ratanaplus

NASZA OCENA

4,1/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 5000 zł

WNIOSEK W RATA NA PLUS >>

Nasza opinia o RataNaPlus

Niewielka kwota finansowania nie powinna zniechęcać Cię do złożenia wniosku o udzielenie wsparcia finansowego w RataNaPlus. To instytucja pożyczkowa, która wymaga spełnienia tylko podstawowych warunków do udzielenia pożyczki. Warto dodać, że okres spłaty w przypadku tej oferty może wynieść nawet do 4 miesięcy. Tę ofertę polecamy osobom, które potrzebują szybkiego zastrzyku dodatkowej gotówki z dogodnym okresem spłaty i niską ratą.

Wady i zalety pożyczki Rata na plus

Zalety Wady
kciuk Wygodna forma spłacania małych kwot kciuk w dół Weryfikacja w wielu bazach
kciuk Mało formalności i bez zaświadczeń kciuk w dół Dość krótki okres spłaty
kciuk Błyskawiczna weryfikacja
kciuk Duża liczba kont bankowych
kciuk Elastyczność
kciuk Wnioski rozpatrywane także w weekend

Rata na Plus kontakt

Nazwa Firmy Aventus Group Sp. z o.o.
Adres ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, Białystok
Kontakt 85 871 00 49; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-20:00;

sobota – niedziela 9:00-17:00

Oferta od Rata na plus

W firmie Rata na plus pożyczki to niewielkie zobowiązania od 1000 do 5000 złotych. Możemy je spłacać w najmniej 2, a najwięcej 4 miesięcznych ratach.

Warunkiem otrzymania takiej pożyczki Rata na plus jest:

 • wiek od 19 do 73 lat;
 • dowód osobisty;
 • regularne dochody;
 • konto bankowe;
 • telefon komórkowy;
 • adres e-mail.

Niestety, w Rata na plus nie otrzymamy pożyczki bez sprawdzania baz. Wniosek osób, które figurują w BIK, KRD, ERIF, KBIG i BIG Infomonitor może zostać odrzucony.

Jak wziąć pożyczkę Rata na plus?

W Rata na plus pożyczki możemy zaciągnąć w następujący sposób:

 1. Wybór kwoty i okresu spłaty.
 2. Założenie konta klienta.
 3. Złożenie wniosku.
 4. Weryfikacja za pomocą błyskawicznej aplikacji
 5. Decyzja pożyczkowa i wypłata pieniędzy.
 6. Spłata. Pożyczki Rata na plus nie można refinansować, dlatego trzeba spłacać ją w terminie. Nie polecamy natomiast unikania spłaty – lepszym rozwiązaniem może być kredyt konsolidacyjny lub wnioskowanie o indywidualny tryb spłaty.

Całą procedurę możemy monitorować z poziomu panelu klienta. W Rata na plus logowanie do konta jest niezbędne już na etapie składania pierwszego wniosku – niezalogowani klienci nie mają takiej możliwości.

Rata na plus opinie klientów

Zachęcamy naszych użytkowników, by dzielili się swoimi doświadczeniami z pożyczkami w Rata na plus – jakością obsługi, szybkością otrzymania pieniędzy, przyznawalnością. W ten sposób zgromadzone o Rata na plus opinie mogą pomóc innym dokonywać rozsądnych wyborów finansowych.

Pytania i odpowiedzi

RataNaPlus weryfikuje wnioskodawców pod kątem posiadania udokumentowanego dochodu, braku egzekucji komorniczej oraz bazę Krajowego Rejestru Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., a także Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Firma wymaga od wnioskujących udokumentowanego dochodu i nie praktykuje kontaktu z pracodawcą.

RataNaPlus jest uznawana za godną zaufania, posiada certyfikaty Rzetelna Firma oraz Firma Wiarygodna Finansowo, a jej działalność na rynku europejskim i dużej liczbie klientów wskazuje na rzetelność.

Proces uzyskania pożyczki w RataNaPlus obejmuje wybór kwoty i liczby rat, wypełnienie formularza, weryfikację rachunku bankowego, oczekiwanie na decyzję pożyczkową i odbiór pieniędzy.

RataNaPlus jest znana z uczciwych praktyk finansowych, z dobrym odbiorem wśród klientów i prostym, przejrzystym procesem udzielania pożyczek.

Firma RataNaPlus nie daje możliwości przedłużenia pożyczki. W celu uzyskania preferencyjnych warunków spłaty należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem pożyczkodawcy.

Ten pożyczkodawca nie przekazuje informacji odnośnie do tego, ile może kosztować przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Aby uzyskać informacje, klient musi indywidualnie skontaktować się z pożyczkodawcą w celu ustalenia warunków współpracy.

RataNaPlus sprawdza zatrudnienie wnioskodawcy poprzez wymóg posiadania udokumentowanego dochodu.

Decyzja o przyznaniu pożyczki w RataNaPlus jest podejmowana relatywnie szybko. Zazwyczaj czas oczekiwania wynosi 15 minut od momentu złożenia wniosku.

4.1/5 - (51 oddanych głosów)