Sprzedaż towarów w krótkim czasie przydaje się zawsze wtedy, kiedy konieczne jest szybkie pozyskanie dodatkowej gotówki. Warto wiedzieć, jakie sprawy są załatwiane od ręki przez takie firmy oraz kogo obsługują priorytetowo. Znajdując się chwilowo w ciężkiej sytuacji finansowej, bardzo dobrym rozwiązaniem będzie też zaciągnięcie pożyczki pod zastaw.

Lombard Warszawa Bielany – jakie usługi oferuje?

Lombard Warszawa Bielany to miejsce, w którym można sprzedać nieużywaną elektronikę oraz wszelkie wartościowe towary. Osoby znajdujące się w ciężkiej sytuacji finansowej mogą liczyć na szybkie zrealizowanie transakcji, jednak należy pamiętać, że wymogiem do podpisania umowy jest ukończenie 18-roku życia i posiadanie ważnego dowodu osobistego. Lombardy Bielany Warszawa udzielają także pożyczek krótkoterminowych pod zastaw dóbr takich, jak np. złoto, srebro i kamienie szlachetne. Klienci takich miejsc mogą sprzedać wartościowe towary bez wypełniania zbędnych formalności. 

Lombardy Bielany Warszawa – w jakich godzinach pracują?

Lombard Bielany Warszawa pracuje w godzinach dostosowanych do potrzeb konsumentów. Każdy zainteresowany dokonaniem transakcji sprzedaży lub kupna towarów może udać się do punktu obsługi klienta, jakim jest lombard 24h. Warszawa Bielany posiada kilka takich lokali przyjmujących konsumentów przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Lombard Warszawa Bielany – pożyczka pod zastaw

Najpopularniejszą formą współpracy z lombardami na Warszawskich Bielanach jest udzielanie krótkoterminowych pożyczek pod zastaw towarów, kamieni szlachetnych oraz złota i srebra. Decydując się jednak na taką transakcję, należy pamiętać, by terminowo uregulować zobowiązanie. Przeoczenie terminu spłaty według umowy lombardowej może skutkować brakiem możliwości wykupu zastawionej rzeczy lub koniecznością uiszczenia wysokich odsetek karnych. Jeśli jednak trudna sytuacja finansowa i brak stałego dochodu uniemożliwia zaciągnięcie kredytu w banku, to jedynym dobrym  wyjściem będzie pożyczka w lombardzie na warszawskich Bielanach.

Lombard Warszawa Bielany – opinie

Lombard Warszawa Bielany ma nienaganne opinie w sieci, które świadczą wyłącznie o wysokiej jakości obsługi klienta oraz oferowanych towarów. Warto skorzystać z możliwości, jakie dają lombardy na terenie Bielan, które dostępne są dla konsumentów przez całą dobę i umożliwiają sprzedaż lub kupno towarów i metali szlachetnych po atrakcyjnych cenach.

5/5 - (1 oddanych głosów)