Nest Bank karta kredytowaWłasna karta kredytowa to przede wszystkim dostęp do wielu funkcjonalności oraz, co najważniejsze, dodatkowej gotówki praktycznie od ręki. Po przyznaniu limitu przez bank środki na karcie kredytowej pojawiają się praktycznie natychmiast, a posiadacz zapłaci za wykorzystany limit dopiero po upływie okresu bezodsetkowego. Chcesz wiedzieć, jak to działa w praktyce? Sprawdź ofertę Nest Banku w zakresie kart kredytowych. Według wielu osób to naprawdę atrakcyjna propozycja współpracy dopasowana do potrzeb niemalże każdego!

Karty kredytowe Nest Bank – co to takiego?

W przypadku Nest Bank karta kredytowa występuje jako popularny limit na koncie. W ramach takiej usługi instytucja wydaje kartę z dostępnym limitem kredytowym na specjalny wniosek klienta. Usługi tego typu najczęściej dotyczą klientów biznesowych. Chcesz wiedzieć, jak działa karta kredytowa w Nest Bank? To proste. Zakładasz nowe konto firmowe, a następnie wybierasz rachunek z limitem na koncie. W tym przypadku możesz liczyć na naprawdę atrakcyjne warunki współpracy. Jakie? Oto kilka z nich:

 • limit kredytowy nawet do 300 tys. złotych;
 • niska prowizja za przyznanie limitu poniżej 2,5%;
 • brak prowizji za środki, które pozostają niewykorzystane na koncie;
 • jednorazowa płatność prowizji w ramach umowy o limit kredytowy.

Nest Bank to instytucja, która działa na polskim rynku już od dłuższego czasu i świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Bezpieczeństwo to podstawowa kwestia, na jaką stawia ten bank. Osoby, które cenią sobie maksimum funkcjonalności oraz ogromne kwoty przyznawanych limitów kredytowych, koniecznie powinny sprawdzić też ranking kont bankowych. Wyniki wyszukiwania najczęściej wskazują Nest Bank na wysokich pozycjach, dzięki czemu instytucja odnotowuje stały napływ nowych konsumentów poszukujących produktów takich, jak np. karta kredytowa. Nest Bank opłaty pobiera tylko za określone operacje na rachunku z limitem kredytowym. W tym przypadku najważniejsza jest prowizja na poziomie 2,49% za wykorzystaną kwotę limitu kredytowego.

Dlaczego warto wybrać kartę kredytową z limitem w Nest Banku?

Chcesz wiedzieć, jak wygląda aktywacja karty kredytowej Nest Bank? A może wciąż nie wiesz, jak zamówić kartę kredytową w Nest Bank? W tym przypadku sprawa jest prosta. Kartę zamówisz np. przez serwis internetowy. Po wydaniu dyspozycji bank w ciągu 10 dni dostarczy do Ciebie fizyczną kartę, z której będziesz mógł korzystać praktycznie bez żadnych ograniczeń. W Nest Bank karty kredytowe wyróżniają się przede wszystkim:

 • funkcjonalnością;
 • wysokimi limitami kredytowymi;
 • przejrzystymi warunkami spłaty;
 • szybką decyzją kredytową na etapie wnioskowania.

Decydując się na produkt, jakim jest karta kredytowa Nest Bank warunki są zawsze jasne dla każdego. Nie musisz dojeżdżać do placówki bankowej. Doradca na Twoje życzenie dojedzie w wybrane miejsce i podpisze z Tobą umowę na limit kredytowy wraz z kartą. Pamiętaj też, ze zdolność kredytowa zawsze badana jest indywidualnie i to właśnie na jej podstawie przyznawana jest konkretna kwota limitu. Oczywiście, im wyższe dochody, tym większą kwotę bank przyzna do ewentualnego wykorzystania przez cały czas obowiązywania umowy. Warto też dodać, że w Nest Bank zwiększenie limitu na karcie kredytowej możliwe jest wyłącznie na specjalny wniosek oraz po ponownym zbadaniu zdolności kredytowej. Jeśli ewentualne dochody nie wzrosły, prawdopodobnie nie otrzymasz wyższego limitu od banku.

