opena

NASZA OCENA

3,8/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1 000 – 20 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W OPENA >>

Nasza opinia o Opena

W naszej ocenie firma Opena to jeden z wielu pożyczkodawców w Polsce, który naprawdę zasługuje na uwagę. Wyróżniki tej firmy pożyczkowej to przede wszystkim rzetelność, przejrzyste warunki finansowania oraz minimum formalności do załatwienia. Co więcej, Opena proponuje stałą kwotę pożyczki, dzięki czemu każdy potencjalny klient wie, jakie będą warunki spłaty.

Wady i zalety pożyczki Opena

Zalety Wady
kciuk przejrzyste warunki finansowania kciuk w dół wysokie oprocentowanie i RRSO
kciuk okres spłaty pożyczki od 42 do 48 miesięcy kciuk w dół konieczność posiadania konta bankowego
kciuk różnorodne kwoty finansowania od 1000 do 20 000 złotych kciuk w dół pożyczka dostępna od 25. roku życia
kciuk szybki proces weryfikacji online bez dodatkowych dokumentów
kciuk maksimum elastyczności
kciuk gwarancja bezpieczeństwa ze względu na zastosowanie zabezpieczonych formularzy

Opena kontakt

Nazwa Firmy Opena, Paytree SA
Adres ul. Chłopska 53, 80-350 Gdańsk
Kontakt 58 733 55 66, [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00 – 17:00

Planujesz kredyt gotówkowy lub inną formę finansowania? A może potrzebujesz pożyczki pozabankowej z minimum formalności? W takiej sytuacji koniecznie porozmawiaj z ekspertem Opena. Kontakt z tym pożyczkodawcą jest prosty i możliwy zarówno przez e-mail, jak i telefon.

Jak można ubiegać się o pożyczkę w Opena?

Procedury związane z ubieganiem się o długoterminowe pożyczki w Opena są wyjątkowo proste. Nie musisz kompletować stosu dokumentów dochodowych ani martwić się o skomplikowaną weryfikację potencjalnego klienta. Decydując się na pożyczkę w Opena zrobisz tylko trzy kroki do zdobycia dodatkowych pieniędzy.

 1. Ustal kwotę finansowania i okres spłaty, który Cię interesuje.
 2. Wypełnij krótki wniosek pożyczkowy, podając swoje dane osobowe i kontaktowe.
 3. Zweryfikuj tożsamość przez przelew na symboliczną kwotę ze swojego konta bankowego.
 4. Podpisz umowę, korzystając z telefonu i wiadomości SMS.

Zaraz po podpisaniu dokumentu pożyczkodawca prześle pieniądze na Twój rachunek bankowy. Środki zostaną zaksięgowane najpóźniej w następny dzień roboczy wraz z uwzględnieniem sesji ELIXIR. 

Niestety firma Opena nie udziela pożyczki od 18 lat. Aby móc skorzystać z oferty wsparcia finansowego trzeba mieć minimum 25 lat i polskie obywatelstwo. Sposób ubiegania się o wsparcie finansowe nie jest skomplikowany. Co więcej, do uzyskania pożyczki potrzebujesz tylko: serii i numeru dowodu tożsamości, daty wydania dokumentu i ważności, stanu cywilnego, wykształcenia i podstawowych danych osobowych. 

Warunki finansowania w Opena pożyczki

W Opena pożyczka udzielana jest na przejrzystych warunkach. Jako potencjalny pożyczkobiorca możesz zaciągnąć kwotę do 1000 do 20 000 złotych z okresem spłaty od 42 do 48 miesięcy. To standardowe warunki, które są identyczne zarówno dla nowych, jak i stałych klientów tej instytucji finansowej.

Kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę w trakcie ubiegania się o pożyczkę w Opena to:

 • oprocentowanie,
 • RRSO,
 • kwota miesięcznej raty,
 • całkowita kwota do spłaty, czyli kapitał + odsetki.

Po weryfikacji powyższych czynników można łatwo oszacować, czy oferta pożyczki Opena jest atrakcyjna. Biorąc pod uwagę dostępne kwoty pożyczek oraz długi okres spłaty, można wskazać, że jest to propozycja skierowana głównie do osób, które chcą otrzymać finansowanie na znaczną kwotę z niską miesięczną ratą.

Kto może skorzystać z oferty pożyczek w Opena?

Oferta pożyczkodawcy Opena jest skierowana do osób, które ukończyły co najmniej 25 rok życia, mają pełną zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo, konto bankowe oraz numer telefonu. Warto też dodać, że Opena wymaga od pożyczkobiorców miesięcznego dochodu w kwocie nie niższej niż 1000 złotych. To podstawowy warunek, który pozwala na zaciągnięcie zobowiązania w ramach pożyczki Opena.

W trakcie ubiegania się o pożyczkę w Opena nie potrzebujesz żadnych dokumentów dochodowych, a kompletna weryfikacja odbywa się poprzez potwierdzenie tożsamości przez bankowość internetową. Propozycja firmy Opena to świetna pożyczka na wakacje oraz konkurencyjna oferta dla pożyczkodawcy AASA i wielu innych firm działających w Polsce.

Spłata pożyczki w Opena

Jeśli chodzi o możliwości spłaty pożyczki w firmie Opena, sprawa jest prosta. Tutaj osoby zaciągające pożyczkę mogą uregulować zadłużenie wcześniej bez dodatkowych kosztów. Standardowo spłata odbywa się zgodnie z wydanym harmonogramem spłaty. Co więcej, każdy z pożyczkobiorców ma prawo odstąpić od umowy w terminie 45 dni, zwracając tym samym pełną kwotę zobowiązania wraz z naliczonymi odsetkami.

Opinie klientów o firmie Opena

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym, jak działa firma pożyczkowa Opena? Opinie innych pożyczkobiorców będą tu kluczowym wyznacznikiem opłacalności złożenia wniosku o przyznanie finansowania. Analizując recenzje klientów, warto podkreślić kilka atutów tej firmy pożyczkowej:

 • przejrzyste warunki finansowania,
 • stosunkowo niewielkie koszty,
 • szybka wypłata należnych środków,
 • prosty sposób weryfikacji potencjalnego pożyczkobiorcy,
 • niewielkie minimalne dochody wymagane przez firmę pożyczkową.

Konsumenci doceniają też długi okres spłaty dostępny dla każdego, kto zdecyduje się na zobowiązanie w firmie Opena. Pożyczki udzielane są bez skomplikowanej weryfikacji dochodów i historii kredytowej. To oznacza, że nawet osoby z problemami z budżetem w swoim gospodarstwie domowym mogą ubiegać się o finansowanie. 

4.1/5 - (29 oddanych głosów)