mikrokasa opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

200 – 3000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W MIKROKASA >>

Nasza opinia o Mikrokasa

Szukasz opinii na temat firmy pożyczkowej Mikrokasa? To przedsiębiorstwo, które proponuje korzystne warunki finansowania dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Warto dodać, że ofert tej pozabankowej instytucji obejmuje pożyczki dla osób zadłużonych bez dodatkowej weryfikacji. Minusem wyboru tego pożyczkodawcy jest fakt, że wnioski pożyczkowe mogą składać tylko osoby, które ukończyły co najmniej 25 lat.

Wady i zalety pożyczki MikroKasa

Zalety Wady
kciuk decyzja nawet w 15 minut kciuk w dół wysokie RRSO
kciuk niewielkie wymogi formalne dla wnioskodawców kciuk w dół z góry narzucony okres spłaty zobowiązania
kciuk w dół niskie kwoty pożyczek

MikroKasa kontakt

Nazwa Firmy Mikrokasa S.A
Adres Budynek Alfa Plaza Business Center

Ul. Stefana Batorego 28-32, lokal 202

81-366 Gdynia

Kontakt +48 601 401 494, [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00

Mikrokasa warunki

O kredyt w Mikrokasa może wnioskować każdy, kto ukończył 18 rok życia oraz nie przekroczył 75-go roku. W przypadku umowy pożyczki konsolidacyjnej wiek zmienia się do przedziału 25-70 lat. Każdy wnioskodawca musi mieć nadany numer pesel, stałe miejsce zamieszkania oraz źródło dochodu na terenie Polski w oparciu o umowę o pracę. Do złożenia wniosku w celu uzyskania pożyczki do domu potrzebny jest tylko dowód osobisty lub paszport. Warunki w tej firmie pożyczkowej nie są wygórowane, jednakże ze względu na wysokie RRSO oferta może okazać się mało atrakcyjna.

Mikrokasa logowanie

W Mikrokasa logowanie jest proste, a cały formularz kontaktowy niezwykle przejrzysty. Wystarczy wybrać w tabeli interesującą nas kwotę w przedziale od 200 do 3000 złotych dla okresu spłaty wynoszącego 1-miesiąc. Podczas wypełniania formularza kontaktowego wnioskodawca poproszony jest o podanie swoich podstawowych danych weryfikacyjnych, potwierdzenie swojej tożsamości oraz wysłanie wniosku. Po dokonaniu sprawdzenia dokumentów przez serwis, można liczyć na kontakt telefoniczny ze strony instytucji finansowej. Cała procedura wnioskowania jest niezwykle prosta i nie wymaga zbyt wielu formalności.

Mikrokasa opinie klientów

Przedsiębiorstwo Mikrokasa opinie traktuje jako wyznacznik swojej wiarygodności na rynku. Dla wielu klientów ma to kluczowe znacznie, dlatego firma dokłada wszelkich starań, aby spełnić jak najlepiej oczekiwania swoich wnioskodawców. W Mikrokasa przyznawalność kredytów plasuje się na wysokim poziomie, co przekłada się na bardzo dobre opinie w sieci. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej instytucji finansowej i podzielenia się swoją opinią na temat funkcjonowania portalu pożyczkowego.

4.7/5 - (52 oddanych głosów)