Bank ING w Rzeszowie to jedna z instytucji, która ponad wszystko ceni sobie zadowolenie konsumentów oraz stały rozwój. Obecny prężny rozrost miasta i napływ nowych mieszkańców sprawił, że zainteresowanie usługami finansowymi znacznie wzrosło. Przekłada się to na konieczność otwierania nowych stacjonarnych punktów obsługi klienta przez instytucje bankowe, które w niektórych przypadkach radzą sobie z tym bardzo dobrze.

ing infolinia
ing sesje księgowań
ing swift

ING Rzeszów – oddziały, wpłatomaty i bankomaty

Bank ING Rzeszów dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim kontrahentom stały dostęp do usług finansowych. Oddziały, jakie posiada ING Bank Rzeszów na terenie miasta, są rozmieszczone równomiernie po całej aglomeracji. Dzięki temu każdy klient banku lub osoba zainteresowana dopiero nawiązaniem współpracy może bez żadnych przeszkód umówić się na spotkanie z doradcą w wybranej placówce ING Rzeszów. Konsultant na miejscu w Rzeszowie może przedstawić atrakcyjną ofertę finansową, którą dodatkowo można dopasować do indywidualnych potrzeb każdego zainteresowanego. Istotny jest fakt, że godziny, w jakich pracuje ING oddział Rzeszów, są dostosowane tak, aby nawet późnym popołudniem konsumenci mogli udać się na miejsce i załatwić wszelkie sprawy niecierpiące zwłoki.

Ciekawostką jest też fakt, że każdy bankomat ING Rzeszów znajduje się bezpośrednio w stacjonarnych punktach obsługi klienta oraz wszędzie tam, gdzie mieszkańcy miasta wykazywali takie zapotrzebowanie. Maszyny tego typu są dostępne przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Wszelkie transakcje polegające na wpłatach gotówki, jakie realizuje wpłatomat ING Rzeszów są księgowane maksymalnie w ciągu godziny od czasu realizacji operacji. Trzeba też nadmienić, że z urządzeń mogą korzystać bez dodatkowych opłat zarówno klienci tej instytucji, jak i ci, którzy posiadają rachunki w innych bankach.

Czy warto korzystać z usług ING Rzeszów?

Zdecydowanie warto korzystać ze stacjonarnych punktów obsługi klienta banku ING w Rzeszowie. Biorąc pod uwagę godziny ich działania, kwalifikacje doradców oraz bogatą propozycję współpracy można śmiało stwierdzić, iż jest to jedna z najlepszych możliwych opcji w tym mieście. Wystarczy udać się do konkretnego oddziału ING, przeprowadzić rozmowę z doradcą i wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. Warto zaznaczyć, że na miejscu można złożyć wniosek o udzielenie pożyczki gotówkowej, kredytu hipotecznego lub wydać dyspozycję zmiany danych osobowych. Bank stacjonarnie pozwala też zastrzec zaginione karty płatnicze. Takie działania przekładają się na opinie konsumentów, które w przypadku tej instytucji są głównie pozytywne.

5/5 - (1 oddanych głosów)