yolo opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 3000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W YOLO >>

Nasza opinia o Yolo

Yolo pożyczki to ciekawa oferta skierowana do osób znajdujących się w nagłej potrzebie finansowej. Propozycja tego pożyczkodawcy nie jest jednoznaczna, gdyż łączy w sobie cechy pożyczki krótko- i długoterminowej. Jak to możliwe? Otóż ta firma daje możliwość zaciągnięcia niewielkiej kwoty finansowania, ale z dłuższym okresem spłaty – nawet do 9 miesięcy. To spory atut, który powoduje, że coraz większa liczba osób decyduje się na zaciągnięcie pożyczki.

Wady i zalety pożyczki YOLO

Zalety Wady
kciuk Wygodna forma pożyczki na kartę kciuk w dół Małe kwoty
kciuk Maksymalna kwota już za pierwszym razem kciuk w dół Oczekiwanie na kartę może być trochę dłuższe
kciuk Niskie koszty kciuk w dół Weryfikacja w niemal każdym rejestrze dłużników
kciuk Minimum formalności kciuk w dół Opłaty za wykorzystanie karty w bankomacie
kciuk Bez konta bankowego
kciuk Długi okres spłaty w stosunku do kwoty

YOLO kontakt

Nazwa Firmy YOLO S.A.
Adres Marszałkowska 126/134, Warszawa
Kontakt 222 28 28 28; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-21:00

sobota – niedziela 10:00-18:00

Kto może wziąć pożyczkę Yolo?

W Yolo pożyczki mogą otrzymać osoby, które spełnią stawiane przez pożyczkodawców warunki:

 • od 22 do 70 lat;
 • polskie obywatelstwo;
 • zamieszkanie i praca na terenie Polski;
 • ważny dowód osobisty;
 • stałe zatrudnienie;
 • telefon komórkowy;
 • adres e-mail.

Oczywiście musimy się też liczyć z tym, że Yolo sprawdzi naszą wiarygodność w rejestrach BIK oraz bazach należących do Biur Informacji Gospodarczej: Infomonitor, ERIF, KRD oraz KBIG. Nie jest to więc pożyczka bez BIK. Osoby, które mają drobne zaległości w tym rejestrze nie muszą rezygnować z pożyczki – kilka takich zaufanych ofert wymienia nasz ranking pożyczek online.

Jak zaciągnąć pożyczkę Yolo?

Pożyczkę Yolo możemy zaciągnąć bardzo prosto, bez zaświadczeń i zbędnych formalności. Nie musimy mieć też konta bankowego, gdyż pożyczka Yolo wysyłana jest w formie karty, z której możemy korzystać jak chcemy – płacąc za zakupy w sklepie i internecie, czy wypłacając pieniądze z bankomatu.

 1. Wybranie kwoty (co 100 zł) oraz okresu spłaty.
 2. Rejestracja i wniosek.
 3. Decyzja pożyczkowa
 4. Dostarczenie karty Yolo przez kuriera.
 5. Aktywacja karty.

Choć forma pożyczki Yolo jest dość niecodzienna, należy ją spłacać w tradycyjny sposób – przelewem na wskazane konto bankowe. Warto przy tym dbać o to, by zrobić to w terminie. Windykacja zadłużenia jest nieprzyjemna i kosztowna. Dobrze więc zawczasu już przygotować się na spłatę lub jej brak – pomóc może na przykład kredyt konsolidacyjny.

Yolo logowanie

W serwisie internetowym Yolo logowanie do swojego konta, na którym znajdziemy wszystkie szczegóły pożyczki jest wyjątkowo proste. Po prostu – po wejściu do witryny pożyczkodawcy – rozwijamy znajdujące się po prawej stronie menu, a następnie klikamy przycisk „logowanie”. Yolo wymaga od nas podania adresu e-mail oraz hasło.

Yolo opinie klientów

Jeśli chodzi o dość niecodzienny produkt, jaki są dostępne w Yolo pozyczki, opinie klientów są dość entuzjastyczne. Z pewnością jest to duża wygoda i doskonała alternatywa dla osób, które nie mają konta bankowego. Mimo wszystko, warto ciągle śledzić ofertę i poziom obsługi w tej firmie – gromadzone przez nas na temat pożyczki Yolo opinie klientów z pewnością będą pomocne.

5/5 - (2 oddanych głosów)