Często w życiu zdarzają się sytuacje, gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki, jednak nie zawsze chcemy się zapożyczać w instytucjach finansowych. Z pomocą przychodzi lombard warszawa praga, w którym możemy sprzedać lub zastawić różnego rodzaju przedmioty. W przypadku sprzedaży, podpisujemy umowę z firmą i otrzymujemy ustaloną kwotę. Z kolei, jeśli chodzi o pożyczkę pod zastaw, pobieramy gotówkę w określonej kwocie i zobowiązujemy się do wykupienia w późniejszym czasie rzeczy, którą lombard 24h warszawa praga nam zastawił. Sprawdźmy, jak dokładnie działają obie te opcje. 

Lombard praga warszawa

Lombard warszawa praga to miejsce, w którym możemy sprzedawać wszelkiego rodzaju towary, zarówno codziennego użytku, jak również wartościowe rzeczy. Klienci mają np. możliwość sprzedaży nieużywanych sprzętów elektronicznych lub urządzeń, które były użytkowane, ale są w pełni sprawne. Lombard warszawa praga południe dokonuje wówczas testu sprzętów, aby zyskać pewność, że działają bez zastrzeżeń. Specjalista również wycenia towar i proponuje kwotę, którą może zaoferować, wykupując konkretną rzecz, przyniesioną do punktu. 

W lombardzie możemy również skorzystać z możliwości zastawienia danej rzeczy. Wówczas zaciągamy tzw. pożyczkę pod zastaw i zobowiązujemy się wykupić towar we wskazanym okresie. Niedotrzymanie terminu wykupu według umowy lombardowej może skutkować naliczaniem odsetek karnych.

Kto może skorzystać z usług lombardu na Pradze?

Klient chcący sprzedać lub zastawić towar, musi mieć ukończony 18 rok życia i posiadać ważny dowód tożsamości. Są to elementy niezbędne, aby lombard warszawa praga północ podpisał z nami umowę o pożyczkę pod zastaw lub umowę sprzedaży przedmiotu. W lombardzie możemy sprzedać lub zastawić przykładowo złoto i srebro, kamienie szlachetne, sprzęt elektroniczny itp.

W jakich godzinach możemy odwiedzić lombard Warszawa Praga?

Lombard na Pradze swoje godziny otwarcia dostosował do potrzeb konsumentów. Każda osoba zainteresowana transakcją z punktem, może skorzystać z całodobowej obsługi. Dzięki temu niezależnie od tego, o której godzinie mamy akurat czas lub możliwość odwiedzenia lombardu, możemy nawet późnym wieczorem czy w nocy zastawić lub sprzedać towar i pozyskać ekspresową gotówkę. Lombard 24h warszawa praga to doskonałe rozwiązanie, z którego korzystają osoby zapracowane lub w ciężkiej sytuacji finansowej. Taka opcja umożliwia nam uzyskanie pilnych środków do pokrycia ważnych wydatków w szybkim czasie. Jest to doskonała alternatywa dla pożyczek bankowych, które mogą zaciągać jedynie osoby z dobrą zdolnością kredytową. 

3/5 - (2 oddanych głosów)