Instytucja mBank jako pierwszy bank w Polsce oferuje usługi prowadzenia bankowości internetowej. Firma zajmuje się bankowością detaliczną, inwestycyjną, usługami prywatnymi oraz licznymi rozwiązaniami dla przedsiębiorców. Ze względu na stały rozwój technologiczny przedsiębiorstwa klienci mogą korzystać z najnowocześniejszych form dokonywania transakcji płatniczych takich jak np. płatności NFC lub za pomocą aplikacji. Bank był wielokrotnie nagradzany przez magazyny Newsweek i Forbes.

mbank infolinia
mbank sesje
swift - bic

Oddziały mBank Kraków – ich rozkład na mieście?

Oddziały mBank Kraków rozlokowane są w ilości co najmniej kilkunastu w zależności od lokalizacji. Aby skorzystać z usługi takiej jak pożyczka Kraków możesz skorzystać z wielu punktów sprzedaży i obsługi klienta rozmieszczonych po całym mieście, a nawet na skrajnych obrzeżach. Na terenie całego terenu miejskiego znajduje się kilkanaście urządzeń takich jak wpłatomat. mBank Kraków umiejscowił je w taki sposób, aby były jak najlepiej skomunikowane z każdą częścią miasta. Dzięki temu każdy z klientów może w szybki sposób dotrzeć do najlepiej usytuowanej placówki mBank Kraków. 

Czym zajmują się oddziały mBanku w Krakowie?

Odnosząc się do tego, jakie usługi oferuje mBank, placówki Kraków to miejsce gdzie możemy z łatwością możemy się tego dowiedzieć. Wyróżniamy np. założenie konta osobistego, wpłaty i wypłaty gotówki, złożenie wniosku kredytowego, wcześniejsza spłata zobowiązań pożyczkowych oraz ewentualne prowadzenie rachunków oszczędnościowych. W punktach obsługi klienta na terenie Krakowa można sprawdzić kiedy dojdzie przelew, który został wykonany w ten sam dzień roboczy. 

Rozmieszczenie wpłatomatów i bankomatów mBank w Krakowie

Popularnymi urządzeniami na terenie miasta są mBank bankomaty. Kraków dysponuje ponad dziesięć sztuk na terenie całej aglomeracji. Punkty te funkcjonują zawsze bez zarzutu i umożliwiają szybką wypłatę gotówki bez dodatkowych opłat pod warunkiem, że dana osoba jest klientem instytucji mBank. Wpłatomaty Kraków pozwalają na wpłatę środków pieniężnych na konto, które pojawią się na rachunku już w ciągu godziny od czasu dokonania transakcji w mBank wpłatomat. Kraków jest jednym z najliczniejszym miast w Polsce, dlatego ilość wpłatomatów jest bardzo ważna.

Czy usługi mBanku Kraków są warte uwagi?

Usługi mBanku w Krakowie zdecydowanie są warte uwagi, ponieważ rozmieszczenie punktów obsługi klienta, bankomatów i wpłatomatów jest bardzo dobre pod względem komunikacyjnym. Dzięki temu każdy kontrahent ma możliwość szybko załatwić wszelkie sprawy związane z prowadzeniem bankowości elektronicznej lub złożeniem wniosku o dodatkowe pieniądze w formie różnych pożyczek czy kredytów. Będąc klientem tego banku, można być spokojnym o jakość świadczonych usług oraz ich dostępność, ponieważ na terenie Krakowa pojawia się coraz więcej oddziałów, które obsługują klientów stacjonarnie.

3.5/5 - (4 oddanych głosów)