Katowice to miasto znajdujące się praktycznie w samym centrum województwa śląskiego. Większość mieszkańców tej miejscowości poszukuje jak najwygodniejszego dostępu do usług bankowości stacjonarnej. Jakich ofert poszukują konsumenci? Sprawdźmy, co proponuje Citi Bank w Katowicach.

citi handlowy infolinia
citi handlowy sesje
citi handlowy swift

Citi Bank Katowice – jak rozmieszczone są placówki w mieście?

Na terenie Katowic działa wiele instytucji finansowych, które dokładają wszelkich starań, by przyciągnąć uwagę konsumentów. Citi Bank Katowice to przedsiębiorstwo, które świetnie radzi sobie w zmieniającym się świecie. Klienci stale zmieniają swoje potrzeby, co przekłada się na konieczność dostosowywania oferty bankowej do ich preferencji. Citi Handlowy Katowice świetnie radzi sobie z tym zadaniem. W tym przypadku warto uwzględnić samo rozmieszczenie placówek tej instytucji. Bank podczas otwierania nowych oddziałów bierze pod uwagę takie aspekty, jak:

 • bliskość miejsc pracy;
 • stopień rozwoju miasta;
 • obecność przystanków komunikacji miejskiej;
 • bliskość parkingów;
 • liczbę i wiek mieszkańców.

Warto także wiedzieć, że CitiBank Katowice analizuje potrzeby konsumentów, przeprowadzając liczne badania. Dzięki temu o wiele lepiej dopasowuje lokalizacje swoich oddziałów. Konsumenci na terenie Katowic mają więc wygodny dostęp do stacjonarnych punktów obsługi konsumenta bez względu na rejon zamieszkania miasta.

Jak działają placówki Citi Handlowy w Katowicach?

Bank Citi Handlowy Katowice ma swoje placówki głównie w pobliżu centrum miasta. To właśnie w tych miejscach dostępne są bankomaty i wpłatomaty dla wszystkich klientów bankowości indywidualnej i biznesowej. W Citi Handlowy Katowice godziny otwarcia dopasowane są tak, aby dostęp do usług stacjonarnych mieli mieszkańcy, którzy pracują w ciągu dnia. Doradcy finansowi dostępni są najczęściej od godzin porannych do późnego popołudnia. Dzięki temu każdy z mieszkańców może udać się na spotkanie z pracownikiem banku wtedy, kiedy tylko chce.

Citi Handlowy Katowice – jak realizowane są transakcje gotówkowe?

Jeśli chodzi o Citi Handlowy Katowice, placówki udostępniają bankomaty i wpłatomaty praktycznie we wszystkich swoich oddziałach. Transakcje gotówkowe zrealizujemy także za darmo w urządzeniach należących do sieci Euronet. Każdy, kto ma w Citi Handlowy konto osobiste może korzystać bez dodatkowych opłat ze sprzętu do wpłat i wypłat gotówki. Transakcje tego typu zrealizujemy także bezpośrednio w oddziałach w punkcie kasowym. Trzeba jednak pamiętać, iż tego typu operacje wymagają opłacenia dodatkowej prowizji na rzecz banku.

Jakie udogodnienia udostępnia bank Citi Handlowy w Katowicach?

CitiBank Katowice oddziały to głównie szereg udogodnień dla wszystkich konsumentów. Udając się na spotkanie z doradcą do stacjonarnego punktu obsługi, można liczyć na takie usługi i ulepszenia, jak:

 • udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • pomoc doradców w każdym zakresie;
 • dogodne godziny pracy;
 • brak ukrytych opłat;
 • pomoc tłumaczy polskiego języka migowego.

Co jeszcze warto wiedzieć o Citi Handlowy? Oddziały Katowice dają swoim klientom gwarancję, że każda sprawa zostanie załatwiona od ręki i z należytą dokładnością. Warto mieć na uwadze fakt, że bank w placówkach zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. 

Jakie sprawy da się załatwić w placówkach Citi Handlowego w Katowicach?

Jakie sprawy można załatwić, będąc mieszkańcem miasta – Katowice? Citi Handlowy obsługując swoich kontrahentów na miejscu, pozwala na załatwienie takich spraw, jak:

 • złożenie wniosku o kredyt gotówkowy, hipoteczny, konsolidacyjny;
 • otwarcie nowego rachunki firmowego, osobistego lub oszczędnościowego;
 • zapoznanie się z aktualną ofertą banku;
 • odblokowanie dostępu do serwisu transakcyjnego;
 • blokada zaginionych kart płatniczych.

Konto oszczędnościowe Citi Handlowy to świetna opcja dla osób chcących bezpiecznie ulokować swoje oszczędności. Zdecydowanie warto udać się do stacjonarnego punktu obsługi konsumenta, aby otworzyć nowy rachunek lub załatwić jakąkolwiek inną sprawę. Doradcy finansowi w placówkach dokładają wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów. Osoby poszukujące profesjonalnej obsługi klienta powinny udać się do stacjonarnej placówki tego banku. Dodatkowo lokaty Citi Handlowy są świetnie oprocentowane, co przekłada się na możliwość wypracowania dodatkowych zysków pasywnych. 

W jaki sposób skontaktować się z bankiem Citi Handlowy w Katowicach?

Kontakt z bankiem Citi Handlowy w Katowicach jest bardzo prosty. Najłatwiejszą opcją wydaje się kontakt telefoniczny, jednakże w ten sposób nie załatwimy wszystkich spraw. Złożenie wniosku o kredyt lub założenie nowego rachunku wymaga osobistej wizyty w placówce tej instytucji. Konsumenci banku na terenie Katowic mają wiele możliwości kontaktu z bankiem. W prostych sprawach związanych z odblokowaniem dostępu do serwisu transakcyjnego lub potwierdzeniem przelewu, wystarczy kontakt z infolinią. Jeśli jednak sprawy są poważniejsze i wymagają złożenia dokumentacji, musimy udać się do wybranego oddziału w jego godzinach pracy.

Opinie o banku Citi Handlowy w Katowicach – co mówią konsumenci?

Klienci tej instytucji stale wystawiają nowe recenzje na temat świadczonych usług. Opinie o Citi Handlowy zazwyczaj są pozytywne i wskazują na takie aspekty, jak:

 • dogodne godziny pracy;
 • wykwalifikowana kadra pracowników w oddziałach;
 • bogata oferta produktów finansowych;
 • możliwość dostosowania usług do indywidualnych potrzeb;
 • wiele udogodnień dostępnych w stacjonarnych placówkach banku.

Analizując opinie konsumentów, można stwierdzić, iż nawiązanie współpracy z tą instytucją to świetna decyzja. Każdy, kto szuka wygodnego dostępu do zarządzania swoimi finansami i nowoczesnego podejścia do obsługi klienta, powinien zainteresować się propozycją współpracy Citi Handlowego.

Dla mieszkańców Katowic jest to świetna opcja. Wybierając ten bank, otrzymujemy gwarancję, że ulokowane na środki na koncie są bezpieczne niezależnie od tego, czy jesteśmy klientem indywidualnym, czy biznesowym. Podsumowując, warto udać się do placówki Citi Banku w Katowicach, by zapoznać się z ofertą i podpisać umowę.

5/5 - (1 oddanych głosów)