Przelew z karty kredytowej Nest Bank – krok po kroku

Jeśli chcesz wykonać przelew z karty kredytowej Nest Bank, koniecznie zapoznaj się z tabelą opłat i prowizji, dostępną na stronie internetowej banku. Nie masz takiej możliwości? W takim razie potrzebne informacje otrzymasz kontaktując się w nieco inny sposób z instytucją, jaką jest Nest Bank. Kontakt w tym przypadku możliwy jest np. za pośrednictwem infolinii. Konsultanci zawsze służą pomocą w zakresie informowania o ewentualnych kosztach wykonywania operacji, a także są w stanie przyjmować niektóre dyspozycje od klientów. Za przelewy z karty z limitem kredytowym w Nest Banku zapłacisz prowizję zgodną z tabelą opłat wynikającą w podpisanej wcześniej umowy o świadczenie usług tego typu. Chcesz jednocześnie wiedzieć, jak wygląda spłata karty kredytowej Nest Bank? W tym przypadku spłata odbywa się automatycznie – każdy nowy wpływ na rachunek to automatyczne zmniejszenie kwoty wykorzystanego limitu. Pamiętaj, że co miesiąc nie musisz spłacać kapitału, a jedynie same odsetki naliczone przez bank.

Na co można przeznaczyć środki w ramach karty kredytowej Nest Banku dla firmy?

Nie każdy właściciel firmy wie, czy kartę kredytową w Nest Bank można spłacać w ratach. W tym przypadku jak najbardziej tak, ale po szczegółowe warunki oferty należy poprosić doradcę tego banku. W ramach posiadania karty z limitem kredytowym dla przedsiębiorstwa, dodatkowe środki możesz przeznaczyć na różne cele, jak np.:

 • nieprzewidziane wydatki firmowe np. remont sprzętu firmowego lub zakup oprogramowania;
 • bieżącą działalność przedsiębiorstwa;
 • nieoczekiwane okazje biznesowe na dowolny cel związany z działalnością firmy.

W Nest Bank oddziały i bankomaty dostępne są niemalże w całej Polsce, dzięki czemu zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi mogą szybko załatwiać stacjonarne wszelkie sprawy związane z produktami bankowymi i nie tylko.

Wypowiedzenie karty kredytowej Nest Bank – jak to działa?

Zamknięcie kraty kredytowej Nest Bank może odbyć się tylko na stosowny wniosek właściciela rachunki z limitem kredytowym. Wiąże się to oczywiście z koniecznością odczekania okresu wypowiedzenia, kiedy to następuje całkowite rozliczenie kontrahenta z bankiem. Kiedy złożysz wypowiedzenie karty kredytowej Nest Bank, koniecznie zadbaj o to, aby w odpowiednim terminie opłacić wszelkie należne odsetki i uregulować w 100% zadłużenie. Tylko w ten sposób procedura usunięcia karty kredytowej z limitem wraz z kontem odbędzie się prawidłowo. Nie wiesz, ile jest czasu na spłatę karty kredytowej w Nest Bank? Instytucja nie nakłada odgórnych limitów czasowych, ale im szybciej spłacisz wykorzystany limit, tym mniejsze koszty odsetkowe zostaną naliczone. Teraz już wiesz, jak zrezygnować z karty kredytowej w Nest Bank. Poniżej znajdziesz też krótką informację o tym, jak zdobyć kartę kredytową.

Jak złożyć wniosek o kartę kredytową w Nest Banku?

Wiedząc, ile wynosi opłata za kartę kredytową oraz jak uniknąć opłaty za kartę kredytową w Nest Bank możesz bezpiecznie przystąpić do procesu wnioskowania o przyznanie limitu kredytowego. Wniosek złożysz w tej instytucji na dwa sposoby, a mianowicie:

 • telefonicznie na infolinii;
 • u doradcy stacjonarnego.

