Robocred opinie

W sieci można natknąć się na wiele stron i aplikacji, które próbują wyłudzić dane osobowe lub po prostu dokonać oszustwa finansowego przy pomocy osób niezdających sobie z tego sprawy. Wystarczy zalogować się na podejrzaną stronę, lub, co gorsza, podać dane swojej karty bankomatowej, aby wplątać się w spore kłopoty. Z tego względu należy zawsze dokładnie analizować wiarygodność portali, które rzekomo udzielają szybkich pożyczek gotówkowych bez zaświadczeń.

NASZA OCENA

2,5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

2000 – 30 000 zł

Weź Pożyczkę

Robocred – co to za portal?

Ciekawostką, o której należy pamiętać, jest fakt, że Robocred jest jedynie portalem internetowym, który rzekomo posiada wiele ofert finansowania dostępnych jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Sam interfejs strony jest przyjazny dla oka i ma na celu przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Trzeba jednak uważać, ponieważ podczas wyboru konkretnej usługi w celu rejestracji na ekranie pojawia się formularz zachęcający do podania danych swojej karty kredytowej, które umożliwiają jej podpięcie do cyklicznej płatności online. Osoby, które chcą zaciągnąć szybki kredyt dla zadłużonych, powinny mocno zastanowić się nad tym, czy skorzystać z usług Robocred, czy może wybrać inną instytucję pożyczkową.

Robocred pożyczka

Według danych znajdujących się na stronie pożyczka na raty online, jest możliwa dopiero po wypełnieniu formularza podając swoje dane osobowe oraz uwaga – numeru karty kredytowej i kodu CVC. Są to wrażliwe dane, których nie powinno podawać się bez odpowiedniego zabezpieczenia. Robocred.it to dość podejrzana strona internetowa głównie ze względu na powyższe.

WEŹ POŻYCZKĘ

Robocred – logowanie

W przypadku Robocred logowanie jest niezwykle proste. Wystarczy przedstawić swoje potrzeby, opłacić prowizje swoją kartą płatniczą oraz oczekiwać na najlepsze oferty pożyczek. Podczas składania wniosku trzeba wybrać kwotę pożyczki, okres jej spłaty oraz podać swoje imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu. Trzeba też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Pomimo tego, że procedura logowania na portalu jest prosta, warto zastanowić się nad tym, czy bezpieczne będzie podawanie wrażliwych danych swojej karty bankomatowej.

Robocred – wady i zalety

ZALETY

  • wysokie kwoty pożyczek

  • długi okres spłaty

WADY

  • podmiot nie jest firmą pożyczkową

  • wymagane podanie dany z karty

Robocred – kontakt

Nazwa Firmy Ksnbiz Sp. z o.o
Adres ul. Dunikowskiego 10
44-100 Gliwice
Kontakt
Godziny otwarcia

Na stronie Robocred kontakt, jaki jest podany to jedynie formularz do uzupełnienia. Na dole strony znajdują się dane przedsiębiorstwa, po których można wyszukać w internecie dane kontaktowe, jednakże jest to mocno podejrzane, iż tego typu portal nie daje możliwości łatwego skontaktowania się z nią.

Robocred – opinie

Analizując portal, który nie jest firmą pożyczkową Robocred opinie posiada na swojej stronie. Wskazują one na to, że na stronie można porównywać wiele ofert pożyczek, wybierając tylko te najlepsze, jednak wyłącznie po poprawnie przeprowadzonej rejestracji. Recenzje jasno wskazują na to, że na stronie dostępny jest ranking pożyczek dla zadłużonych. Biorąc pod uwagę sposób działania Robocred, pożyczka nie jest udzielana bezpośrednio przez tę firmę, gdyż według opinii jest to jedynie pośrednik zrzeszający inne propozycje pochodzące od instytucji pozabankowych. Portal działa podobnie jak opisywany przez nas Crediton, w którym również trzeba podawać dane z karty.

5/5 - (3 oddanych głosów)