Wrocław to prężnie rozwijające się miasto, gdzie z roku na rok zwiększa się liczba mieszkańców. Osoby poszukujące nowego miejsca do życia lub po prostu pragnące zmian powinny zainteresować się tą miejscowością. Warto jednak dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonują placówki bankowe CA na tym terenie. Poniżej zamieszczone są najistotniejsze informacje w tym temacie.

credit agricole infolinia
credit agricole sesje
credit agricole swift

Credit Agricole Wrocław – rozmieszczenie oddziałów na terenie miasta

Credit Agricole Wrocław posiada wiele swoich stacjonarnych oddziałów na terenie tej miejscowości. Warto wiedzieć, że poszczególne punkty obsługi konsumenta wyposażone są najczęściej w:

 • bankomaty;
 • wpłatomaty;
 • punkty obsługi kasowej.

Credit Agricole bank Wrocław to instytucja, która stawia przede wszystkim zadowolenie swoich klientów, dlatego stale otwiera nowe punkty obsługi na terenie miasta. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek inwestycji polegającej na założeniu nowych oddziałów bank Credit Agricole uwzględnia takie aspekty, jak:

 • liczbę mieszkańców;
 • wiek potencjalnych klientów;
 • poziom rozwoju infrastruktury miejskiej; 
 • bliskość sklepów i parkingów.

Dlaczego wszystkie powyższe aspekty są uwzględniane przy otwieraniu placówek Credit Agricole? Oddział Wrocław w każdym przypadku powinien być ogólnodostępny dla wszystkich mieszkańców. Z tego względu te otwierane są zawsze w pobliżu darmowych parkingów oraz przystanków autobusowych lub tramwajowych. Dzięki temu klienci w wygodny sposób mogą przedostać się do placówki z dowolnego miejsca na terenie miasta.

Oddziały Credit Agricole Wrocław – w jakich sprawach się przydają?

W przypadku Credit Agricole Wrocław oddziały obsługują zarówno klientów indywidualnych, biznesowych, jak i korporacyjnych. Na miejscu można z powodzeniem załatwić takie sprawy, jak:

 • wnioskowanie o kredyt gotówkowy, hipoteczny, konsolidacyjny;
 • wnioskowanie o pożyczkę gotówkową;
 • złożenie dyspozycji wykonania przelewu;
 • wpłata lub wypłata środków z konta;
 • zmiana danych osobowych i teleadresowych.

Wszystkie oddziały Credit Agricole we Wrocławiu oprócz powyższych czynności realizują także obsługę kasową konsumentów, ale w tym przypadku trzeba liczyć się z dodatkową prowizją za transakcje gotówkowe.

Uwaga! Godziny pracy poszczególnych punktów obsługi klienta mogą być różne w zależności od lokalizacji oraz dni tygodnia. Aby sprawdzić dokładną dostępność warto wejść na stronę Internetową banku.

Co jeszcze warto wiedzieć o Credit Agricole Wrocław? Placówki oprócz dogodnych godzin pracy zatrudniają wykwalifikowanych doradców finansowych, dzięki czemu załatwienie praktycznie każdej sprawy odbywa się szybko i  bez zbędnych opóźnień.

Transakcje gotówkowe Credit Agricole Wrocław

Na terenie tej miejscowości wszyscy mieszkańcy korzystający z usług bankowych CA mogą też liczyć na komfortowy dostęp do urządzenia, jakim jest wpłatomat. Credit Agricole Wrocław wszystkie swoje maszyny do wpłat gotówki udostępnia w większości oddziałów na terenie miasta. Zarówno wpłatomat, jak i bankomat Credit Agricole Wrocław to wiele funkcjonalności takich, jak:

 • dotykowe ekrany;
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych;
 • dostęp do transakcji bez użycia karty;
 • darmowa wpłata i wypłata gotówki;
 • dostęp przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Jak widać, wszyscy posiadacze rachunku bankowego w tej instytucji mogą realizować operacje gotówkowe zarówno w placówkach, jak i wszędzie tam, gdzie znajdują się wpłatomaty i bankomaty należące do tego banku.

O tym warto pamiętać… dostęp do bankomatów i wpłatomatów jest w 100% darmowy dla wszystkich osób korzystających z konta osobistego, firmowego lub oszczędnościowego w CA.

Credit Agricole Wrocław Legnicka

Jednym z oddziałów jest Credit Agricole Wrocław Legnicka 48. W tej placówce przyjmowani są zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Dla klientów tego punktu dostępny jest płatny parking w pobliżu oraz bankomat i wpłatomat. Interesanci są przyjmowani w dni robocze od 10:00 do 17:00.

Credit Agricole Powstańców Śląskich Wrocław

Bank Credit Agricole Powstańców Śląskich Wrocław to jeden z punktów, który dostępny jest praktycznie dla wszystkich mieszkańców mieszkających w południowej części miasta. Oddział dostępny jest w godzinach od 10:00 do 17:00 oraz umożliwia wypłatę gotówki w punkcie kasowym lub bankomacie. Dodatkowo na wizytę w tej placówce można umówić się online w celu uniknięcia stania w kolejce.

