Często zdarza się, że pilnie potrzebujemy dodatkowej gotówki na ważne cele, jednak nie mamy odpowiedniej zdolności kredytowej, aby liczyć na pomoc ze strony banku. W sytuacji, gdy nie chcemy korzystać z ofert firm pożyczkowych, warto zainteresować się usługami proponowanymi przez lombard centrum warszawa. W tego typu miejscu każda osoba pełnoletnia bez problemu sprzeda lub zastawi wartościowy towar, za który utrzyma określoną kwotę na dowolne wydatki. Aby móc podpisać umowę o sprzedaż czy pożyczkę pod zastaw, lombardy warszawa centrum nie wymagają spełnienia przez klienta surowych warunków. Wystarczy 18 rok życia oraz posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz dowodu zakupu w przypadku wysoko wycenionych przedmiotów. 

Lombard warszawa centrum – jakie usługi oferuje?

Warszawskie lombardy nie bez powodu cieszą się coraz większą popularnością. W takich punktach wiele mieszkańców stolicy chętnie zastawia wartościowe przedmioty lub korzysta z możliwości ich sprzedaży. Jeśli chodzi o pożyczkę pod zastaw, lombard centrum warszawa, ustala z konsumentem konkretne warunki, w oparciu o które podpisywana jest umowa lombardowa. Wówczas zastawiając jakiś przedmiot, zobowiązujemy się do wykupienia go w konkretnie wskazanym okresie. W przeciwnym razie klient korzystający z pożyczki pod zastaw musi spodziewać się konsekwencji, np. w postaci naliczenia odsetek karnych. 

Z kolei w przypadku sprzedaży towaru, otrzymujemy jego wycenę przez pracownika punktu i jeśli zgadzamy się na zaproponowaną kwotę, podpisujemy umowę o sprzedaż. W wyniku takiej transakcji w chwili podpisania umowy właścicielem przedmiotu staje się placówka lombardowa, a my otrzymujemy gotówkę do rąk własnych na dowolne cele. 

W jakich godzinach lombard w centrum Warszawy jest otwarty?

W odpowiedzi na stale rosnące potrzeby klientów, uruchomiono lombard warszawa 24h centrum, w którym możemy sprzedać lub zastawić towar o każdej porze dnia i nocy. Niezależnie od tego, kiedy aktualnie mamy czas, nawet w późnych godzinach wieczornych możemy odwiedzić punkt lombardowy, aby podpisać umowę o konkretną usługę. Lombard 24h warszawa centrum wymaga jedynie okazania dowodu osobistego, niezbędnego do spisania umowy, bez konieczności dopełniania dodatkowych formalności. Podobnie w przypadku chęci wykupu zastawionej rzeczy w przyszłości, niezbędne jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, na podstawie którego lombard umożliwi odzyskanie jej w określonym terminie. Dzięki temu skorzystanie z usług warszawskiego punktu lombardowego jest jeszcze łatwiejsze, a my możemy w szybkim czasie pozyskać potrzebne pieniądze niezależnie od pory dnia.

5/5 - (1 oddanych głosów)