Wiele oddziałów banku mBank znajdujących się na terenie kraju obsługuje klientów w godzinach popołudniowych i wieczornych. Wynika to z idei działania tej instytucji finansowej, która pragnie dawać swoim konsumentom jak najlepsze oferty i zapewniać wysoki poziom obsługi w godzinach dostosowanych do ich potrzeb. Na terenie Katowic pojawia się wiele filii banku, które otwierane są nie tylko w centrach handlowych, ale także w centrum miasta.

mbank infolinia
mbank sesje
mbank swift

Ulokowanie oddziałów mBank Katowice

mBank Katowice znajduje się we wszystkich punktach miasta, gdzie klienci mogą potrzebować dostępu do usług finansowych. Wyrażając chęć skorzystania ze stacjonarnych usług mBank, oddział Katowice przygotował specjalną ofertę dla konsumentów odwiedzających osobiście filię. Wielu klientów preferuje wyłącznie kontakt bezpośredni, a bankowość internetowa mogłaby dla nich nie istnieć. Z tego względu mBank Katowice obsługuje swoich klientów na terenie miasta w godzinach pracy danych placówek. Warto wspomnieć, że czas otwarcia placówek w Katowicach jest zależny od lokalizacji danej filii. 

Bank mBank, placówki Katowice umiejscowił w taki sposób, aby posiadały dogodny dojazd komunikacją miejską z każdej strony miasta. Dzięki temu nawet najstarsi klienci banku bez problemu trafią do oddziału w Katowicach. Niezależnie czy wpłatomat mBank Katowice ulokowany jest w siedzibie firmy, czy poza nią – dostępny jest dla klientów przez całą dobę z wyłączeniem godzin potrzebnych na serwis.

Usługi bankowości stacjonarnej mBanku

Wpłatomat mBank Katowice ulokowany jest w głównej filii banku, gdzie dostępny jest przez całą dobę zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Odwiedzając osobiście filię mBanku Katowice, można załatwić takie sprawy jak założenie konta oszczędnościowego, walutowego, a także zaciągnąć kredyt gotówkowy lub hipoteczny. Cieszący się dużą popularnością oddział mBanku w Katowicach stale poszerza swoją ofertę, dopasowując ją do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

5/5 - (1 oddanych głosów)