Wiele firm działających w Polsce ma pewne problemy z zachowaniem płynności finansowej lub po prostu samodzielnym pokryciem kosztów związanych np. z inwestycjami. Jak jednak działają kredyty firmowe? Czy warto zdecydować się na współpracę z VeloBank (dawniej: Getinbank) w tym zakresie?

Kredyt firmowy VeloBank – kto może z niego skorzystać?

Z usługi, jaką jest kredyt dla firm Velo Bank może skorzystać każdy przedsiębiorca niezależnie od tego czy posiada konto firmowe w tej instytucji, czy też nie. Oferta banku skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców w kraju, którzy chcą zadbać o płynność finansową swojej działalności gospodarczej lub po prostu potrzebują wygodnej formy pozwalającej na sfinansowanie pewnych inwestycji.

RANKING KREDYTÓW FIRMOWYCH >>

Inne kredyty VeloBanku

velobank kredyt gotówkowy
velobank kredyt hipoteczny
velobank kredyt konsolidacyjny

VeloBank kredyt firmowy – rodzaje

W VeloBank kredyt firmowy dostępny jest w wielu różnych opcjach zależnych od potrzeb przedsiębiorcy. Do najpopularniejszych typów, w jakich występuje kredyt firmowy, zaliczamy:

 1. Kredyty na bieżącą działalność w rachunku bieżącym lub obrotowy

Zobowiązania przydzielane na bieżącą działalność gospodarczą przyznawane są w walutach PLN, EUR, USD, a sam okres kredytowania może wynosić do 36 miesięcy. Ważne jest również to, że maksymalna kwota finansowania zależy od indywidualnej zdolności kredytowej przedsiębiorstwa, a w ramach kredytu na bieżącą działalność nie jest wymagane zabezpieczenie rzeczowe.

Kredyt obrotowy VeloBank to wygodne rozwiązanie, które zapewnia płynną działalność, dzięki możliwości uregulowania np. faktur z dostawcami. Wiele walut do wyboru, różne okresy kredytowania oraz wysokość zobowiązania dostosowana do potrzeb przedsiębiorcy to główne cechy, jakimi wyróżnia się kredyt firmowy VeloBank.

2. Finansowanie wieloproduktowe

Ta forma finansowania dla firm polega na przyznaniu limitu kredytowego na spłatę aktualnych zobowiązań finansowych. W ramach takiej współpracy klient otrzymuje wygodny dostęp do: kredytu w rachunku bieżącym, odnawialnego, obrotowego oraz akredytywy bankowej.

3. Kredyty inwestycyjne

W Velo Bank kredyt firmowy dostępny jest również na dowolną inwestycję związaną z powiększeniem majątku trwałego. Pozwala na kwotę finansowania do 100% wartości nakładów netto na inwestycję. Co ciekawe, w tym przypadku VeloBank kredyt dla firm udziela na okres do 120 miesięcy. Opcjonalnie każdy klient może skorzystać też z okresu karencji, czyli zawieszenia spłaty rat kapitałowych.

4. Finansowanie hipoteczne

W przypadku VeloBank kredyt dla firm tego typu to już czwarta propozycja finansowania dla przedsiębiorców. Jeśli firma chce kupić nieruchomość jako nową siedzibę, może starać się w tym banku o kredyt hipoteczny.

To ważne! W przypadku pożyczek gospodarczych czas spłaty wynosi do 180 miesięcy, a maksymalna kwota kredytu to 75% wartości nieruchomości. 

 1. Kredyt samochodowy

Ta forma finansowania wyróżnia się RRSO poniżej 10% oraz decyzją o przyznaniu nawet w ciągu 2 godzin. Dla nowych pojazdów czas kredytowania wynosi do 144 miesięcy, natomiast w przypadku używanych 120 miesięcy. Minimum formalności, opcja finansowania dodatkowego wyposażenia pojazdu i jasne warunki współpracy to główne atuty VeloBank. Kredyt firmowy na samochód jest jednym z najczęściej wybieranych przez konsumentów tej instytucji. 

Kredyt firmowy VeloBank – jaki wybrać?

Aby wybrać jak najlepszy kredyt dla swojego przedsiębiorstwa, warto skorzystać z możliwości, jakie daje Internetowy ranking kredytów firmowych. Na jego podstawie można bez żadnego problemu sprawdzić wszystkie parametry danego zobowiązania i wybrać te najlepsze.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji co do tego, na jaki kredyt dla nowych firm się zdecydować warto wziąć pod uwagę:

 • Czas trwania umowy;
 • Oprocentowanie;
 • Prowizję banku;
 • Maksymalną wysokość finansowania.

W przypadku VeloBank wszystkie te aspekty są na tyle atrakcyjne, że wiele firm decyduje się na stałą współpracę w zakresie finansowania inwestycji lub bieżącej działalności.

Kredyty firmoweVeloBank – opinie

Analizując opinie konsumentów na temat oferty kredytów firmowych, warto zaznaczyć, iż te wskazują głównie na takie atuty tego typu zobowiązań, jak:

 • Prosty sposób wnioskowania;
 • Minimum formalności;
 • Atrakcyjne oferty dla klientów banku;
 • Możliwość uzyskania decyzji kredytowej nawet w jeden dzień;
 • Dogodne warunki niegenerujące dodatkowych kosztów finansowania.

Wielu klientów biznesowych docenia ofertę, jaką proponuje VeloBank wszystkim przedsiębiorcom. Profesjonalne podejście do klienta wpływa nie tylko na poziom zadowolenia, ale też liczbę firm, które decydują się na finansowanie swojej działalności przez ten bank.

Kredyt firmowy VeloBank – wiele możliwości rozwoju przedsiębiorstwa

Wybierając VeloBank, można zrealizować wszystkie plany i strategie, które mają na celu rozwój przedsiębiorstwa. W niektórych przypadkach konieczne są spore nakłady finansowe, które można pokryć poprzez wygodny i stosunkowo tani kredyt firmowy w VeloBank. Wystarczy udać się na spotkanie z doradcą, określić swoje preferencje i podpisać umowę kredytową.

Dodatkowe usługi w ramach kredytu firmowego w VeloBank

Firmy współpracujące z VeloBankiem w zakresie kredytów dla przedsiębiorców mogą liczyć na atrakcyjną ofertę produktów dodatkowych. W zakres tego typu usługami wchodzi np. kompleksowa pomoc doradcy finansowego, możliwość zawieszenia spłaty kapitału, a także opcja założenia rachunku bankowego na preferencyjnych warunkach. Co ciekawe w ramach współpracy z VeloBank dostępne są także liczne promocje pozwalające na redukcję kosztów finansowania np. brak prowizji na rzecz banku.

Czy warto wziąć kredyt na firmę w VeloBank?

Zdecydowanie warto podpisać umowę na kredyt firmowy w VeloBank, dzięki czemu dla przedsiębiorstwa otworzą się zupełnie nowe możliwości, a zrealizowanie planów na przyszły rozwój będzie o wiele łatwiejsze. Niemalże każdy przedsiębiorca z odpowiednią zdolnością kredytową może ubiegać się o różnego rodzaju formy finansowania bieżącej działalności lub inwestycji w VeloBank.

5/5 - (1 oddanych głosów)