Kredyt gotówkowy, podobnie jak pożyczka bez bik, to jeden z najczęściej zaciąganych zobowiązań przez konsumentów w Polsce. Klienci cenią sobie przede wszystkim fakt, że nie muszą wskazywać celu, na jaki przeznaczą pozyskane od banku środki. Zdecydowanym ułatwieniem są także przejrzyste warunki kredytowe i coraz łatwiejsze zasady ich pozyskiwania. Każdemu jednak zależy, aby skorzystać z opłacalnej oferty, która nie zaburzy znacznie budżetu domowego. Aby znaleźć najlepszy kredyt od banku, warto przejrzeć ranking kredytów gotówkowych. 

Kasa Stefczyka
RRSO7,23 %
Oprocentowanie 6,23 %
Kwotado 160 000 zł
Ocena9/10
Smartney
RRSO24,48 %
Oprocentowanie 15,75 %
Kwotado 60 000 zł
Ocena10/10
Santander
RRSO10,13 %
Oprocentowanie 7,2 %
Kwotado 35 000 zł
Ocena9/10
Velobank
RRSO8,3%
Oprocentowanie 7,99%
Kwotado 200 000 zł
Ocena7/10
AliorBank
RRSO9,02 %
Oprocentowanie 7,19 %
Kwotado 200 000 zł
Ocena8/10
BNP Paribas
RRSO13,75 %
Oprocentowanie 7,2 %
Kwotado 200 000 zł
Ocena8/10
Pekao
RRSO10,88 %
Oprocentowanie 6 %
Kwotado 200 000 zł
Ocena9/10
City Handlowy
RRSO9,65 %
Oprocentowanie 6,99 %
Kwotado 150 000 zł
Ocena8/10
PKO miniratka
RRSO13,77 %
Oprocentowanie 7,2 %
Kwotado 170 000 zł
Ocena8/10

Najlepsze kredyty gotówkowe — jak znaleźć?

Kredyt udzielany przez bank wiąże się z koniecznością spełnienia konkretnych warunków, z którymi nie mamy do czynienia zaciągając pożyczki na raty. Przede wszystkim istotna jest zdolność kredytowa, bez której żaden bank nie przyzna nam zobowiązania. Jeśli jednak jesteśmy pewni, że spełniamy wszelkie zasady określone przez firmę, możemy wnioskować o pomoc finansową. Jeśli chcemy starać się o kredyt gotówkowy, najlepszy sposób na znalezienie korzystnej oferty to ranking kredytów gotówkowych, w którym znajdziemy wszelkie interesujące nas informacje. Kredyty gotówkowe ranking przedstawia w formie listy, w której umieszczone zostają konkretne oferty banków wraz z informacjami o kosztach, jakie przyjdzie nam ponieść. Porównywarka wylicza wysokość miesięcznej raty, oprocentowanie i całkowitą kwotę do spłaty. Dzięki temu możemy swobodnie określić, czy stać nas na kredyt w konkretnej instytucji i jaki jest dla nas najkorzystniejszy. 

kredyty gotówkowe rankingRanking kredytów gotówkowych 2024

Gdy chcemy wziąć kredyt gotówkowy, ranking 2024 pomoże nam w znalezieniu najlepszej oferty. Dzięki temu zyskamy pewność, że nasze zdolności finansowe są wystarczające, a my nie narażamy się na zbyt wysokie koszty. Pamiętajmy, że zaciągnięcie zobowiązania wcale nie musi wiązać się z kłopotami finansowymi. W końcu w wielu przypadkach decydujemy się na taką opcję, aby sfinansować ważne potrzeby lub pokryć pilne wydatki. Nie chcemy więc, aby nasz budżet był widocznie zmniejszony. Na szczęście ranking kredytów gotówkowych 2024 zawiera wszystkie informacje o kosztach, przedstawiając najatrakcyjniejsze na rynku oferty. Nie musimy obawiać się o konieczność samodzielnego wyliczania wysokości RRSO czy miesięcznej raty. System automatycznie poda nam wszelkie dane, które są istotne podczas wnioskowania o kredyt.

Czy ranking kredytów jest wiarygodny?

Niezależnie od tego, czy przeglądamy ranking pożyczek online, czy ranking najlepszych kredytów, musimy wiedzieć, że tego typu zestawienia zawsze są przygotowywane przez specjalistów. Analitycy na podstawie dostępnych ofert i analizy szczegółowych warunków, układają listę najatrakcyjniejszych aktualnych kredytów na rynku. Dzięki temu my, jako konsumenci, nie musimy spędzać wielu godzin na samodzielnych wyliczeniach kosztów i szukaniu warunków na stronach www firm finansowych. W rankingu znajdziemy wszystkie informacje, które są niezbędne do podjęcia decyzji o zaciągnięciu zobowiązania. Dowiemy się także, jakie warunki należy spełnić oraz czy o kredyt czy pożyczkę możemy wnioskować przez internet. Pamiętajmy, że w Sieci znajdziemy wiele rozmaitych rankingów, które różnią się od siebie pod kilkoma względami. Możemy skorzystać np. z rankingu układanego na dany okres, np. konkretny miesiąc, czy też z rankingów rocznych. Układane są także zbiory najlepszych ofert pod względem warunków ich uzyskiwania. Przykładem może być ranking pożyczek dla zadłużonych lub ranking kredytów online. Niezależnie od tego, na które zobowiązanie się zdecydujemy, pamiętajmy, że rankingi przedstawiają wiarygodne i sprawdzone informacje. Korzystając z nich możemy mieć pewność, że decydujemy się na podpisanie umowy z pewnym źródłem na korzystnych warunkach. 

5/5 - (2 oddanych głosów)