W Polsce działa obecnie wiele instytucji finansowych, które świadczą swoje usługi zarówno przez Internet, jak i stacjonarnie. Jakie usługi bankowe dostępne są w polskich miastach? Czy warto udać się do oddziału Citi Handlowy? Sprawdźmy, w jaki sposób są rozmieszczone punkty obsługi konsumenta tej instytucji finansowej.

Wybierz miasto z poniższej listy i sprawdź lokalizację oraz godziny pracy oddziałów

Citi Handlowy oddziały – jak są rozmieszczone w kraju?

Jeśli chodzi o bank Citi Handlowy oddziały w całej Polsce znajdują się głównie w większych miastach. Nie oznacza to jednak, że mniejsze miejscowości zostały pominięte przez tę instytucję. Inne banki tak, jak Citi Handlowy biorą pod uwagę przede wszystkim:

 • liczbę mieszkańców;
 • poziom rozwoju infrastruktury miasta;
 • bliskość parkingów;
 • ilość miejsc pracy na danym terenie;
 • poziom zainteresowania usługami bankowości stacjonarnej;
 • wiek mieszkańców.

Jeśli chodzi o Citi Handlowy oddziały są dość równomiernie rozmieszczone po całej Polsce. Warto mieć na uwadze fakt, że każdy oddział Citi Handlowy przyjmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Osoby posiadające konta bankowe, mogą niezależnie od miejsca zamieszkania korzystać ze stacjonarnej obsługi w wybranych placówkach.

Analizując bank Citi Handlowy placówki w każdym większym mieście znajdują się zarówno w samym centrum, jak i na obrzeżach aglomeracji miejskiej. Dzięki temu wszyscy konsumenci mogą zdecydować. Co ciekawe, Citi Bank odziały na terenie całego kraju, funkcjonują w godzinach dopasowanych do potrzeb wszystkich konsumentów.

Jak pracują placówki Citi Handlowy w Polsce?

Każda placówka Citi Handlowy dopasowana jest pod względem usług do potrzeb mieszkańców danej miejscowości. Praktyczne każdy może udać się na spotkanie z doradcą we wszystkie dni robocze, ale tylko w godzinach funkcjonowania wybranego oddziału. 

Czym wyróżniają stacjonarne punkty obsługi konsumenta Citi Handlowy? Do najistotniejszych aspektów związanych z pracą oddziałów, zaliczamy:

 • dobrze dopasowane godziny pracy do potrzeb konsumentów;
 • bogata oferta produktów finansowych; 
 • obsługa klientów indywidualnych i biznesowych;
 • doświadczona kadra doradców finansowych;
 • możliwość załatwienia wielu spraw od ręki.

Oprócz tego w każdej stacjonarnej placówce dostępny jest bankomat Citi Handlowy – zarówno dla klientów banku, jak i osób posiadających konta w innych instytucjach.

Citi Handlowy – bankomaty i wpłatomaty

Darmowe bankomaty Citi Handlowy dostępne są praktycznie na terenie całego kraju. Warto jednak wiedzieć, że tylko konsumenci banku mogą w 100% bez prowizji korzystać z transakcji polegających na wpłatach i wypłatach środków. W Citi Bank bankomaty i wpłatomaty to przede wszystkim:

 • dotykowe ekrany;
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • dostęp do transakcji bez użycia karty płatniczej;
 • brak ukrytych kosztów;
 • dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Konsumenci posiadający konta osobiste i firmowe mogą komfortowo korzystać z transakcji tego typu w całej Polsce. Co warto wiedzieć na temat banku Citi Handlowy? Które bankomaty bez prowizji dostępne są dla klientów? Ciekawe jest to, że darmowe bankomaty Citi Handlowy to także maszyny należące do sieci Euronet. Jest to ogromne udogodnienie dla klientów korzystających z transakcji gotówkowych w miejscach publicznych, jak np. Galerie Handlowe. W takich miejscach można bez problemu znaleźć bankomat lub wpłatomat Euronet.

Jak jednak działają wpłatomaty tej instytucji? Bardzo podobnie jak Citi Handlowy bankomaty. Bez prowizji można realizować operacje polegające na wpłatach środków z wykorzystaniem urządzeń tego typu.

Konsumenci w Polsce mogą też wpłacać i wypłacać środki w stacjonarnych placówkach. Trzeba jednak liczyć się z koniecznością opłacenia dodatkowej prowizji za obsługę kasową.

Jakie sprawy można załatwić w oddziałach Citi Handlowy?

Będąc klientem Citi Handlowego można korzystać bez żadnych ograniczeń z usług stacjonarnych. Doradcy finansowi dostępni są w każdej placówce w celu rozwiązywania problemów konsumentów. Udając się do stacjonarnego punktu obsługi w dowolnym mieście, można załatwić takie sprawy, jak:

 • wnioskowanie o kredyty i pożyczki;
 • zmiana danych osobowych lub teleadresowych;
 • wydanie dyspozycji wykonania przelewu;
 • wpłata lub wypłata środków;
 • blokada lub odblokowanie kart płatniczych;
 • odblokowanie dostępu do serwisu transakcyjnego;
 • i wiele innych…

Warto zaznaczyć, że Citi Handlowy bezpłatne bankomaty ma w pobliżu każdej swojej placówki oraz w miejscach użytku publicznego.

