BNP Paribas – jak skontaktować się z doradcą?

Będąc klientem tej instytucji, warto wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z doradcą, aby poznać aktualną ofertę produktów finansowych. W przypadku BNP Paribas kontakt możliwy jest na kilka sposobów, a mianowicie:

  • Poprzez infolinię;
  • Osobiście w wybranym oddziale;
  • Korespondencyjnie;
  • Przez bankowość internetową.

Jak widać na powyższych przykładach, form kontaktu pomiędzy bankiem BNP Paribas a klientem jest wiele. Każda z nich ma swoje wady i zalety. W przypadku osobistej wizyty w oddziale można o wiele sprawniej dokonać autoryzacji konsumenta, a następnie przejść do bieżących spraw.

Co trzeba zrobić, dzwoniąc na infolinię BNP Paribas? Kontakt w ten sposób wymaga autoryzacji użytkownika w obecności konsultanta. Klient może zostać poproszony o podanie numeru klienta, PESEL, numeru dowodu lub innych danych potwierdzających tożsamość osoba dzwoniącej.

Bank BNP Paribas – kontakt dla klientów

infolinia

Infolinia dla klientów indywidualnych

+48 22 134 00 00 (tel. stacjonarny)

500 990 500 (komórka)

Infolinia czynna 24/7

infolinia

Infolinia dla klientów biznesowych – małe firmy

500 970 345 (komórka)

Infolinia czynna pon-pt w godzinach 8:00 – 20:00

infolinia

Infolinia dla klientów biznesowych – korporacje

+48 22 548 29 30 (ogólna infolinia)

Infolinia czynna pon-pt w godzinach 8:00 – 17:00

infolinia

Zastrzeganie kart

500 990 500 lub +48 828 828 828

Infolinia czynna 24/7

Bank BNP Paribas – adres korespondencyjny

W razie potrzeby dla klientów BGŻ BNP Paribas kontakt e-mail to nie jedyna opcja. Niezbędną dokumentację w razie potrzeby można przesłać na poniższy adres – najlepiej listem poleconym.

Bank BNP Paribas

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

bnp sesje księgowań
bnp swift
bnp zamknięcie konta

Jakie sprawy można załatwić na infolinii, a jakie osobiście w BNP Paribas?

W przypadku banku BNP Paribas infolinia pozwala na załatwienie wszelkich spraw związanych z prowadzeniem rachunku osobistego lub firmowego, odblokowania dostępu do bankowości elektronicznej oraz umożliwia autoryzację przelewów wykonywanych na większe kwoty niż zazwyczaj.

Jakie sprawy jednak da się załatwić, udając się do stacjonarnej placówki BGŻ BNP Paribas? Kontakt w ten sposób pozwala na szybkie załatwienie spraw związanych z kredytem hipotecznym lub zmianą danych osobowych.

To ważne! Z bankiem można też się skontaktować poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Każdy klient lub osoba zainteresowana współpracą otrzyma odpowiedź maksymalnie w ciągu 24 godzin od czasu przesłania formularza.

Bank BNP Paribas – jaka forma kontaktu jest najwygodniejsza?

Kontakt przez bankowość elektroniczną pozwala na skorzystanie z usługi, jaką jest pożyczka na dowód. Co to oznacza w praktyce? Każdy klient posiadający rachunek bankowy w tej instytucji, może w łatwy sposób skontaktować się przez internet z bankiem wnioskując o dodatkową pożyczkę bez zbędnych formalności. 

BNP Paribas – czat online

Dla konsumentów BGŻ BNP Paribas infolinia to pierwsza linia kontaktu w razie potrzeby, ale nie jedyna. Na oficjalnej stronie instytucji dostępny jest także czat online.

To ważne! Czat dostępny jest zarówno dla klientów banku, jak i osób nieposiadających jeszcze żadnej umowy z tą instytucją. 

Internetowy komunikator działa od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 21:30, natomiast w weekendy od 9:00 do 16:30. Dzięki temu każdy może uzyskać niezbędne informacje z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy dostęp do internetu, aby wygodnie połączyć się z konsultantem na czacie.

Kontakt z BNP Paribas – koszty

Wybierając bank BNP Paribas, infolinia dostępna jest dla klientów indywidualnych praktycznie przez całą dobę w określonych sprawach. Co ważne, koszt połączenia zawsze jest zgodny z taryfą danego operatora telekomunikacyjnego. To jedyne koszty, na jakie narażona jest osoba dzwoniąca na infolinię banku.

W przypadku kontaktu poprzez e-mail, czat online, formularze kontaktowe oraz osobistej wizyty w oddziale nie ma żadnych kosztów obsługi klienta. Wysyłka korespondencji tradycyjną formą na adres instytucji wiąże się tylko z opłatą usługi pocztowej.

BNP Paribas – kontakt w przypadku nieautoryzowanego dostępu do konta

Kiedy klient BNP zauważy niepokojące transakcje na koncie lub podejrzaną aktywność może natychmiast skontaktować się z bankiem poprzez infolinię, która jest czynna całodobowo. W ten sposób jest większa szansa wyeliminowanie ryzyka utraty środków z rachunku lub późniejszych nieprzyjemności z tym związanych. 

Zachęcamy do przeanalizowania wszystkich możliwych form kontaktu z bankiem BNP. Dzięki temu można dowiedzieć się, jak najlepiej i najszybciej załatwić konkretne sprawy w tej instytucji finansowej.

3/5 - (2 oddanych głosów)