Niezależnie od sytuacji finansowej wielu mieszkańców Torunia preferuje bezpośredni kontakt z doradcami finansowymi. Placówki Santandera dają taką możliwość, dzięki czemu konsumenci coraz częściej umawiają się na spotkania w stacjonarnych punktach obsługi klienta. Przyjrzyjmy się nieco bliżej temu, jak funkcjonuje ta instytucja na terenie Torunia.

santander infolinia
santander sesje
santander swift

Santander Toruń – lokalizacja i sposób działania placówek

Wszystkie placówki Santander Toruń dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. To bardzo ważne, gdyż mieszkańcy tego miasta to w dużej części prężnie rozwijający się przedsiębiorcy. Santander Bank Toruń posiada swoje stacjonarne punkty obsługi klienta zarówno w centrum, jak i na obrzeżach. Podczas doboru lokalizacji nowych lokali bank bierze pod uwagę:

 • Liczbę mieszkańców 
 • Wiek mieszkańców 
 • Poziom zainteresowania usługami finansowymi
 • Liczbę miejsc pracy
 • Procent bezrobocia

Toruń jest szybko rozwijającym się miastem, dlatego na jego terenie stale powstają nowe oddziały. Santander Toruń dokłada wszelkich starań, aby poziom obsługi klienta oraz dostępność placówek utrzymać na jak najlepszym poziomie.

Bank Santander Toruń – bankomaty i wpłatomaty w mieście

Praktycznie w każdej stacjonarnej placówce tej instytucji dostępne są wpłatomaty i bankomaty. Santander Toruń udostępnia tego typu maszyny wszystkim konsumentom. 

Uwaga! Wypłat gotówki mogą dokonywać także osoby posiadające konta w innych bankach.

Analizując usługi oraz sposób funkcjonowania tej instytucji można powiedzieć, że Santander Toruń doskonale wpisuje się w potrzeby mieszkańców tego miasta. Do głównych cech, jakimi wyróżniają się wpłatomaty i bankomaty tego banku, zaliczamy:

 • Prosty interfejs 
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Możliwość wykonywania transakcji bez użycia karty
 • Wypłacane nominały już od 10 złotych

Co ciekawe, wpłatomat Santander Toruń księguje każdą wpłatę środków w ciągu godziny od czasu jej realizacji. Dzięki temu coraz większa liczba konsumentów decyduje się na współpracę właśnie z tą instytucją.

Santander Toruń – stacjonarne usługi

Oprócz tego, że na miejscu można realizować operacje gotówkowe w bankomatach i wpłatomatach, dodatkowo bank pozwala na korzystanie z wielu możliwości w stacjonarnych punktach Santander Toruń. Placówki na terenie miasta umożliwiają:

 • Założenie nowego konta bankowego
 • Złożenie wniosku o kredyt hipoteczny lub gotówkowy
 • Zapoznanie się z aktualną ofertą produktów finansowych 

To jednak nie wszystko. Każdy, kto wybiera się do stacjonarnej placówki Santandera może liczyć na kompleksową obsługę oraz wiele opcji dostosowania propozycji współpracy do indywidualnych potrzeb.

Zachęcamy serdecznie do korzystania z usług Santandera w stacjonarnych lokalach znajdujących się w Toruniu. Wielu klientów docenia przede wszystkim profesjonalne podejście do każdej sprawy, dogodne godziny pracy oddziałów oraz bogatą ofertę produktów finansowych. Wystarczy umówić się na spotkanie z doradcą i zapoznać ze szczegółami przygotowanymi dla klientów indywidualnych i biznesowych.

5/5 - (2 oddanych głosów)