Robocred opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

2000 – 30 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W ROBOCRED >>

Nasza opinia o RoboCred

Chcesz poznać nasze zdanie na temat tej firmy pożyczkowej? Pragniemy wskazać, że w tym przypadku oferta skierowana jest do osób, które potrzebują wsparcia finansowego w kwocie nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. RoboCred.IT to portal, który ma wiele ofert finansowania dla zarejestrowanych użytkowników. W jednym miejscu można znaleźć wiele ciekawych propozycji dopasowanych do swoich potrzeb i preferencji finansowych.

Wady i zalety pożyczki RoboCred

Zalety Wady
kciuk wysokie kwoty pożyczek kciuk w dół wymagane podanie dany z karty
kciuk długi okres spłaty

RoboCred kontakt

Nazwa Firmy Ksnbiz Sp. z o.o
Adres ul. Dunikowskiego 10, 44-100 Gliwice
Kontakt
Godziny otwarcia

Portal Robocred – najważniejsze informacje

Ciekawostką, o której należy pamiętać, jest fakt, że Robocred jest jedynie portalem internetowym, który rzekomo posiada wiele ofert finansowania dostępnych jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Sam interfejs strony jest przyjazny dla oka i ma na celu przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Trzeba jednak uważać, ponieważ podczas wyboru konkretnej usługi w celu rejestracji na ekranie pojawia się formularz zachęcający do podania danych swojej karty kredytowej, które umożliwiają jej podpięcie do cyklicznej płatności online. Osoby, które chcą zaciągnąć szybki kredyt dla zadłużonych, powinny mocno zastanowić się nad tym, czy skorzystać z usług Robocred, czy może wybrać inną instytucję pożyczkową.

Robocred pożyczka

Według danych znajdujących się na stronie pożyczka na raty online, jest możliwa dopiero po wypełnieniu formularza podając swoje dane osobowe oraz uwaga – numeru karty kredytowej i kodu CVC. Są to wrażliwe dane, których nie powinno podawać się bez odpowiedniego zabezpieczenia. Robocred.it to dość podejrzana strona internetowa głównie ze względu na powyższe.

Robocred logowanie

W przypadku Robocred logowanie jest niezwykle proste. Wystarczy przedstawić swoje potrzeby, opłacić prowizje swoją kartą płatniczą oraz oczekiwać na najlepsze oferty pożyczek. Podczas składania wniosku trzeba wybrać kwotę pożyczki, okres jej spłaty oraz podać swoje imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu. Trzeba też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Pomimo tego, że procedura logowania na portalu jest prosta, warto zastanowić się nad tym, czy bezpieczne będzie podawanie wrażliwych danych swojej karty bankomatowej.

Robocred opinie klientów

Analizując portal, który nie jest firmą pożyczkową Robocred opinie posiada na swojej stronie. Wskazują one na to, że na stronie można porównywać wiele ofert pożyczek, wybierając tylko te najlepsze, jednak wyłącznie po poprawnie przeprowadzonej rejestracji. Recenzje jasno wskazują na to, że na stronie dostępny jest ranking pożyczek dla zadłużonych. Biorąc pod uwagę sposób działania Robocred, pożyczka nie jest udzielana bezpośrednio przez tę firmę, gdyż według opinii jest to jedynie pośrednik zrzeszający inne propozycje pochodzące od instytucji pozabankowych. Portal działa podobnie jak opisywany przez nas Crediton, w którym również trzeba podawać dane z karty.

Pytania i odpowiedzi

Robocred może sprawdzać bazy dłużników KRD, BIK i BIG. Niemniej jednak ten pożyczkodawca jest godny zaufania, chociażby ze względu na proste procedury weryfikacyjne.

Robocred nie kontaktuje się z pracodawcami wnioskodawców. Dane osobowe użytkowników są chronione i nie są wykorzystywane do kontaktowania się z ich firmami.

Robocred działa jako portal internetowy, gdzie użytkownicy po zarejestrowaniu się i opłaceniu prowizji oczekują na oferty pożyczek. Wymagane są podstawowe dane osobowe oraz dane karty kredytowej.

Firma nie podaje bezpośredniej informacji na temat przedłużenia pożyczki.

Podobnie jak w przypadku przedłużenia pożyczki, firma Robocred nie udziela informacji na temat możliwości przedłużenia pożyczki oraz ewentualnych kosztów z tym związanych.

Weryfikacja klientów Robocred odbywa się na podstawie zgromadzonych dokumentów.

Średni czas oczekiwania na decyzję w Robocred wynosi 15 minut i może się wydłużyć w zależności od godzin pracy banku klienta.

5/5 - (3 oddanych głosów)