Lombard Wrocław to miejsce, w którym możemy od ręki uzyskać potrzebną gotówkę na pilne wydatki. Tego typu punkty to swoista alternatywa dla firm udzielających pożyczek gotówkowych czy kredytów bankowych, do których niezbędna jest zdolność kredytowa. W lombardach możemy ekspresowo sprzedać różnego rodzaju towary lub skorzystać z pożyczki pod zastaw. Dodatkowo, znajdują się one w różnych częściach miasta, więc bez problemu dotrzemy do najbliższej placówki bez konieczności przemierzania wielu kilometrów. Największą popularnością cieszy się lombard gaj Wrocław, czy też  punkty zlokalizowane w innych dzielnicach, np. lombard wrocław psie pole. 

Jakie usługi świadczy lombard we Wrocławiu?

Często zdarza się, że w wyniku niespodziewanych wydarzeń, nagle potrzebujemy wsparcia finansowego. W sytuacji, gdy nie mamy zdolności kredytowej, bank nie rozpatrzy pozytywnie naszego wniosku. Wówczas możemy wnioskować jedynie o pożyczki bez bik dla zadłużonych w instytucjach pozabankowych, ale taki proces wiąże się również ze sporym czasem oczekiwania na poziomie 1-2 dni. Co wówczas, gdy chcemy jak najszybciej mieć gotówkę w naszych rękach? Z pomocą przychodzą lombardy. Wrocław w różnych częściach miasta posiada wiele punktów, w których zastawimy lub sprzedamy rozmaite przedmioty. Często odwiedzany jest lombard Wrocław krzyki, czy też lombard nowy dwór. Wrocław zrzesza wiele punktów w różnych dzielnicach, do których łatwo dotrzemy w zaledwie kilka minut. 

Lombardy Wrocław — sprzedaż towarów

Wrocławskie lombardy to placówki, w których w mgnieniu oka sprzedamy różnego rodzaju towary. Najczęściej sprzedawane są wartościowe przedmioty, np. antyki, biżuteria, kamienie szlachetne i tym podobne. Nie oznacza to jednak, że lombardy Wrocław umożliwiają jedynie skup tego typu towarów. Równie często klienci przynoszą do punktów sprzęty AGD czy RTV, urządzenia elektroniczne, np. smartfony lub tablety oraz wiele innego typu artykułów. Jeśli pilnie potrzebujemy gotówki, a nie interesują nas pożyczki prywatne, warto skorzystać z usług oferowanych przez lombard we Wrocławiu. Specjalista wyceni przyniesiony towar i po zaakceptowaniu ceny podpisze umowę z klientem, odkupując konkretny przedmiot za umówioną kwotę. Aby sprzedać wartościową rzecz, wystarczy posiadać ważny dowód osobisty. Nie musimy spełniać dodatkowych formalności, jedynie legitymujemy się dokumentem, z którego dane są spisane do umowy i podpisujemy ją z punktem lombardowym. 

Pożyczka pod zastaw we wrocławskim lombardzie

Jeśli nie chcemy całkowicie pozbywać się przedmiotów, które są dla nas wartościowe pod względem sentymentalnym, możemy skorzystać z zastawu. Jest to nic innego jak pożyczka lombardowa, z której mogą skorzystać nawet osoby bez zdolności kredytowej. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy mamy długi, wysokie dochody, czy też scoring historii kredytowej w BIK jest negatywny, dostaniemy takie wsparcie finansowe w punktach oferowanych przez Wrocław. Lombard udziela pożyczek z komornikiem oraz dla osób bezrobotnych.

Na jakiej zasadzie odbywa się zastawienie towaru? 

Udajemy się do wybranego punktu celem wyceny przedmiotu i informujemy pracownika, że chcemy zaciągnąć pożyczkę pod zastaw. Wówczas specjalista wycenia daną rzecz i po zaakceptowaniu ceny, jaką oferuje, możemy podpisać umowę pożyczkową. Lombard we Wrocławiu zobowiązuje się wówczas wypłacić wskazaną kwotę, a my mamy obowiązek wykupu towaru w określonym w umowie czasie. Pamiętajmy, że w przypadku niedotrzymania terminu, punkt ma prawo do naliczania odsetek karnych za zwłokę. Niektóre placówki umożliwiają przedłużenie okresu spłaty, dlatego jeśli zauważymy, że nie damy rady wykupić towaru we wskazanym czasie, warto udać się do lombardu i ustalić nowe warunki. Zdarza się, że lombardy udzielają nawet pożyczki na 12 miesięcy

W jakich godzinach odwiedzimy lombard we Wrocławiu?

Popularność punktów lombardowych stale rośnie, a chętnych do sprzedaży czy zastawu towarów jest coraz więcej. Z tego też powodu uruchomiono lombard całodobowy wrocław, który możemy odwiedzić o każdej porze dnia i nocy. Jest to doskonała opcja dla osób, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebują ekspresowego wsparcia. Dodatkowo, tego typu punkty we Wrocławiu są otwarte również w weekendy, a niektóre placówki świadczą usługi nawet w niedzielę, święta i dni ustawowo wolne. Dzięki temu niezależnie od okresu, możemy uzyskać pomoc w zakresie sprzedaży czy pożyczki pod zastaw bez zbędnych formalności. We Wrocławiu znajduje się wiele punktów otwartych przez całą dobę. 

5/5 - (1 oddanych głosów)