visset opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1500 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W VISSET >>

Nasza opinia o Visset 

Serdecznie polecamy firmę Visset Pożyczki Online. To instytucja pozabankowa, która chętnie udziela finansowania w kwocie do 5000 złotych z minimum formalności. Dużym atutem oferty tego przedsiębiorstwa jest fakt, że okres spłaty to nawet 6 miesięcy. Propozycja pożyczkodawcy Visset jest uznawana za oferty długoterminowe dla klientów prywatnych potrzebujących wsparcia. Minusem wyboru tej firmy może być brak możliwości wydłużenia okresu spłaty, np. w razie problemów finansowych.

Wady i zalety pożyczki Visset

Zalety Wady
kciuk Oferta indywidualna i dla firm kciuk w dół Tylko 30 dni na spłatę
kciuk Szybki i prosty wniosek kciuk w dół BOK nie pracuje w weekend
kciuk Bez formalności i zaświadczeń kciuk w dół Weryfikacja tylko za pomocą przelewu
kciuk Możliwość refinansowania
kciuk Wysoka przyznawalność

Visset kontakt

Nazwa Firmy ASETIA sp. z o.o.
Adres ul. Głogowska 55/57 lok. 5, Poznań
Kontakt 61 661 42 22 ; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:30-18:00

Ile i na jak długo można pożyczyć w Visset?

W Visset pożyczki dostępne są w dwóch formach: dla firm oraz dla konsumentów. Pożyczki Visset dla firm to odnawialna linia pożyczkowa z limitem do 12 000 złotych oraz 6-miesięcznym okresem kredytowania.

Znacznie bardziej popularne są pożyczki Visset dla klientów indywidualnych. W tej formie możemy pożyczyć od 1500 do 5000 złotych na 30 dni. Kwota ta jest dostępna zarówno dla nowych, jak i dla stałych klientów. Niestety, terminu spłaty nie da się zmienić, ani wydłużyć – dla osób zainteresowanych dłuższym i bardziej wygodnym okresem spłaty, wygodniejsze będą pożyczki długoterminowe.

Kto może wziąć pożyczkę Visset?

Oferta Visset została stworzona dla osób o różnej sytuacji finansowej – również dla tych, którzy ze względu na niższą zdolność kredytową mogą być problemy, by zaciągnąć kredyt gotówkowy. Wymagania nie będą więc zbyt wysokie. Obecnie jest to:

 • wiek od 20 do 75 lat;
 • polskie obywatelstwo;
 • zamieszkanie na terenie Polski
 • aktualny dowód osobisty;
 • konto w banku operującym w Polsce;
 • telefon komórkowy;
 • aktywny adres e-mail.

Visset to tak zwany kredyt z BIK, który mogą otrzymać także osoby mające pewne zaległości odnotowane w rejestrze Biura Informacji Kredytowej. Niemniej, pożyczkodawca przyznaje, że odrzuci wniosek, jeśli znajdzie negatywne wpisy w innych rejestrach:

 • Rejestr Dłużników ERIF;
 • BIG Infomonitor;
 • Krajowy Rejestr Długów.

Jak zaciągnąć pożyczkę Visset?

Pożyczkę Visset wygodnie zaciągniemy, załatwiając wszystkie formalności przez Internet – bez przesyłania żadnych dokumentów lub zaświadczeń. Nie ma jednak możliwości, by otrzymać ją stacjonarnie. Jedną z najwygodniejszych alternatyw, jaką można polecić osobom, które nie chcą pożyczać online są pożyczki do domu.

Pożyczkę Visset zaciągniemy online w następujący sposób::

 1. Wybór kwoty. Po wejściu na stronę główną Visset możemy ustawić pożądaną kwotę za pomocą prostego suwaka.
 2. Rejestracja konta. By założyć konto, należy w formularz swoje dane osobowe, numer telefonu i adres e-mail, a także zaznaczyć zgody o zapoznaniu się z regulaminem. W Visset logowanie posłuży nam do wysłania wniosku, weryfikacji tożsamości i zaciągnięcia kolejnego zobowiązania.
 3. Wniosek. Uzupełniamy go danymi bankowymi (numer konta), dochodowymi oraz adresowymi.
 4. Weryfikacja. Po zalogowaniu do Visset, w panelu znajdziemy numer konta, na który należy przesłać 1 grosz.
 5. Decyzja pożyczkowa. Powinniśmy ją otrzymać po około kilkunastu minutach. Nie zapominajmy jednak o odpowiednim czasie złożenia wniosku. Obowiązujące w Visset godziny pracy to 8:30-18:00 i tylko w tym czasie możemy liczyć na szybką odpowiedź.
 6. Wypłata pieniędzy.

