limity neobank

NeoBank to instytucja, która działa na polskim rynku już od 2008 roku. Od tamtego czasu firma przeszła kompleksową rewolucję, w wyniku której powstał odmieniony serwis transakcyjny dostępny dla wszystkich klientów posiadających konta bankowe. Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda zmiana limitów – NeoBank? To dość prosta procedura. Podobnie jak w innych bankach ten nie utrudnia edycji ograniczeń na koncie, które dotyczą transakcji zbliżeniowych i internetowych.

Zobacz, jak zmienić limit w NeoBank i dlaczego warto je ustalać zgodnie ze swoimi potrzebami. Choć bank z góry narzuca pewne ograniczenia związane z limitami na koncie, to jednak warto skorzystać z krótkiego poradnika i poznać limity w NeoBank. Jak zmienić ograniczenia na karcie, BLIK i inne? Poniżej znajdziesz wiele przydatnych informacji, które pomogą CI zrozumieć, jak i gdzie zmienić limit w NeoBank.

Zmiana limitu w NeoBank

Masz własne konto bankowe w tej instytucji, ale od czasu do czasu nie możesz wykonać operacji płatniczej ze względu na zbyt niskie limity dzienne? W takim razie musisz dowiedzieć się, jak zmienić limit przelewu w NeoBank. Wbrew pozorom nie jest to trudne, szczególnie w nowej odsłonie serwisu transakcyjnego.

Wystarczy, że odkryjesz funkcjonalności serwisu internetowego, a bez problemu zrozumiesz, jak zmienić limit w NeoBank i cieszyć się ze swoich środków na koncie bez większych ograniczeń. Zanim jednak przejdziesz do procedury edycji limitów, koniecznie poznaj funkcjonalności internetowego serwisu tej instytucji finansowej:

 • Maksimum bezpieczeństwa logowania – każdorazowe logowanie jest autoryzowane kodem SMS, dzięki czemu nie ma ryzyka, że osoby trzecie uzyskają dostęp do Twojego rachunku.
 • Wygodne zarządzanie kartami płatniczymi – w tym momencie warto wspomnieć, jak zmienić limit na karcie NeoBank. W nowym serwisie online to o wiele łatwiejsze, a Ty bez problemu poradzisz sobie z tym, aby edytować ograniczenia dotyczące karty płatniczej.
 • Proste formularza przelewów – nowy serwis pozwala na wygodne i szybkie realizowanie transakcji płatniczych w formie tradycyjnych przelewów.

Teraz już mniej więcej wiesz, jak działa NeoBank. Jak zmienić limity na swoim koncie, aby uwolnić nieco więcej środków dostępnych do realizowania transakcji płatniczych? To prosta procedura, z którą na pewno poradzisz sobie bez najmniejszego problemu.

Zmień limity w NeoBank krok po kroku

Zastanawiasz się, jak zmienić limit wypłat w NeoBank lub jak zmienić limit transakcji internetowych w NeoBank? Jeśli chodzi o kartę płatniczą, procedura przebiega następująco:

 1. Zaloguj się do bankowości elektronicznej banku.
 2. Następnie przejdź z poziomu menu głównego do zakładki –> Karty.
 3. Kolejny krok to wybór karty, dla której chcesz zmienić limity kwotowe i ilościowe.
 4. Wybierz zakładkę –> Bezpieczeństwo. Ta znajduje się na panelu bocznym.
 5. Następnie kliknij –> Edytuj. 
 6. Tutaj znajdziesz kluczową odpowiedź na pytane, jak zmienić limity w NeoBank. Podaj preferowany limit dzienny (dobowy) oraz jednostkowy, a następnie kliknij –> Zatwierdź.
 7. Po zaakceptowaniu zmian ograniczenia zostaną automatycznie zmienione na Twoim rachunku bankowym, a Ty będziesz cieszyć się większą swobodą realizowania transakcji płatniczych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jak zmienić limit BLIK w NeoBank lub inne związane z ograniczeniami na koncie w tej instytucji, koniecznie zadzwoń na infolinię lub uzupełnij formularz kontaktowy. Doradcy pomogą Ci przejść procedurę i podpowiedzą, jak zmienić limit na koncie NeoBank – szybko i bezproblemowo.

