pozycznadowod.pl opinie

NASZA OCENA

5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 60 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK >>

Nasza opinia o Pożycznadowód

Firma pożyczkowa Pożycznadowód to naprawdę dobry wybór, szczególnie dla osób, które cenią sobie przejrzyste warunki finansowania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ta bezpośredniej stronie tej firmy. W naszej opinii to propozycja naprawdę warta uwagi, szczególnie ze względu wysoką kwotę maksymalnej pożyczki oraz możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe z minimum formalności. 

Wady i zalety Pozycznadowod

Zalety Wady
kciuk minimum formalności kciuk w dół możliwe wydłużenie czasu oczekiwania na wypłatę środków do kilku dni
kciuk brak konieczności weryfikacji historii kredytowej kciuk w dół dość wysokie RRSO
kciuk wysoka kwota finansowania
kciuk długi okres spłaty

Dlaczego warto zwrócić uwagę na tę ofertę Pozycznadowod?

Jeśli chodzi o ofertę pożyczki w serwisie pozycznadowod.pl, warto wziąć ją pod uwagę z kilku prostych powodów. To propozycja skierowana przede wszystkim dla pożyczkobiorców, którzy cenią sobie takie aspekty, jak:

 • przejrzyste warunki finansowania,
 • spora kwota pożyczki dostępna nawet dla nowych klientów,
 • długi okres finansowania,
 • minimum formalności,
 • szybka wypłata środków na konto bankowe.

Oczywiście to tylko kilka banalnych powodów, dla których warto złożyć wniosek i otrzymać finansowanie w ramach pożyczki w serwisie pozycznadowod. Koszty pożyczki w tym przypadku zależą w dużej mierze od RRSO, a także wysokości prowizji na rzecz firmy pożyczkowej. Można powiedzieć, że to swego rodzaju pożyczka dla zadłużonych, która udzielana jest z uproszczoną formą weryfikacji potencjalnego pożyczkobiorcy.

Pozyczndowod.pl – warunki finansowania

Jeśli chodzi o dokładne warunki finansowania – w pozycznadowod warunki są jasne. Jako pożyczkobiorca możesz liczyć na następującą formułę pożyczki:

 • kwota finansowania od 500 złotych do 60 000 złotych,
 • okres spłaty od 1 do 48 miesięcy,
 • formalności do spełnienia bez potrzeby wychodzenia z domu,
 • finansowania na dowolnie wybrany cel.

Pożyczka na dowód to dobra opcja dla każdego, kto nie chce lub nie ma czasu na dopełnianie formalności bankowych związanych z przyznawaniem kredytów. Oczywiście taka forma finansowania ma swoje minusy, gdyż często wiąże się z wysoką prowizją firmy pożyczkowej, a także mało atrakcyjnym RRSO. W przypadku serwisu pozycznadowod warunki są jednak dość atrakcyjne, gdyż maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 513,37%.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w pozycznadowod.pl?

O finansowanie w serwisie pozycznadowod.pl może ubiegać się praktycznie każdy, kto:

 • ma ukończone co najmniej 18 lat, ale nie więcej niż 75 lat,
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieć numer PESEL,
 • posługuje się ważnym dokumentem tożsamości – dowodem osobistym,
 • ma stałe miejsce zamieszkania i zameldowania w Polsce.

Po spełnieniu tych wymogów możesz bez żadnego problemu ubiegać się o finansowanie w ramach pożyczki na dowód osobisty w tym serwisie pożyczkowym.

Jak wziąć pożyczkę na pozycznadowod.pl?

Ubieganie się dodatkowe pieniądze jest proste, szczególnie w przypadku serwisu pozycznadowod. Pożyczka zarówno dla nowych, jak i stałych klientów firmy pożyczkowej jest udzielana z minimum formalności. Aby otrzymać pieniądze, wystarczy:

 1. Określić preferowaną kwotę pożyczki.
 2. Wybrać okres spłaty.
 3. Kliknąć przycisk – sprawdź bezpłatnie.
 4. Podać swoje dane osobowe: imię, nazwisko, PESEL, e-mail, telefon oraz kod pocztowy.
 5. Zweryfikować tożsamość.
 6. Wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Po dopełnieniu formalności i wysłaniu wniosku firma pożyczkowa wyda decyzję nawet w ciągu kilkunastu minut. Jeśli posiadasz negatywne wpisy w historii kredytowej BIK – nie musisz się niczego obawiać. Praktycznie każda chwilówka online, jak i pożyczki na raty są przyznawane bez konieczności weryfikacji baz dłużników.

Ile trzeba czekać na przelew od pozycznadowod?

Średni czas oczekiwania na weryfikację wniosku pożyczkobiorcy oraz wypłatę należnych środków na rachunek bankowy przyszłego klienta to maksymalnie do 15 minut. Wiele zależy jednak od banku odbiorcy środków, a także sesji ELIXIR. Po zaakceptowaniu wniosku o przyznanie pożyczki przez tę firmę pożyczkową, możesz otrzymać pieniądze nawet tego samego dnia na podane konto bankowe, choć czas ten może wydłużyć się do kilku dni.

Pożycznadowód opinie klientow

Jeśli chodzi o portal pozycznadowod opinie są bardzo dobre i tylko zachęcają do zapoznania się z ofertą tej firmy pożyczkowej. Do dobra alternatywa dla pożyczek udzielanych przez serwis Provident. Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z oferty pożyczki online w pozycznadowod wykazują spore zadowolenie ze względu na dość szybką wypłatę należnych środków oraz naprawdę prosty proces wnioskowania, który zajmuje nie więcej niż kilka minut bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura. Prostota serwisu, jasno określone warunki oraz brak weryfikacji – to główne cechy tej firmy pożyczkowej.

5/5 - (3 oddanych głosów)