Oczywiście sprawę załatwisz znacznie szybciej kiedy skontaktujesz się z doradcą banku telefonicznie i podasz swoje dane osobowe. Złożenie wniosku trwa zaledwie kilka minut, a bank wydaje ostateczną decyzję nawet w 10 minut. Środki na Twoim rachunku bankowym w ramach przyznanego limitu pojawią się nawet w ciągu 24 godzin od czasu podpisania umowy z doradcą bankowym. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku należy też poczekać na fizyczną kartę. Ile się czeka na kartę kredytową w Nest Bank? Po poprawnym złożeniu dyspozycji jej wydania, bank ma 10 dni na dostarczenie fizycznego „plastiku” do klienta.

Zaginiona lub skradziona karta kredytowa w Nest Banku – co zrobić w takiej sytuacji?

Chcesz dowiedzieć się, jak zastrzec kartę w Nest Banku? Procedura w tym przypadku jest prosta. Wystarczy, że wykonasz jeden telefon na infolinię i podasz swoje dane osobowe potrzebne do weryfikacji. Konsultant podczas połączenia szybko zastrzeże kartę kredytową tak, aby osoby trzecie nie mogły uzyskać dostępu do przyznanego limitu kredytowego na koncie. Pamiętaj, że po zastrzeżeniu karty nie możesz już z niej korzystać nawet jeśli ta się odnajdzie. Konieczne będzie złożenie wniosku o wydanie jej duplikatu. Zastrzeżenie a blokada karty płatniczej to jednak zupełnie co innego. Kiedy zdecydujesz się na czasowe zablokowanie funkcjonalności karty, ta będzie nieaktywna tylko przez ustalony czas np. 7 dni. Takie rozwiązanie przydaje się szczególnie podczas wakacji, kiedy zabierasz ze sobą kartę praktycznie wszędzie, a więc możesz ją chwilowo zgubić. Sam proces blokady jest w pełni odwracalny i nie generuje żadnych kosztów z tego tytułu.

Czy warto korzystać z limitu kredytowego na karcie Nest Banku?

Korzystanie z limitów kredytowych w Nest Banku to bardzo dobra opcja, która pozwala na szybki dostęp do dodatkowych środków, szczególnie w przypadku przedsiębiorców. Jeśli chodzi o ranking kont osobistych Nest Bank również jest na wysokich pozycjach, choć nie oferuje tak wygodnych rozwiązań, jak np. limity kredytowe na kartach. Chcesz wiedzieć, dlaczego warto skorzystać z produktu, jakim jest karta kredytowa Nest Bank? Opinie na temat limitów kredytowych wskazują na kilka pozytywnych aspektów takich rozwiązań, a mianowicie:

 • wysokie kwoty limitu nawet do 300 tys. złotych;
 • brak większych ograniczeń jeśli chodzi o okres spłaty zobowiązania;
 • niska prowizja na poziomie poniżej 2,5% za wykorzystaną kwotę limitu;
 • szybkie procesowanie wniosków o przyznanie limitów;
 • wygodny dostęp do przyznanych środków w ramach limitu kredytowego z kartą.

Szukasz wygodnych rozwiązań finansowych, które zabezpieczą interesy Twojego przedsiębiorstwa? Potrzebujesz limitu kredytowego pozwalającego na pokrycie naprawdę kosztownych inwestycji? W takim razie propozycja współpracy z Nest Bankiem będzie jedną z najlepszych, na jakie możesz się zdecydować. Wybierz się do placówki Nest Banku na spotkanie z doradcą lub zadzwoń na infolinię, a otrzymasz wszystkie niezbędne informacje na temat finansowania w tym zakresie. Pamiętaj, że w ramach współpracy z tym bankiem otrzymujesz zawsze zabezpieczenie w formie gwarancji de minimis. Dzięki temu zyskasz pewność, że przyznany limit kredytowy na określoną kwotę nie wpłynie negatywnie na Twój budżet firmowy, a w razie problemów ze spłatą możesz liczyć na ciekawe rozwiązania pomocy np. rozbicie płatności na wygodne raty.

5/5 - (1 oddanych głosów)