Lombard Warszawa Ochota to miejsce, w którym z łatwością sprzedamy lub zastawimy wartościowy towar. Z tego typu punktów najchętniej korzystają osoby w trudnej sytuacji finansowej, które chcą w szybkim czasie uzyskać potrzebną gotówkę na ważne wydatki. Lombard umożliwia udzielenie pożyczki pod zastaw na podstawie ustalonych w umowie warunków lub też sprzedanie przedmiotu, za który klient otrzymuje określoną kwotę zaproponowaną przez pracownika. Aby móc skorzystać z usług oferowanych przez lombard nie musimy spełniać wiele warunków. Jest to swoista alternatywa dla pożyczek w bankach, do których niezbędna jest odpowiednia zdolność kredytowa. 

Jakie usługi oferuje lombard Warszawa Ochota?

Punkty lombardowe na Ochocie umożliwiają ekspresowe podpisanie umowy o sprzedaż lub zastaw towarów przyniesionych do punktu przez klienta. Możemy w nich uzyskać pieniądze za różnego rodzaju przedmioty, zarówno wartościowe np. złoto, srebro czy biżuterię, jak też urządzenia elektroniczne, meble i innego typu rzeczy. Najpopularniejszą formą oferowaną przez Lombard Warszawa Ochota Grójecka, jest udzielenie pożyczki pod zastaw. Taka usługa polega na zastawieniu towaru na ustalony z punktem czas oraz podpisanie umowy, w której zobowiązujemy się do wykupienia go w konkretnym okresie. Wówczas otrzymujemy gotówkę od ręki, którą możemy wykorzystać na dowolne wydatki. Oprócz tego, możliwa jest również sprzedaż przedmiotu, za który otrzymujemy wyższą kwotę niż w przypadku zastawu, jednak nie mamy gwarancji, że nie zostanie on szybko sprzedany, a my nie będziemy mogli go odzyskać. 

W jakich godzinach lombard Ochota Warszawa jest otwarty?

W cięższych sytuacjach bardzo często zależy nam na czasie, aby jak najszybciej zastawić lub sprzedać towar i otrzymać pilnie potrzebne pieniądze. Z tego też powodu uruchomiono lombard 24h Warszawa Ochota, który możemy odwiedzić przez całą dobę. Niezależnie od tego, czy mamy aktualnie czas w ciągu dnia, czy wolimy podpisać umowę o późnej porze, punkt lombardowy na warszawskiej Ochocie jest dostępny dla nas od ręki. Dzięki temu nawet w nagłych przypadkach możemy ekspresowo załatwić wszystkie formalności i pokryć ważne wydatki. 

Kto może podpisać umowę lombardową?

Aby zastawić lub sprzedać towar w warszawskim lombardzie na Ochocie, nie musimy spełniać surowych warunków. Jedynymi wymogami są:

— Pełnoletność;

— Ważny dowód osobisty.

Konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości, aby pracownik lombardu mógł spisać nasze dane do umowy. Nie musimy dopełniać wielu formalności. Wystarczy odwiedzić punkt, ustalić cenę za przyniesiony przedmiot, udostępnić dane z dowodu i podpisać umowę na określonych warunkach. Okazanie dowodu jest również konieczne w przypadku chęci wykupienia zastawionego towaru.

5/5 - (1 oddanych głosów)