnych częściach miasta, dzięki czemu z łatwością znajdziemy najbliższy lombard z atrakcyjnymi warunkami. Sprawdźmy, czy w mieście działa lombard Wałbrzych 24h oraz w jakich placówkach czekają na nas korzystne oferty. 

Lombard Wałbrzych — jakie usługi są oferowane?

Bardzo często zdarza się, że znajdujemy się w ciężkiej sytuacji finansowej, z powodu długów, czy też czasowych wysokich wydatków. Wówczas możemy zaciągnąć kredyt w banku, jednak nie zawsze mamy odpowiednią zdolność kredytową. Z kolei kredyt dla zadłużonych w instytucjach pozabankowych często okazuje się zbyt drogi, a kiedy nie chcemy pogłębiać kłopotów z zadłużeniami, szukamy lepszych alternatyw. Jeśli naszym miejscem zamieszkania jest Wałbrzych, lombard to miejsce, w którym uzyskamy opłacalną pomoc finansową, zwłaszcza gdy chcemy uniknąć brania drogich pożyczek. 

Sprzedaż towarów w lombardzie w Wałbrzychu

To właśnie w takim punkcie możemy sprzedać nieużywane sprzęty elektroniczne, meble, antyki, biżuterię, złoto oraz wszelkie wartościowe towary. Osoby znajdujące się w ciężkiej sytuacji finansowej mogą wówczas liczyć na natychmiastowe zrealizowanie transakcji sprzedażowej. Warto jednak pamiętać, że jeśli interesuje nas umowa lombardowa, wymogiem do jej podpisania jest ukończenie 18-roku życia. Niezbędne okazuje się także posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, najlepiej dowodu osobistego. 

Lombard Wałbrzych – pożyczka

Lombardy Wałbrzych udzielają także krótkoterminowych pożyczek pod zastaw takich towarów takich, jak np. złoto, srebro, kamienie szlachetne, antyki, dzieła sztuki, artykuły hobbystyczne (np. klasery i znaczki filatelistyczne czy maszyny do szycia), sprzęty elektroniczne, urządzenia AGD i RTV, wartościowe monety, a nawet akcje i obligacje. Klienci tego typu miejsc mogą więc zastawić wartościowe towary bez dopełniania zbędnych formalności. Wystarczy ważny dowód osobisty, aby kredyt lombardowy został nam przyznany bez przeszkód. 

Pamiętajmy! Podpisując umowę o pożyczkę pod zastaw, ustalamy z punktem okres, w czasie którego musimy wykupić towar. Jest to więc dogodne rozwiązanie dla osób, które nie chcą się całkowicie pozbywać rzeczy, do których mają sentyment, ale chwilowo potrzebują wsparcia finansowego i spodziewają się przypływu gotówki, którą uregulują ponowny wykup przedmiotu. 

Decydując się na tego typu transakcję, musimy pamiętać, aby terminowo uregulować nasze finansowe zobowiązanie. Przeoczenie terminu spłaty, wskazanego w podpisanej umowie lombardowej może skutkować brakiem możliwości wykupienia zastawionej przez nas rzeczy lub koniecznością uiszczenia wysokich odsetek karnych. Jeśli wiemy, że zajdą problemy z terminową spłatą pożyczki, warto wcześniej skontaktować się z punktem lombardowym w celu wydłużenia tego okresu, czy też ustalenia dogodnego wyjścia z sytuacji.

W jakich godzinach pracują lombardy Wałbrzych?

Lombard Wałbrzych jest czynny w godzinach dostosowanych do potrzeb konsumentów, a więc często możemy spotkać się z sytuacją, że taki punkt będzie otwarty do późnych godzin wieczornych. Każda osoba zainteresowana dokonaniem transakcji sprzedaży, kupna towarów w atrakcyjnej cenie, czy też wzięcia pożyczki, może skontaktować się z punktem obsługi klienta lombard Wałbrzych 24h, gdzie umówi wizytę na konkretny termin. Jest to niezwykle przydatne, gdy chcemy zastawić jakąś drogocenną rzecz lub skorzystać z wyceny kosztowności przez specjalistę z danej dziedziny. 

Adresy i godziny otwarcia wałbrzyskich lombardów:

— Lombard na Lewara Wałbrzych

Adres: ul. Wajdy 3, 58-300 Wałbrzych

Godziny otwarcia: Lombard Wałbrzych Wajdy jest czynny od poniedziałku do piątku od 08:00 do 20:00 (z wyłączeniem dni wolnych od handlu).

— Lombard Lewartowskiego Wałbrzych

Powyżej wskazana ul. Wajdy to była ul. Lewartowskiego, na której od lat znajduje się popularny lombard. Jeśli więc szukamy punktu lombardowego na tej ulicy, w którym zastawimy towar lub sprzedamy cenne przedmioty, najlepiej jest odwiedzić lombard przy ul. Wajdy 3. 

— Lombard Wałbrzych Piaskowa Góra

Adres: ul. Janusza Kusocińskiego 13A, 58-300 Wałbrzych

Godziny otwarcia: Punkt czynny od poniedziałku do piątku od 08:00 do 20:00 (z wyłączeniem dni wolnych od handlu).

— Lombard Wałbrzych Stary Zdrój

Adres: ul. Stefana Batorego 86, 58-300 Wałbrzych

Godziny otwarcia: Punkt otwarty od poniedziałku do piątku od 08:00 do 20:00 (z wyłączeniem dni wolnych od handlu).

— Lombard Wałbrzych centrum

Adres: ul. Marii Konopnickiej 7A, 58-300 Wałbrzych

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku od 09:00 do 16:00. W sobotę od 09:00 do 13:00. W niedzielę punkt nieczynny. 

Lombardy w okolicy Wałbrzycha 

— Boguszów Gorce ul. Główna 2 

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do niedzieli od 08:00 do 20:00. Punkt nie jest czynny w dni ustawowo wolne od handlu. 

— Głuszyca ul. Grunwaldzka 20 

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku od 09:00 do 16:00. W sobotę od 09:00 do 14:00. W niedzielę punkt nieczynny. 

5/5 - (1 oddanych głosów)