skok chmielewskiego opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 100 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W SKOK >>

Nasza opinia o Skok Chmielewskiego

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa to dobry wybór, szczególnie jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego w większej kwocie do 100 tys. złotych. Zdecydowanie warto być członkiem tego SKOK-u, chociażby ze względu na przejrzyste warunki finansowania, proste procedury ubiegania się o pożyczki i kredyty, a także możliwość wyboru wyjątkowo długiego okresu spłaty, co zmniejsza miesięcznie koszty. W naszej opinii to dobry wybór dla osób, które mają odpowiednio wysokie dochody i chcą zdobyć dodatkowe środki na dowolny cel.

Wady i zalety pożyczki Skok Chmielewskiego

Zalety Wady
kciuk stosunkowo niskie oprocentowanie kredytu kciuk w dół niewielka ilość placówek stacjonarnych na terenie kraju
kciuk możliwość ustalenia długiego okresu spłaty zobowiązania kciuk w dół konieczność podpisywania dokumentacji w stacjonarnym punkcie
kciuk duże kwoty pożyczek
kciuk przejrzyste warunki kredytowania

Skok Chmielewskiego kontakt

Nazwa Firmy SKOK im. Z. Chmielewskiego
Adres Ul. Wallenroda 2E, 20-607 Lublin
Kontakt 81 446 30 00, [email protected]
Godziny otwarcia 8:00 – 18:00 lub 8:00 – 17:00 * w zależności do placówki

Skok Chmielewskiego warunki

W Skok Chmielewskiego uzyskanie pożyczki nie jest trudne. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią kwotę pożyczki wraz z preferowanym okresem spłaty, a następnie wypełnić formularz kontaktowy prawdziwymi danymi potwierdzając je swoim aktualnym dowodem osobistym lub innym dokumentem tożsamości. E-Skok Chmielewskiego udziela pożyczek w krótkim czasie po wpłynięciu wniosku kredytowego poprzez stronę internetową. Do wnioskowania w Skok Chmielewskiego o kredyt wystarczy tylko ważny dowód osobisty, wypełnione zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości uzyskiwanych dochodów oraz odpowiedni wniosek o przyznanie zobowiązania. Ostatnim etapem po uzyskaniu decyzji od instytucji finansowej, czy dany wniosek został pozytywnie rozpatrzony, wystarczy ustalić preferowany termin spłaty zobowiązania z konsultantem. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa, czyli Skok Chmielewskiego, kredyt udziela w krótkim czasie i bez zbędnych formalności. Wystarczy jedynie mieć ukończone 18 lat, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz odpowiednio poziom zdolności kredytowej. Warto wiedzieć, że pożyczka gotówkowa udzielana przez tę instytucję wyróżnia się możliwością dogodnego dostosowania okresu spłaty do kwoty, jaka będzie pożyczana.

Skok Chmielewskiego logowanie

Decydując się na wzięcie pożyczki na raty, warto też zorientować się, w jaki sposób możliwe jest wejście na portal Skok Chmielewskiego. Logowanie jest prostym procesem i wymaga od użytkowników posiadających już konto podania loginu i ustalonego wcześniej hasła. Po poprawnym wpisaniu danych w formularzu następuje zalogowanie do portalu, gdzie można sprawdzić swoje aktualne zobowiązania, dokonać wcześniejszej spłaty oraz zaciągnąć kolejną pożyczkę. Aby uzyskać pełen dostęp do systemu, należy wcześniej udać się do placówki w konkretnym regionie i podpisać istotne dokumenty oraz aktywować konto e-Skok Chmielewskiego. Oddziały znajdują się w wielu większych miastach w Polsce oraz wszędzie tam, gdzie konsumenci wykazywali zainteresowanie ofertą Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej. Strona www Skok Chmielewskiego jest prosta w obsłudze, a intuicyjny interfejs pozwala na szybkie realizowanie procesu wnioskowania o dodatkową gotówkę.

Skok Chmielewskiego opinie klientów

Kredyty bez BIK i KRD cieszą się coraz większą popularnością, jednak nie każda instytucja posiada takową możliwość w swojej ofercie. Jeśli chodzi o Skok Chmielewskiego, opinie dostępne w internecie mówią jasno, że jest to instytucja warta uwagi ze względu na atrakcyjne warunki kredytowania, dobry poziom obsługi konsumenta oraz możliwość indywidualnego dostosowania oferty finansowej do swoich potrzeb. Pożyczka na 12 miesięcy jest możliwa w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej, jednak warto brać pod uwagę także dłuższe okresy spłaty zmniejszające miesięczną ratę. Zachęcamy także do podzielenia się swoimi odczuciami na temat współpracy z tą instytucją finansową w zakresie udzielanych kredytów.

4.3/5 - (53 oddanych głosów)