Uwaga! Wizytę w punkcie obsługi klienta można umówić wcześniej online, aby uniknąć kolejek w placówce. 

Średni czas obsługi konsumentów wynosi najczęściej kilkanaście minut w zależności od sprawy, z jaką przychodzi się do doradcy finansowego. Na miejscu Citi Handlowy oferuje takie produkty finansowe, jak:

 • kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne;
 • konta bankowe;
 • karty kredytowe;
 • pożyczki gotówkowe;
 • konta walutowe;
 • i inne…

Korzystanie ze stacjonarnych usług bankowych tej instytucji, to bardzo dobra decyzja dla wszystkich klientów Citi Handlowy. Jakie bankomaty za darmo dostępne są w pobliżu placówek i nie tylko? To głównie urządzenia należące do tego banku oraz sieci Euronet.

Opinie konsumentów o Citi Handlowy

Aby utwierdzić się w przekonaniu, że warto zostać klientem instytucji, wystarczy poznać recenzje zadowolonych konsumentów na temat funkcjonowania tego banku. Citi Handlowy bankomaty udostępnia swoim klientom całkowicie za darmo, co przekłada się na pozytywne odczucia wielu z nich. Opinie o Citi Handlowy klarownie przedstawiają, że zadowoleni konsumenci doceniają takie aspekty, jak:

 • bogatą ofertę produktów finansowych;
 • możliwość dopasowania usług do swoich indywidualnych potrzeb;
 • brak ukrytych opłat po zaciągnięciu kredytów w placówkach;
 • wiele oddziałów na terenie całej Polski;
 • wygodny dostęp do wpłatomatów i bankomatów przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

To tylko niektóre z czynników, jakie wpływają na odczucia konsumentów na temat banku Citi handlowy. Wypłaty z bankomatów odbywają się szybko, w placówkach nie ma zbyt dużych kolejek, a oferta jest dopasowana do zmieniających się potrzeb klientów. Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie swoich klientów, co przekłada się jednocześnie na coraz lepsze opinie o instytucji. Z roku na rok odnotowywane są wzrosty liczby klientów aktywnie korzystających z usług finansowych. To wyznacznik, który mówi o tym, iż warto zapoznać się ze stacjonarną ofertą banku.

Gdzie sprawdzić godziny pracy placówek Citi Handlowy?

Dokładne godziny pracy poszczególnych stacjonarnych punktów obsługi konsumenta Citi Handlowy można wygodnie sprawdzić na oficjalnej stronie banku. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę, podać miejscowość i wybrać punkt obsługi. Oprócz godzin pracy, przez Internetm można też zdobyć numer telefonu do oddziału, a także umówić się wcześniej na spotkanie z doradcą. Trzeba zaznaczyć, iż instytucja zatrudnia tylko wykwalifikowanych doradców finansowych, którzy pomagają klientom nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach.

Jak przygotować się do wizyty w placówce Citi Handlowego?

Ta firma świadczy usługi zarówno online, jak i stacjonarnie. Każdy, kto wybiera się na wizytę w placówce tego banku, powinien się do tego odpowiednio przygotować. Podstawowym dokumentem wymaganym przy weryfikacji konsumenta jest dowód tożsamości. Bez niego na miejscu nie da się załatwić praktycznie żadnej sprawy. Warto o tym pamiętać, gdyż w przeciwnym razie wizyta w placówce zakończy się rozczarowaniem.

Kiedy jednak mamy już dowód osobisty, wystarczy okazać go pracownikowi banku. Ten na podstawie danych weryfikuje tożsamość i rozpoczyna procedurę obsługi konsumenta. Doradcy doskonale wiedzą, jak zająć się klientem, dlatego dopasowują proponowaną ofertę bezpośrednio do ich potrzeb. To jednak nie wszystko. Wizyta w stacjonarnej placówce w przypadku wnioskowania o kredyt hipoteczny wiąże się też z koniecznością przedstawienia dokumentacji takiej, jak: zaświadczenia o dochodach, umowa notarialna i wiele innych dokumentów wymaganych do poprawnego złożenia wniosku o udzielenie finansowania.

Czy warto zostać klientem Citi Handlowy?

Zdecydowanie warto zostać klientem banku Citi Handlowy, chociażby ze względu na wysoką jakość świadczonych usług, a także bogatą ofertę produktów finansowych. Ogólnodostępne i przede wszystkim DARMOWE bankomaty i wpłatomaty to również nie wszystko. Każdy, kto posiada rachunek indywidualny lub firmowy w tym banku, może bez większych ograniczeń korzystać z pomocy stacjonarnych doradców finansowych.

Warto także nadmienić, że placówki Citi Handlowy w Polsce wyposażone są w szereg udogodnień, które umożliwiają korzystanie z usług bankowych osobom niepełnosprawnym. Zaliczamy do nich np. podjazdy dla wózków inwalidzkich, pomoc tłumacza polskiego języka migowego oraz dzwonek przywołujący pracownika banku w razie potrzeby na zewnątrz do pomocy przy wejściu do oddziału.

Dodatkowe produkty oraz informację

citi handlowy kredyt gotówkowy
citi handlowy sesje
citi handlowy infolinia
5/5 - (1 oddanych głosów)