Visset logowanie

Do panelu klienta możemy się zalogować bezpośrednio ze strony internetowej pożyczkodawcy. Wystarczy skorzystać z przycisku znajdującego się na stronie głównej Visset Zaloguj się, a następnie wpisać swój adres e-mail i hasło. W razie problemów można także skorzystać z opcji „Nie pamiętam hasła”, by otrzymać e-mail z linkiem do jego zresetowania.

W firmie Visset logowanie do konta umożliwia nam zarządzanie zobowiązaniem – znajdziemy tam wszystkie szczegóły pożyczek Visset, złożone wnioski pożyczkowe, aktualny status bieżącego zobowiązania, dane kontaktowe, czy dane przelewu do spłaty.

Spłata pożyczki Visset

Dostępne w Visset pożyczki mogą być refinansowane na kolejne 30 dni. Dobrze rozważyć tę opcję, gdyż nierefinansowanie i niespłacanie pożyczki może mieć poważne konsekwencje. W Visset windykacja może przyjąć różne formy – wysyłania monitów, telefonowania, oddania sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej, a nawet założenia sprawy w sądzie i skierowania jej do egzekucji komorniczej. Dodatkowo, choć nie zdarza się to za każdym razem, trzeba pamiętać również o tym, że w Visset windykacja terenowa również jest możliwa.

Problemy ze spłatą możemy rozwiązać na dwa sposoby. Pierwszy to nawiązać z Visset kontakt najszybciej jak to tylko możliwe i próbować ustalić indywidualny plan spłaty. Drugi sposób to konsolidacja zobowiązań, zanim te jeszcze się przeterminują. Oferta rynkowa jest szeroka – polecamy sprawdzić nasz ranking kredytów konsolidacyjnych.

Visset opinie klientów

W sekcji Visset Opinie zbieramy doświadczenia dotychczasowych klientów tej firmy. Zachęcamy do tego, by opisywać kontakt z Visset w szczegółach: jak przebiega złożenie wniosku, po jakim czasie otrzymujemy pieniądze na konto, jaka jest jakość obsługi klienta. Takie wskazówki mogą być bardzo cenne dla osób wciąż poszukujących swojej oferty, a dodatkowo przyczyniają się do poprawienia usług firmy.

Pytania i odpowiedzi

Ten pożyczkodawca jest uznawany za bezpieczną i godną zaufania instytucję pozabankową, działającą w oparciu o ustawę o kredycie konsumenckim​​.

Visset.pl standardowo nie kontaktuje się z pracodawcą pożyczkobiorcy. Pożyczkodawca potrzebuje tylko podstawowych informacji od klienta i przeprowadza weryfikację online

Sprawa może zostać skierowana do sądu w przypadku braku spłaty zobowiązania przez klienta.

Visset.pl nie oferuje możliwości automatycznego przedłużenia terminu spłaty pożyczki, a każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie​​.

Pierwsza pożyczka w Visset.pl nie jest darmowa, a jej koszty zależą od kwoty i okresu spłaty​​. Warto w tym celu sprawdzić OWU oferty.

W przypadku tej firmy może być wymagany komplet dokumentów potwierdzających dochody, chociaż nie zawsze jest to konieczne. Firma akceptuje różne formy zatrudnienia i źródła dochodów

Visset.pl nie udziela kolejnej pożyczki, dopóki poprzednia nie zostanie spłacona​​.

W razie jakichkolwiek problemów ze spłatą pożyczkodawca może skierować sprawę do firmy windykacyjnej, która w razie potrzeby może wykorzystać windykatorów terenowych

Nieuiszczenie spłaty może skutkować naliczaniem dodatkowych kosztów, odsetkami za opóźnienie, wpisem do rejestrów dłużników i rozpoczęciem procedury windykacyjnej, w tym egzekucji komorniczej​​​​.

4.8/5 - (52 oddanych głosów)