Pożyczki i kredyty to temat, który nieustannie przewija się na wielu portalach internetowych o tematyce finansowej. Wynika to z tego względu, iż coraz większa liczba konsumentów na terenie całego kraju wykazuje zainteresowanie tego typu usługami. Chęć nabycia dóbr bez potrzeby długotrwałego oszczędzania lub nagłe sytuacje kryzysowe w życiu powodują, że kredyty gotówkowe często są jedynym dobrym rozwiązaniem na wyjście z kłopotów finansowych. Wiele instytucji posiada w swojej ofercie ten typ pożyczek, jednak to ING wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dostosował swoją ofertę tak, aby każdy klient mógł wybrać dogodną dla siebie opcję wraz z odpowiednim terminem spłaty zobowiązania. Warto sprawdzić, jaka jest propozycja tego banku i na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy pożyczkowej.

RANKING KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH >>

Kredyt gotówkowy w ING – czym się wyróżnia?

W przypadku instytucji ING kredyt gotówkowy jest bardzo dobrą opcją, gdyż wyróżnia się atrakcyjnie niskim oprocentowaniem, brakiem początkowych opłat oraz stosunkowo dużymi kwotami pożyczek zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Kredyty gotówkowe tej instytucji cieszą się coraz większą popularnością ze względu na przejrzyste warunki kredytowania oraz możliwość uzyskania gotówki nawet w ten sam dzień, w którym został złożony wniosek o jego udzielenie. Należy też zwrócić uwagę na to, że kredyt gotówkowy ING może zostać zaciągnięty na dowolny cel przy maksymalnym okresie spłaty wynoszącym nawet 10 lat. Samo złożenie wniosku jest dziecinnie proste i nie wymaga wizyty w placówce bankowej. Wszystkie formalności można załatwić praktycznie od ręki, a dla klientów, którzy posiadają już konto bank ING, przygotował specjalną ofertę z większymi kwotami do uzyskania.

Inne kredyty od ING

ing kredyt konsolidacyjny
ing kredyt hipoteczny
ing kredyt firmowy

Kalkulator kredytu gotówkowego w ING – jak działa?

Warto wiedzieć, jakie funkcjonalności dodatkowe oferuje bank ING. Kalkulator kredytu gotówkowego to wygodne rozwiązanie umożliwiające wszystkim konsumentom dokładne wyliczenie kosztów całkowitych kredytowania oraz wykonania symulacji spłaty zobowiązania. To bardzo wygodne, gdyż dzięki temu wszyscy klienci mogą sprawdzić swoje możliwości i określić, czy spłata kredytu nie będzie stanowić większego problemu na dłuższy czas. W przypadku ING – kredyt gotówkowy kalkulator jest dostępny przez całą dobę bez żadnych dodatkowych opłat. Każdy konsument może ustalić dowolną kwotę i okres spłaty suwakiem i poznać w ciągu kilku sekund oprocentowanie, miesięczną ratę oraz całkowite koszty kredytowania. Kalkulator kredytu gotówkowego ING to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na analizę swoich możliwości bez potrzeby wychodzenia z domu.

ing kredyt gotówkowy kalkulator

źródło: ing.pl

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy w ING?

Nie każdy wie, jak wygląda składanie wniosku w ING. Kredyt gotówkowy nie wymaga dostarczania dokładnej i wielostronicowej dokumentacji tak, jak w przypadku kredytów hipotecznych. Wniosek można złożyć w stacjonarnej placówce tej instytucji oraz przez internet uzupełniając jedynie formularz kontaktowy swoimi prawdziwymi danymi z dowodu osobistego. Bank po sprawdzeniu zdolności kredytowej wnioskodawcy przesyła do niego ostateczną ofertę, a wypłata gotówki może odbyć się nawet w ten sam dzień roboczy. Pożyczka gotówkowa to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chwilowo znajdują się w cięższej sytuacji finansowej lub potrzebują nagłego zastrzyku gotówki. 

Kredyt gotówkowy ING – wady i zalety

Jak każda usługa finansowa, także pożyczka na raty w formie kredytu gotówkowego ma swoje wady i zalety. Głównym atutem tego rozwiązania w tej instytucji jest przejrzystość warunków, niskie oprocentowanie oraz duże możliwości indywidualnego dostosowania kwoty i okresu spłaty zobowiązania. W przypadku ING, oprocentowanie kredytu jest także dużym plusem, gdyż jest stosunkowo niskie, nie generując przy tym ogromnych kosztów kredytowania. Minusem zaciągnięcia pożyczki gotówkowej jest ograniczenie kwotowe oraz czasowe odnoszące się do maksymalnego okresu spłaty, jednak w przypadku banku ING te dwie składowe plasują się na dość wysokim poziomie.

Czy warto zaciągnąć kredyt gotówkowy w ING?

Zdecydowanie warto zainteresować się ofertą pożyczki gotówkowej w tej instytucji. Oprocentowanie kredytu ING jest dość niskie, dlatego klienci coraz częściej decydują się na tę formę pozyskiwania dodatkowej gotówki. Na co jednak zwrócić uwagę w przypadku nawiązywania współpracy z bankiem ING? Kredyt gotówkowy – opinie są na tyle dobre, że oferta tej instytucji nie powinna budzić żadnych wątpliwości, dlatego każdy nowy klient decydujący się na zaciągnięcie zobowiązania nie musi obawiać się żadnych ukrytych opłat lub haczyków.

Podobne wpisy

5/5 - (1 oddanych głosów)