Jak zwiększyć limit BLIK w NeoBank? 

Planujesz edycję ograniczeń przypisanych do Twojego konta bankowego? W takim razie dowiedz się, jak zmienić dzienny limit wypłat z bankomatu NeoBank oraz jak zwiększyć limit BLIK. W NeoBank to naprawdę proste. Jeśli tylko masz dostęp do serwisu transakcyjnego, możesz w kilka minut zmienić limity i cieszyć się pełną swobodą realizowania transakcji:

 • przelewów internetowych,
 • płatności zbliżeniowych,
 • płatności kartą online,
 • transakcji BLIK.

Pamiętaj jednak o tym, aby nie ustawiać zbyt wysokich limitów na swoim rachunku bankowym. To mogłoby skutkować tym, że w razie zgubienia lub kradzieży karty przestępca byłby w stanie w pełni wyczyścić Twoje konto bankowe ze wszystkich zgromadzonych środków.

Pamiętaj, że do realizacji przelewów potrzebujesz kilku informacji od NeoBank – kod IBAN, SWIFT, adres do przelewu to podstawowe dane, które nie tylko są niezbędne do zrealizowania transakcji, ale także ułatwiają zgłoszenie reklamacji, jeśli transakcja zostanie wykonana omyłkowo.

Limity NeoBank – jak zmienić i dlaczego są wprowadzane przez tę instytucję?

Czy wiesz już wszystko, jeśli chodzi o limity NeoBank? Jak zmienić ograniczenia na karcie i realizować transakcje bez zmartwień o blokadę na koncie? To naprawdę prosta procedura, dzięki której bez problemu ustalisz limity tak, aby były dopasowane do Twoich potrzeb. Pamiętaj o tym, aby nie ustawiać zbyt wysokich limitów na koncie. To w większości przypadków zbędne działanie, które skutkuje tylko tym, że zwiększa się ryzyko nadużycia środków na rachunku w razie zaginięcia karty bankomatowej lub kradzieży danych logowania do bankowości online.

Instytucje finansowe takie, jak NeoBank wprowadzają limity na kontach klientów z kilku prostych powodów. Kluczowe determinanty wprowadzania takich ograniczeń to:

 • zwiększenie poziomu bezpieczeństwa dla środków zgromadzonych na koncie bankowym,
 • ograniczenie wydatków klienta, który nie panuje nad swoimi finansami,
 • dostosowanie sposobu prowadzenia konta bankowego do aktualnych norm prawnych.

Można powiedzieć, że wszelkiego rodzaju limity na koncie bankowym są wprowadzane głównie po to, aby klienci banku mieli możliwość samodzielnego dostosowywani ograniczeń tak, by rachunek spełniał w 100% ich oczekiwania z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa transakcji.

Podsumowując: zmiana limitów w NeoBank jest prostą czynnością, podobnie jak w innych instytucjach finansowych działających na terenie kraju. Wystarczy, że masz dostęp do bankowości elektronicznej lub zadzwonisz na infolinię banku, a bez problemu zmienisz swoje limity odnoszące się do: transakcji BLIK, wypłat gotówki w bankomatach, przelewów internetowych oraz płatności kartą w sklepach stacjonarnych i online.

Jeśli wiesz, że dotychczas obowiązujące limity są zbyt niskie i ogranicza to Twoje możliwości związane z realizacją płatności kartą, koniecznie zdecyduj się na zmianę limitów. W NeoBank zrobisz to w kilku krokach, a cała procedura nie zajmie Ci więcej niż kilka minut.

5/5 - (1 oddanych głosów)