Lombard Poznań to miejsce, w którym od ręki uzyskamy potrzebną gotówkę, gdy jesteśmy w ciężkiej sytuacji materialnej. Nie musimy przy tym spełniać wielu surowych wymogów, a do podpisania umowy lombardowej wystarczy nam ważny dokument tożsamości. W tego typu punkcie możemy nie tylko sprzedać wartościowe towary, ale także skorzystać z pożyczki pod zastaw. To dogodna opcja dla osób, które mają sentyment do przynoszonych przedmiotów i nie chcą się pozbywać ich na zawsze, a spodziewają się przypływu gotówki. Jakie dokładnie usługi świadczą lombardy Poznań i w jaki sposób z nich skorzystać, aby jak najszybciej dostać pieniądze do ręki?

Lombard Poznań – jak szybko uzyskać gotówkę?

Niestety, nie dla każdej osoby od ręki dostępne są bankowe pożyczki. Poznań posiada jednak rzeszę punktów lombardowych, które stanowią dogodną alternatywę dla zobowiązań bankowych. Nie musimy w nich spełniać wiele wymogów i spędzać wiele czasu na dopełnianiu skomplikowanych formalności. W zasadzie, aby sprzedać lub zastawić towar, wystarczy ważny dowód osobisty. Nie jest konieczne także konto bankowe, gdyż pieniądze zazwyczaj są wypłacane w gotówce. Taką formę stosuje większość placówek, np. lombard głogowska poznań. 

Skup w lombardzie w Poznaniu – co i jak możemy sprzedać?

Jak wiadomo, punkty lombardowe swoje usługi opierają przede wszystkim o skup różnego rodzaju przedmiotów. Możemy w nich sprzedać między innymi wartościowe przedmioty, np. antyki, biżuterię, kamienie szlachetne, ale również sprzęty elektroniczne, czy też meble. To, jakiego rodzaju towar zostanie od nas kupiony, jest uzależnione od indywidualnej specyfiki konkretnego lombardu. Zdarza się, że niektóre lombardy w Poznaniu wykupują nawet militaria, obrazy, papiery wartościowe, akcje i obligacje. Aby sprzedać towar, wystarczy udać się do wybranego punktu, poczekać na wycenę specjalisty i zaakceptować proponowane warunki. Następnie okazujemy nasz dowód osobisty i podpisujemy umowę lombardową. Cała procedura jest szybka i nieskomplikowana, a pieniądze otrzymujemy niemal natychmiast w gotówce. 

Pożyczka pod zastaw lombard 24h poznań

Z zastawu towarów korzystają przede wszystkim osoby, które mają sentyment do konkretnych przedmiotów i nie chcą całkowicie się ich pozbywać. Jeśli chodzi o taką opcję, jest to nic innego, jak pożyczka lombardowa, która polega na zastawieniu danej rzeczy na określony termin. Przykładowo, lombard poznań wilda proponuje konkretny termin i kwotę, którą możemy pożyczyć, a klient zobowiązuje się w ustalonym czasie wykupić towar, czyli spłacić zobowiązanie. Pamiętajmy, że niedotrzymanie terminu skutkuje naliczaniem odsetek, które powiększają zadłużenie. Również w tym przypadku do podpisania umowy wystarczy ważny dowód osobisty i kilka minut wolnego czasu. Jest to dogodniejsza i o wiele tańsza opcja niż pożyczka z komornikiem, zaciągana w punktach parabanków. Z tego też powodu chętnie zaciągają ją dłużnicy bez zdolności kredytowej, którym zależy na czasie i chcą pilnie otrzymać potrzebne pieniądze. 

5/5 - (1 oddanych głosów)