Credit Agricole Wrocław Strzegomska

Credit Agricole Wrocław Strzegomska działa w poniedziałku, wtorki, czwartki i piątki od 10:00 do 17:00. Warto jednak nadmienić, że w czwartek konsumenci mogą skorzystać z usług bankowych w wydłużonych godzinach aż do 18:00.

Credit Agricole Wrocław Armii Krajowej

Mieszkańcy południowej części miasta mogą wygodnie skorzystać z obsługi stacjonarnej w zakresie zamknięcia konta, otworzenia lokaty oraz wielu innych usług bankowych. Credit Agricole Wrocław Armii Krajowej przystosowane jest do przyjmowania klientów niepełnosprawnych oraz w pobliżu punktu znajdują się liczne darmowe parkingi, z których mogą korzystać wszyscy klienci. Dodatkowo w pobliżu banku jest wiele sklepów i firm usługowych. 

Credit Agricole Wrocław Orląt Lwowskich

Credit Agricole Wrocław Centrala to punkt, w którym znajdują się wszystkie najważniejsze działy tej instytucji. Na miejscu można załatwić wszelkie sprawy związane z kredytem hipotecznym, gotówkowym, prowadzeniem rachunku firmowego oraz indywidualnego. Godziny dostępności doradców są zmienne, dlatego przed udaniem się na spotkanie warto sprawdzić je na stronie Internetowej banku. Credit Agricole Wrocław Orląt Lwowskich to punkt, który jest największy pod względem powierzchni dostępnej dla konsumentów.

Credit Agricole Wrocław Jedności Narodowej

Bank Credit Agricole Wrocław Jedności Narodowej to punkt, który stawia przede wszystkim na wysoką jakość obsługi klienta niezależnie od pory dnia. Dodatkowo na miejscu dostępny jest wpłatomat oraz bankomat, dzięki czemu transakcje gotówkowe można realizować całkowicie za darmo przez całą dobę. Doradcy w tym miejscu dostępni są dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Bank Credit Agricole Wrocław – czym się wyróżnia spośród innych?

Bank Credit Agricole Wrocław wyróżnia się spośród innych instytucji finansowych w tym mieście przede wszystkim takimi aspektami, jak:

 • dogodne godziny pracy;
 • bogata oferta produktów finansowych;
 • doskonała lokalizacja wszystkich placówek;
 • nieograniczony dostęp do wpłatomatów i bankomatów;

Czym jeszcze wyróżnia się Credit Agricole? Placówki Wrocław zatrudniają przede wszystkim wykwalifikowanych pracowników, którzy dostępni są dla klientów praktycznie w każdym zakresie. Udając się do stacjonarnego punktu obsługi konsumenta, można przede wszystkim zdobyć informacje o aktualnej ofercie produktów finansowych, założyć nowe konto oraz odblokować dostęp do serwisu transakcyjnego.

Jak założyć konto w Credit Agricole Wrocław?

Aby założyć rachunek firmowy i indywidualny w placówkach CA na terenie Wrocławia, wystarczy:

 1. Udać się do dowolnej placówki na terenie miasta.
 2. Zabrać ze sobą dowód osobisty.
 3. Poświęcić maksymalnie 15 minut na dopełnienie formalności.

Oczywiście załatwienie tego typu spraw w oddziałach CA Wrocław odbywa się praktycznie natychmiastowo, a więc konsumenci chcący skorzystać z oferty banku nie muszą czekać długo w kolejkach. Decydując się na współpracę z tym bankiem na terenie miasta, warto też rozważyć możliwość zaciągnięcia kredytów hipotecznych i gotówkowych, które są atrakcyjnie oprocentowanie oraz można je spłacać na indywidualnie dopasowanych warunkach.

Jak wziąć kredyt w banku Credit Agricole Wrocław? Jakie dokumenty będą potrzebne?

W banku Credit Agricole Wrocław można zaciągnąć wiele zobowiązań finansowych. Warto jednak wiedzieć, jakie dokumenty będą wymagane podczas załatwiania tego typu spraw na miejscu w stacjonarnych punktach obsługi konsumenta. Każdy, kto zdecyduje się na złożenie wniosku o kredyt, musi posiadać:

 1. Aktualny dowód osobisty.
 2. Uzupełniony wniosek.
 3. Zaświadczenia o dochodach w przypadku zobowiązań na większe kwoty.

To podstawowa dokumentacja, jaka jest wymagana podczas wnioskowania o nowe zobowiązanie finansowe w CA.

Czy warto zostać klientem banku Credit Agricole na terenie Wrocławia?

Zdecydowanie warto zostać klientem tego banku działającego na terenie Wrocławia, chociażby ze względu na dogodne godziny pracy placówek oraz wykwalifikowaną kadrę doradców finansowych, którzy pomagają konsumentom nie tylko w obsłudze bieżących produktów finansowych, ale także w razie sytuacji kryzysowych np. utraty dostępu do serwisu transakcyjnego.

Wystarczy udać się do dowolnej placówki CA na terenie Wrocławia, zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości i to wszystko, co trzeba zrobić, aby zostać nowym klientem tej instytucji finansowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów finansowych, które w każdym zakresie są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego konsumenta mieszkającego we Wrocławiu. Innowacyjność, ogólnodostępność oraz doskonałe opinie konsumentów to trzy cechy wyróżniające oddziały CA we Wrocławiu.

Sprawdź również:

5/5 - (1 oddanych głosów)