Monify opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 150 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W MONIFY >>

Nasza opinia o Monify

Na polskim rynku finansowym działa wielu pożyczkodawców, a w tym Monify. To instytucja pozabankowa, która udziela finansowania bez zbędnych formalności? Co to oznacza? Otóż firma proponuje pożyczki w kwocie nawet do 150 tys. złotych i to bez dodatkowych dokumentów dochodowych. Według naszej opinii to jedna z niewielu ofert pozabankowego finansowania z tak dużym buforem kwotowym.

Wady i zalety pożyczki Monify

Zalety Wady
kciuk wysokie kwoty pożyczek kciuk w dół obsługa wyłącznie przedsiębiorców
kciuk minimum formalności kciuk w dół krótki okres spłaty zobowiązania
kciuk szybki proces przetwarzania danych kciuk w dół konieczność funkcjonowania przedsiębiorstwa przez co najmniej rok

Monify kontakt

Nazwa Firmy AS Monify
Adres Dzirnavu iela 36, LV – 1 Rīga
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia

Warunki pożyczki Monify

W Monify warunki uzyskania pożyczki są niezwykle proste i wymagają minimum formalności ze strony przedsiębiorcy. Finansowanie można uzyskać prowadząc własną działalność od co najmniej 12 miesięcy, a przychód przedsiębiorstwa musi przekraczać 130 tysięcy złotych za ostatni rok. Są to główne warunki, które należy spełnić w celu złożenia wniosku o pożyczkę. Wnioskodawca musi także przedstawić do wglądu wyciągu z rachunków bankowych z ostatniego roku, bilans przedsiębiorstwa oraz RZiS i KPiR. Dlatego jeśli niedawno otworzyliśmy własną działalność i staramy się o kredyt dla nowych firm to musi skorzystać z innej firmy.

Jak aplikować o pożyczkę w Monify?

Serwis Monify posiada prosty system logowania, który polega na wybraniu docelowej kwoty pożyczki wraz
z preferowanym okresem jej spłaty. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza kontaktowego, przesłanie wymaganych dokumentów, a następnie oczekiwanie na kontakt ze strony instytucji. Po akceptacji wniosku wypłata środków może odbyć się nawet w ten sam dzień roboczy. W Monify pożyczka udzielana jest na prostych zasadach bez zbędnych formalności i utrudnień.

Monify opinie klientów

Dla Monify opinie o serwisie mają kluczowe znaczenie. Są one jednak w większości pozytywne i pochodzą od stałych klientów tej instytucji pożyczkowej. Warto podzielić się swoją opinią i odczuciami na temat funkcjonowania portalu, a także obsługi klienta.

4.3/5 - (53 oddanych głosów)